Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: [Prodajem] Zenit 12XP aparat + Helios 44M-4 (M42)  (Pročitano 599 puta)
25. Nov 2012, 10:07:23
Hronicar svakodnevice


Tilla

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 560
Zastava Senta
Browser
Chrome 24.0.1312.1
mob
HTC 
Super aparat za kolekcionare sa futrolom i objektivom.

Helios 44M-4 2/58 objektiv je M42 navoj, ja sam probao na Canon 10D DSLR sa M42 > EOS adapterom i odlicno radi!

Taj M42 > Canon EOS adapter isto mozes naci u mojoj ponudi, pogledaj ostale oglase!   


Kako sam gledao ovas parat se prodaje za 25-35 Eu, znaci ne trazim mnogo kako sam ja ocenio. ..


Ako ne prodajem, poklanjam drugaru, jer je i on zainteresovan. . .   

Prodajem zbog odlaska u inostranstvo da radim kao fotografer na brodu. ; ) Imam i ostale opreme na prodaju: bliceve, zilberice, Canon digitalni aparat, kisobrane za blic, itd. Pitaj ako te nesto interesuje. . .

Saljem pouzecem PostExpressom.

Kontakt: burek@kalmarattila.com

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

P1060756.JPG
(364.49 KB, 1024x768)
P1060757.JPG
(466.54 KB, 1024x768)
P1060758.JPG
(390.48 KB, 1024x768)
P1060759.JPG
(395.77 KB, 1024x768)
« Poslednja izmena: 25. Nov 2012, 10:08:38 od kalmarattila »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Tilla

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 560
Zastava Senta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.1
mob
HTC 
Aktuelno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.196 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.