Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 812 813
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Црвена звезда  (Pročitano 395139 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 423
Zastava Smederevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mnogo toga mi nije jasno ali mi je zato jasno da ti veze sa fudbalom nemas  Smile

Možda i nemam ali za tebe sam Aleks Ferguson, prika. Gol u derbiju i onaj protiv BSK-a, recimo, su sasvim dovoljni svakome ko se bar malo razume u fudbal da zaključi o kakvom gol-igraču se radi.
Ajd što nemaš pojma o fudbalu, nema ni Slavke pa trenira Zvezdu, nego ti je pamćenje zabrinjavajuće kratko. Imaš ovde 10-ak minuta njegovih "zasluga" a jedino što ti, izgleda, umeš jeste da odgovaraš istom rečenicom ili varijacijom na nju svaki put kad ti nešto nije pravo. Sedi, jedan. Smile
IP sačuvana
social share
"Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj…"..."… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice."  - Ljuba Tadić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
a kako ja sad tebi da objasnim da milunovic za kurac nije,a kamoli da ne moze da igra pre mrdje,lazovica,pecnika i ninkovica
te kompilacije okaci macku o rep na tim glupostima i obric i blazic mogu da ispadnu igraci  Smile
i ćićmi je svojevremeno davao neke bitne golove pa je igrao na kasicicu i onaj pajser raskovic al nije sve u tome
mozda on puno voli Zvezdu al to je sad trivjalna stvar mislim volem je i ja i kido bi za nju al je realnost da bi me i pioniri odrali u fudbalu
a i boli me patka realno za njega ni prvi ni,a nazalost ni poslednji prosecni fudbaler koji ce igrati za nas
sve dok su on i kasalica van terena problem nemam
« Poslednja izmena: 27. Mar 2014, 18:07:57 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 423
Zastava Smederevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Dobro, i ovo je napredak u komunikaciji. Smile
Uopšte nije stvar u kompilacijama. Stvar je u tome što Luka zna da potkopa loptu i prebaci istrčalog golmana. Zna da zalomi i predribla igrača. Zna da šutne obema nogama. To je trebalo da vidiš  u "kompilaciji".
Mrđa, koga spominješ, ne zna. To je jedno tele brdsko planinsko koje sem snage nema ništa. Odgovorno tvrdim da je najgori napadač koga imamo. Ostali o kojima pričaš nisu napadači i nema smilsa porediti ih.
To što kod Slavketa neko mora da igra a neko dobije etiketu posle dve utakmice to je upravo poenta priče. Znaš koliko me zabole kurac i za Daudu i sve ostale koji se ne vide na derbiju? Za mene će uvek igrač da bude onaj koji će da pogine na terenu i da jedan gol Partizanu, reši utakmicu u 80. minutu nego onaj  koji da het-trik Javoru ili kome već.
Nije uopšte ni u Milunoviću stvar. Kad sam prežalio Matića, šta koji kurac Milunović? Stvar je u palanačkom mentalitetu rukovodstva  i seljacima koji sede u upravi i navijačkim šipkama i brukaju ime Crvene Zvezde. Dovodili igrače kako se kome digao, bez reda i smisla a sad, kao, ko vas jebe? Vi ste izdajice, tužite Zvezdu, nja, nja? More... Jebem ih sve zajedno u zaokruženi broj 1. Smile

IP sačuvana
social share
"Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj…"..."… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice."  - Ljuba Tadić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
Mi opet kuci igramo?  Smile

Cetvrta u nizu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 423
Zastava Smederevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
IP sačuvana
social share
"Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj…"..."… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice."  - Ljuba Tadić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 812 813
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.