Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:04:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Njena klinacka neodlucnost  (Pročitano 13005 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
Znam da je prica pateticna (kad se desava tebi nije pateticna, veruj mi), ali ja bih cenio ako me ne bi zajebavali...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Samsung 111111
Pa ja te ne zajebavam ja te ozbiljno pitam  Smile

Znas sta ja mislim,da si ti nju tako idealizovao,jer ti fali neka tragicna romantika u zivotu.Fali taj osecaj,tragicne ljubavi,patetike..neuspesne romanse.

Smile

Znas iimam osecaj,da ti nisi nju idealizovao kao neku uspesnu ljubav.Pa da zamsiljas sebe i nju kao par.Vec kao tvoj licni neuspeh da ti malo digne adrenalina.

Jer pazi prica ti je sranje,kompletno od  A do Š .Znas sto ti to kazem ?
Jer se devojka ocigledno smorila od tebe.

Covek moze da pati i bude emotivno sjeban zbog osobe..Sa kojom je bio u vezi , dugo vremena bio u vezi..
A ti KAO BAJAGI patis zbog devojke sa kojom se nisi ni poljubio,ni smuvao.I sve je kao ti pratis levo desno..I patis .. Za koji ti moj patis ?
Ti uopste ne bi patio.Pitaj i smuvaj.I kraj  Smile
Ali to neces jer kao sto rekoh napravio si pozoriste u glavi..Kao ti si glavni lik koji pati romanticno pati za svojom princezom.A plasim se da smo i mi ovde da ti guramo ego i pricamo kako si zlatan i ostalo..

Nemoj bre da nas zajebavas ?!

Moj brat ima 17 godina,njegova devojka ima 17 godina.Oni jesu deca i imaju detinjaste stavove.Ali daleko od toga ne znaju sta i kako i da su udareni u glavu sto se tice muvanja,jebanja,klackanja,ljubavi,i musko zensih sjebanih igrica.


Kako ti mislis da ti mi ustvari pomognemo , kakav savet hoces ?
Evo ja ti dajem savet konkretan i dobitan.

Pozovi je,pitaj je da izadjete na neko tiho mesto.Poruci vino i pivo.Otvori dusu (NE BUDI PATETICAN) ako vidis da imas prolaz poljubi je , ako nemas pozdravi je..I cao cao
Jer kolko znam ona tebi i ne treba kao prijatelj.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
Fala na iskrenosti  Smile

Sa nekim stvarima se slazem sa drugim jok.
Vidi ovako. Ne fali mi u zivotu tragicne patetike, romantike, kurac palac. Fali mi da se zaljubim. Grejno telo za zimu. Da ne budem stalno u muskom drustvu. Naletela cura... jes da je mladja al sam osetio da smo na istim talasnim duzinama. Fizicki je riba. I to mi se svidelo.
Da li sam je idealizovo? Mozda. To je i normalno u pocetnim fazama kad ti se neko svidi. To su hemijski procesi koje ne mozes da kontrolises. Jebi ga, lepo ti je sa nekim, i samo ti je to bitno.
Ali nemoj da mislis da sam debil koji kad se zaljubi prestane da bude musko i postane seka persa koja masta o setnjama pod beskrajnim plavetnilom neba i zvakama u hju grant stilu. Nemoj da mislis ni da sam postao nerealan. Svestan sam ja svih mana koje ima i ona sama i nas odnos. Nisam sredovecna zena pa da se lozim na bajke.

Samo pokusavam da razumem ovu situaciju koja mi je nova i koja me zbunjuje. Pretpostavio sam da se devojci dopadam, one sms poruke su ucinile da pretpostavka dobije tezinu cinjenica. Malo kasnije, ona seta sa drugim likom. Ne zna da sam naleteo na njih. A sutra se ponasa kao da je sve normalno "aj da blejimo zajedno" fazon.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
SonyEricsson W800i
Citat
I dalje smo nastavili da se vidjamo... jednom me je srela jedna njena drugarica na ulici i pokazala poruke u kojima joj je ova moja pisala "sa njim mi nikad nije dosadno..." ..."mislim da mi se svidja, sve je drugacije kad smo zajedno..." i slicno.. misleci, jel'te na mene... osecao sam se ko na vrhu sveta kad sam video te poruke. Znao sam da joj se dopadam, a ona nije znala da to znam.
Pazi sad ovo sto ti sada kazem.
Nema ti tu sta vise da mislis,da se cimas,da patis,da ne spavas...to je resena situacija.
Sta god da joj je taj sto je pratio,i koliko god da joj znaci-ko ga jebe.Zaboravi na sve to.
Krajnje je vreme da je pitas.Ili sada,ili zauvek cuti  Smile . Otvoreno je pitaj,reci sta su tvoje zelje,bez patnje,bez ljubomorisanja,bez ikakvih gluposti.
I nemoj vise da mislis o njoj,o tom liku,jer si resio da je pitas,i to je gotova stvar.Okreni se sebi,i cepaj.
To sto ti je rekla drugarica mogla je da kaze iz 3 razloga:
1- zna da joj se svidjas,ali ova nije kadra da ti kaze pa je uradila to na svoju ruku da bi vas spojila
2- dogovorile su se da ti tako kazu da bi te pokrenule,posto sam ne radis nista konkretno
3- zele da te sprdaju i vuku za nos,sto je idiotski i malo verovatno.
Citat
Znao sam da joj se dopadam, a ona nije znala da to znam
Ne budi siguran u to,velike su sanse da je ona znala sta ti je drugarica rekla...pa majku mu,drugarice su  Smile
Znaci-cepaj,i resi to sto pre.Kraj,sta bude-bice.Il' na stitu il' sa stitom.  Smile
Citat
Ne zna da sam naleteo na njih. A sutra se ponasa kao da je sve normalno "aj da blejimo zajedno" fazon.
Istina je da vi niste zajedno i da nema nikakvu obavezu prema tebi,ali,da li ces ti kasnije moci da verujes njoj ako budete u vezi?Uzmi to u obzir,i ako mislis da mozes,pitaj je.Odma'.
« Poslednja izmena: 03. Dec 2012, 23:39:13 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Ova prica ima svoj nastavak... ukratko cu ispricati, i opet potraziti objasnjenje...

I dalje smo nastavili da se vidjamo... jednom me je srela jedna njena drugarica na ulici i pokazala poruke u kojima joj je ova moja pisala "sa njim mi nikad nije dosadno..." ..."mislim da mi se svidja, sve je drugacije kad smo zajedno..." i slicno.. misleci, jel'te na mene... osecao sam se ko na vrhu sveta kad sam video te poruke. Znao sam da joj se dopadam, a ona nije znala da to znam.

Dva vikenda i jedno zajednicko vidjanje kasnije, drug je polozio voznju i pozvao me da se provozamo po gradu. Posle pola sata natelimo na doticnu devojku... koju kuci prati nepoznat lik. Zagrljeni su. Ne bratski zagrljeni, ne drugarski. Prisno zagrljeni. Dva sata je nocu. Zamolim druga da obidjemo jos jedan krug oko bloka cisto da se uverim da nisam nesto istripovao. Jok... dobro sam ih video. On ima facu negde njenih godina. Ne poznajem ga, nisam ga nikad vidjao u njenom drustvu.

Nisam zaspao do 8 ujutru. Nisam uspeo ni da zaplacem, jednostavno nisam mogao, i ako je sve bilo sveze. Nisam joj se javio narednih dva dana. Onda se ona javila meni... pitala me "zasto me kuliras"... ja sam rekao da sam imao da ucim za ispit (sto i jeste bila donekle istina). Nisam joj rekao da sam je video sa njim. Ponasao sam se skroz normalno. Ona je insistirala da prosetamo. Ja sam izmislio neki razlog zasto ne.

Nista ne shvatam.  Smile
Klinka sa klinackim razmisljanjima, batali za bilo sta ozbiljno...

Bezveze se deprimiras a to radis oko gluposti. Da, verovatno joj se svidjas, samo sto u medjuvremenu se smuvala(ako vec i nije bila i pre smuvana sto je jos i verovatnija opcija) sa drugim koji joj se isto tako svidja na neki njen nacin. Tu imas verovatno prolaz za nesto neozbiljno, ali planirati bilo sta ozbiljno sa devojkom koja ti prica jedno a ovamo se slobodno seta sa drugim je potpuno van logike stvari. A ti je idealizujes je i stvarno zelis da budes sa njom inace se ne bi uopste toliko deprimirao oko svega toga.

Trebao si da izadjes ako te je devojka vec zvala i da "isteras" neke stvari na cistinu. Da lepo kazes sta imas, da cujes njenu stranu price pa odlucis sta dalje tj. treba da stvarno vidis na cemu si sa istom. Postoji jedna veoma realna opcija tj. da je sa tim dok ne upozna nekoga boljeg(dosta ljudi a posebno mladjih ima taj strah da ne budu sami pa "srljaju" iz veze u vezu cisto da bi bili u vez)i, ali zapitaj se kakva to devojka ulazi u vezu sa bilo kim samo da bi ga kasnije zamenila za sledecu priliku koja joj se iole svidja i koliko ti se isplati "graditi" bilo sta ozbiljnije sa osobom koja ce te mozda za par meseci zameniti sledecom novom prilikom koja joj se pojavi kao poslednju krpu. Tako da, ako zelis da budes sa njom, budi, ali ne ocekuj da to bude bilo sta ozbiljnije jer i sam vidis da je u pitanju neodlucna klinka koja nema pojma sta hoce...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ono... ali za mene je pomalo klinacko razmisljanje ovog Romea - treba mi grejno telo za zimu...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
SonyEricsson W800i
Pa, ono... ali za mene je pomalo klinacko razmisljanje ovog Romea - treba mi grejno telo za zimu...
Ma romantik koji ce realnije gledati na sve kada ga klinka zajebe i time spusti na zemlju.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni to ne zvuci kao recenica i stav romantika..  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Samsung 111111
ako ne znas sta je romantika pitaj lapsusa da ti objasni  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
SonyEricsson W800i
Meni to ne zvuci kao recenica i stav romantika..  Smile
Ne mislim samo na tu izjavu vec na celu situaciju i to njegovo idealizovanje...
ako ne znas sta je romantika pitaj lapsusa da ti objasni  Smile
Smile
« Poslednja izmena: 05. Dec 2012, 06:52:56 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:04:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.