Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bivša "Modelsica" traži odgovore: Koliko su antene za mobilne opasne?  (Pročitano 4768 puta)
04. Dec 2012, 13:38:18
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
PRVO OBRAĆANJE U PARLAMENTU
Bivša "Modelsica" traži odgovore od Obradovića i Ljajića: Koliko su antene za mobilni opasne po zdravlje?


| 04. 12. 2012. - 11:27h   11:28h | Komentara: 34
Poslanica Nove Srbije Nevena Adžemović, poznatija kao bivša članica grupe “Models”, danas se prvi put obratila poslanicima, a želela je da skrene pažnju na problem antena za mobilnu telefoniju koje su postavljene na zgradama u blizini obdaništa i obrazovnih institucija, kao i stambenih zgrada.


Nevena Adžemović u parlamentu: od pevačice do poslanice

Adžemović je u delu sednice Skupštine Srbije, kada poslanici mogu da traže informacije od nadležnih organa rekla da želi da ukaže na važno pitanje koje interesuje mnoge gradjane - koliko su po zdravlje opasne antene za mobilnu telefoniju raznih kompanija, koje se nalaze na mnogim zgradama, a medju takvim objektima je i Fakultet političkih nauka koji se nalazi u blizini obdaništa u ulici Jove Ilića u Beogradu.

Ona je objasnila da su joj mnogi roditelji, čija deca idu u to obdanište, skrenuli pažnju na antene, zbog čega traži odgovor od nadležnih, pre svega ministara prosvete i spoljne i unutrašnje trgovine i telekomunikacija Žarka Obradovića i Rasima Ljajića.
 
“Da li je antena opasna po zdravlje ljudi, a pre svega dece, koji sve fakulteti na objektima imaju montirane antene? Želim da čujemo mišljenje nadležnih koliko su one opasne po zdravlje onih koji žive i rade u njihovoj blizini. Očekujem odgovor ministra prosvete Žarko Obradovića i ministra spoljne i unutrašnje trgovine i telekomunikacija Rasima Ljajića”, rekla je Adžemović.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
ииии...у чему је проблем? Smile

њено питање је сасвим на месту
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
I ja se slazem mene isto zanima i zasto se ne postuje zakon a to je da antene budu 200 metara van naselja!
« Poslednja izmena: 04. Dec 2012, 14:45:54 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
okej je to sto je govorila, dobra je riba skroz, ali prekratke pantalone to joj ne mogu oprostiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Vidi je, dete joj krenulo u obdaniste pa se brine o zdravlju istog.  Smile

Inace, pitanje je sasvim na mestu, samo sto ne mislim da ce se iko zamajavati sa time. Ne brinu se ovde kod nas ni o tome kakav vazduh udisemo ni sta jedemo a kamoli za to da li su antene za mobilnu telefoniju opasne po ljude...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Alcatel 
I ja se slazem mene isto zanima i zasto se ne postuje zakon a to je da antene budu 200 metara van naselja!
Ima tu jedan mali problem, da li hoćete da imate mobilni telefon? Ako sve antene budu van naselja kakav je Beograd, da li će te u samom Beogradu moći da koristite mobilni telefon. Zakon o nejonizujućem zračenju, u koje spada i zračenje mobilnih telefona i  antena radiobaznih stanica mobilne telefonije, postoji, jedino je pitanje koliko se primenjuje. Inače zračenje nije toliko ni opasni, niti bezopasno koliko se priča. Opasniji je sam mobilni telefon jer ako se stavi na uvo , u dužem vrmenskom periodu, zračenjem podiže temperaturu dela unutrašnjeg uva za , čini mi se dva, tri stepena celzijusova, što , ako se dešava kontinualno i često izaziva rak. I td, dalje nije za politički deo foruma. Znači pitanje koje je trebala da postavi gospođa, ili gospošica, da li se primenjuje postojeći zakon o nejonizujućem zračenju, da li se vrše merenja zračenja na kritičnim mestima, gde se objavljuju takvi rezultati isl...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Motorola GLEAM
Јел сам укључена  Smile

IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Nokia 3720c
Znači pitanje koje je trebala da postavi gospođa, ili gospošica, da li se primenjuje postojeći zakon o nejonizujućem zračenju, da li se vrše merenja zračenja na kritičnim mestima, gde se objavljuju takvi rezultati isl...

Da l' si lud, znaš li koliko bi joj trebalo truda da to pročita? Video sam ( i čuo ) ovu vest danas i setio se moje razredne, koja je i meni i Neveni predavala srpski ... jadna žena, mora da je žestoko pocrvenela danas.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Alcatel 
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Znači pitanje koje je trebala da postavi gospođa, ili gospošica, da li se primenjuje postojeći zakon o nejonizujućem zračenju, da li se vrše merenja zračenja na kritičnim mestima, gde se objavljuju takvi rezultati isl...

Da l' si lud, znaš li koliko bi joj trebalo truda da to pročita? Video sam ( i čuo ) ovu vest danas i setio se moje razredne, koja je i meni i Neveni predavala srpski ... jadna žena, mora da je žestoko pocrvenela danas.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Preko koga, ili preko čega je ova gospođa postala poslanica?
« Poslednja izmena: 05. Dec 2012, 08:10:26 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Nokia 
..изгледа да је имала трему, па је у пар наврата морала да застане  Smile
« Poslednja izmena: 05. Dec 2012, 09:21:28 od leonora87 »
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.