Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prica, problem i saveti... Tipkajte!!!  (Pročitano 1228 puta)
02. Dec 2012, 15:34:08
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung 6
E pa ovako, pr nekoliko dana, slucajno odem kod jednog drugara, i kod njega upoznam devojku koja je dosla kod njegove zene, neka njena drugarica. Upoznamo se, malo pricali, prica pocela lepo, razmenili brojeve, dopisivali se, dogovor, da se druzimo, da se malo upoznamo i tako... Sad bi mi trebali malo da se vidjamo, da izadjemo i znate vec kako stvari treba da teku.
Prvi problem je to sto ja radim samo trece smene, znaci svako vece od 7 do ujutru, ajd' to je tako kako je za sada, imamo subotu i nedelju...
Drugi i malo veci problem je to sto su meni oduzeli vozacku dozvolu trajno, znate ono dve godine zabrane pa ponovo polaganje, malo sam nakupio bodove i jos uvk pokusavam da se naviknem na cinjenicu da ne mogu da vozim, i to nekako u svakodnevnom zivotu resavam tako sto uvek postoji neko ko je slobodan da me odveze tamo i ovamo, ali kako ja sada da idem da se vidim sa devojkom a da me recimo sestra vozi?? I posto se ispostavi da mi se cura jako svidja, evo danima hocu da poludim od nervoze.


Sta bi vi uradili???  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28


ne znam zasto bi morao da se druzis i izlazis sa njom neko vreme da bi se smuvali, ako se vec dopadate jedno drugome.. al ajde

a ovo pitanje za kola.. osim ako ta devojka ne zivi u nepristupacnom delu drzave dokle se stize jedino konjskom ili volovskom zapregom, ili motornim sankama, ne vidim zasto ne bi koristio gradski prevoz  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung 6
razmisljao sam o tome Smiley i ja i ona zivimo u selima koja su udaljena 40 KM tako da gradski nije opcija Smiley

a smuvali bi se koliko odma' , ali cemu opet to ako ne nadjem resenje za ovaj veci problem.... ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
aha znaci prevoz zapravo jeste problem..

pa objasni sestri da ti je bas stalo da se vidis sa tom devojkom i zamoli je da ti izadje u susret koliko god i kad god moze, za pocetak to ti je jedino resenje

ponekad otidi autobusom ako ima neki prevoz do njenog sela, a ako bas nema nista onda ti je sestra jedino resenje dok ne smislite kasnije kako cete

mozda ta devojka ima vozacku, pa cete kad se smuvate imati resen taj problem  Smile

edit

ako si se pitao je li sramota da te sestra preveze, apsolutno nije, obzirom da si u takvoj situaciji da ne mozes sam voziti, a toj devojci ako je stalo do tebe onda ona nema sta da u tome vidi nesto lose ili cudno  Smile
« Poslednja izmena: 02. Dec 2012, 16:07:46 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Citat
Prvi problem je to sto ja radim samo trece smene, znaci svako vece od 7 do ujutru, ajd' to je tako kako je za sada, imamo subotu i nedelju...
A ko da je ikakav problem da se vidis sa njom i preko nedelje kada ne radis tj. u toku dana.  Smile

Citat
ali kako ja sada da idem da se vidim sa devojkom a da me recimo sestra vozi??
Toliki ljudi zive i organizuju svoje veze i bez tih kola. Kola jesu komocija, ali nisu nesto bez cega se ne moze, posebno u danasnjem svetu...

Ti odes do grada(pa i busom), ona ode do grada, vidite se i vratite se svako u svoje selo. Ako se svidjate jedno drugom i zelite da se vidjate, to ce vam biti samo jedna stepenica koju treba preci i koja je daleko od neprelazive. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung 6
hvala Marko, zanimljivo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Samsung 6
aha znaci prevoz zapravo jeste problem..

pa objasni sestri da ti je bas stalo da se vidis sa tom devojkom i zamoli je da ti izadje u susret koliko god i kad god moze, za pocetak to ti je jedino resenje

ponekad otidi autobusom ako ima neki prevoz do njenog sela, a ako bas nema nista onda ti je sestra jedino resenje dok ne smislite kasnije kako cete

mozda ta devojka ima vozacku, pa cete kad se smuvate imati resen taj problem  Smile

edit

ako si se pitao je li sramota da te sestra preveze, apsolutno nije, obzirom da si u takvoj situaciji da ne mozes sam voziti, a toj devojci ako je stalo do tebe onda ona nema sta da u tome vidi nesto lose ili cudno  Smile

hvala Munka, sada sam tek registrovao tvoj post.
ma sve je to ok, pricao sam i ja sa sestrom, sve je to nekako resivo, jbg probacemo, pa cemo da vidimo kako ce da bude....
Inace ni ona nema dozvolu Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
pa ako nema dozvolu, ti si tu da diskretno nadenes da bi bilo lepo da polaze voznju i da mozete de budete mobilni kad se vec toliko mnogo lolite  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: saveti Prica

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.