Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Promocije i akcije operatera  (Pročitano 11551 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 8536.25
mob
Apple iP5

@ontopic
Mislim promocija je boli glava. Cuj sa jednim brojem besplatno. A svaki Prenesi paket inace ima brdo minuta u Telenor mrezi, tako da je sve ovo malo vredjanje mozga.


Ja imam Prenesi i surfuj 1000 koji sam najviše uzeo zbog 1GB interneta, a na ragovor mesečno u proseku potrošim oko 100-150 minuta. Tokom ovih godinu i po koliko sam već pod ugovorom ti nepotrošeni minuti su se nakupili tako da sada svakog meseca startujem sa 1200 minuta ka svim mrežama.

Cenim da pomoću ove akcije besplatan razgovor sa omiljenim brojem u sledećih godinu dana može poprilično minuta da se uštedi i prenese dalje tako da će recimo za pola godine korisnik praktično moći da svaki naredni mesec startuje sa maksimalnom mogućom minutažom Smiley


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Al bi mi odgovarao sad tvoj broj .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Apple Iphone 5

@ontopic
Mislim promocija je boli glava. Cuj sa jednim brojem besplatno. A svaki Prenesi paket inace ima brdo minuta u Telenor mrezi, tako da je sve ovo malo vredjanje mozga.


Ja imam Prenesi i surfuj 1000 koji sam najviše uzeo zbog 1GB interneta, a na ragovor mesečno u proseku potrošim oko 100-150 minuta. Tokom ovih godinu i po koliko sam već pod ugovorom ti nepotrošeni minuti su se nakupili tako da sada svakog meseca startujem sa 1200 minuta ka svim mrežama.

Cenim da pomoću ove akcije besplatan razgovor sa omiljenim brojem u sledećih godinu dana može poprilično minuta da se uštedi i prenese dalje tako da će recimo za pola godine korisnik praktično moći da svaki naredni mesec startuje sa maksimalnom mogućom minutažom Smiley



Ček bre, zar se minuti ne prenose samo do tri meseca?
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
Stigao u mts S III, uz mix net L je 48813 dinara na dve godine.
S obizrom da ce Note II biti verovatno dosta skuplji uzecu ovaj na rate  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Apple Iphone 5
Još kad bi ponudu okačili na sajt....jebt kakva neažurnost.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
Ima samo u web shop-u  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 8536.25
mob
Apple iP5
Citat
Ček bre, zar se minuti ne prenose samo do tri meseca?

Imao sam ranije i jedan MTS i jedan VIP broj pa mi je to pomoglo da malo uštedim minute i sada sam ostavio samo ovaj Telenor, a ova druga dva sam otkazao Smiley
Evo screenshot od pre nekoliko dana, koristio sam početkom meseca ono što mi je ostalo od godišnjeg odmora pa nisam puno izlazio i pričao, i tada sam imao 1196 minuta:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

image.jpg
(119.98 KB, 640x1136)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Prenose se iz prošla 3, + tekući ... tako da je teoretski moguće imati saobraćaj za 4 meseca.

OT997 stigao u MTS, čekamo cenu ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
Od 15 Decembra MTS krece sa telefonima, barem mi tako operater rece prilikom narucivanja S III.
Valjda ce izbaciti par top modela sa nekim promocijama, kombinacijama itd. Meni se nije cekalo jer ko zna koliko su komata telefona dobili.
E da videh da su stigli i sivi S III, jel imao neko prilike da ih vidi da zamenim beli ili da ostanem na belom ipak  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Od 15 Decembra MTS krece sa telefonima, barem mi tako operater rece prilikom narucivanja S III.
Valjda ce izbaciti par top modela sa nekim promocijama, kombinacijama itd. Meni se nije cekalo jer ko zna koliko su komata telefona dobili.
E da videh da su stigli i sivi S III, jel imao neko prilike da ih vidi da zamenim beli ili da ostanem na belom ipak  Smile

Nemoj nista da im verujes...tako su mene prosle god zeznuli,rekli mi sacekaj malo sklapamo ugovor sa Nokijom pa ce biti telefona...kada ono prc. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.