Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 57 58
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi Sad: Manekenka pretučena do smrti na Limanu  (Pročitano 44696 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0




kako je ovaj bio natprosecno inteligentan, neka mi neko to objasni  Smiley 1
mislim da jeoš uvek mere po onome da je IQ80 prosek.

"Čoveka ne određuje inteligencija nego njegov karakter" Albert Ajnstajn
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
Sendo 
Mislim da u organizovanom kriminalu treba imati i mozak. To ako si krimi - džimi, ne znači da ne razmišljaš. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
Apple iPhone SE 2020
Otac ubijene manekenke podneo krivičnu prijavu protiv Musićeve majke!

CRNA HRONIKA07:27, 25.08.2014.Autor: Slađana Stojanović,Foto: Arhiva
 

Edmund Červenko tvrdi da je Borka Musić pomogla sinu da pobegne posle zločina i da je lagala na sudu
Vladislava Červenko, Edmund Červenko
 
NOVI SAD - Edmund Červenko, otac manekenke Vladislave Červenko (26), koja je zverski ubijena 12. novembra 2012. godine, podneo je Osnovnom tužilaštvu u Novom Sadu krivičnu prijavu protiv Darijanove majke Borke Musić!
On je u prijavi osumnjičio Borku Musić da je davala lažne iskaze kako bi zaštitila sina Darijana (27), koji je pravosnažno osuđen na 40 godina robije zbog ubistva.

Posao nije završen

- Borka Musić je bila svedok u postupku protiv Darijana, kako na prvom, tako i na ponovljenom suđenju. U svojim izjavama Borka Musić je rekla da je bila u kuhinji i da nije mogla da vidi šta se nalazi u sobi u kojoj je ležalo telo moje ćerke. Međutim, to je laž! Uviđajem je utvrđeno da vrata sobe nisu mogla da se zatvore, tako da je ona videla moje mrtvo dete, ali nije reagovala, već je napustila stan. Ćutala je i pomogla svom sinu da pobegne - kaže otac Edmund. Osim što porodica Červenko od prvog momenta smatra da je Borka Musić znala šta se dešava u stanu, kako dalje kaže Edmund, ona je svojim svedočenjem ometala utvrđivanje istine.

- Borka Musić je lagala da bi pomogla sinu Darijanu da pobegne. Davanje lažne izjave pod zakletvom je krivično delo koje se goni po službenoj dužnosti. Možda tužilaštvo smatra da je posao odrađen time što je Darijan Musić osuđen, ali ja, kao otac ubijene Vladislave Červenko, tvrdim da posao nije završen! Borka Musić je počinila krivično delo! Neka uporede njene iskaze s prvog i drugog suđenja i uveriće se u ovu tvrdnju. Veoma sam ogorčen zbog gomile laži koje je izrekla Borka Musić - rekao je Edmurd Červenko.

Vladislava Červenko ubijena je u svom stanu, a na suđenju je utvrđeno da je Darijan Musić zverski pretukao Vladislavu i da je manekenka umrla u najgorim mukama. Tokom bekstva Musić je na Fejsbuku priznao zločin.

Bežao u Crnu Goru

Uhapšen je dva dana posle zločina u mestu Patnjik, između Novog Pazara i Raške, dok je, kako se veruje, pokušavao da se prebaci u Crnu Goru.


Poništena presuda
SUD NIJE ZNAO ZAŠTO JE „MUSIĆ KRVOŽEDAN TIP“


Musić je prvom presudom bio osuđen na 35 godina robije, ali je u februaru ove godine Apelacioni sud poništio presudu jer, kako je pisalo u obrazloženju, „nije jasno na osnovu čega je Viši sud zaključio da je Musić krvožedan tip“!
- Takođe je nejasno kako prvostepeni sud koristi izraz „mrcvarenje i mučenje“ ako se zna da mrcvarenje predstavlja unakažavanje tela nakon nastupanja smrti, a istovremeno tvrdi da su sve povrede na pokojnoj nastale zaživotno - pisalo je u odluci Apelacionog suda.

Borka Musić
NEMAM ŠTA DA VAM KAŽEM


Darijanova majka Borka Musić nije imala komentar povodom krivične prijave.
- Nisam s tim upoznata i nemam šta da vam kažem. Najlepše vas pozdravljam i prijatno - bilo je sve što je rekla pre nego što je prekinula telefonsku vezu.

Izvor: Kurir


Divan otac... sto se za nju nije borio za zivota?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
smorili su vise sa ovim slucajem Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Sendo 
Darijanu Musiću smanjena kazna

Darijanu Mustiću, ubici Vladislave Červenko, kazna zatvora sa 40 godina smanjena na 35 godina presudom Apelacionog suda u Novom Sadu.



Sud je delimično usvojio žalbe Darijana Musića i njegovih branilaca i osudio ga na kaznu zatvora u trajanju od 35 godina u koju mu se uračunava vreme provedeno u pritvoru u kom ostaje do upućivanja na izdržavanje kazne.

Sud kaže da je istovremeno odbijena kao neosnovana žalba odbrane jer je ovaj sud našao da je okrivljeni Darijan Musić kriv zbog teškog ubistva u kome je na svirep način ubijena Vladislava Červenko.

- Veće ovog suda našlo je da su sve okolnosti izvršenja dela pravilno utvrđene u prvostepenoj presudi Višeg suda u Novom Sadu. Preispitujući odluku o kazni, Apelacioni sud je našao da je prvostepeni sud propustio da ceni da je okrivljeni u vreme izvršenja dela bio smanjeno uračunljiv koja okolnost uz njegovo zdravstveno stanje i porodičnu istoriju nasilja u porodici, utiču na stepen njegove krivice, pa ga je uz postojanje svih drugih, otežavajućih okolnosti osudio na kaznu zatvora u trajanju od 35 godina.
 
Ovako odmerena kazna zatvora u skladu je sa svim apsektima njegove ličnosti kao učinioca i težinom krivičnog dela koje je učinio, pa je sud i pored činjenice da je okrivljeni mlad čovek našao da je ova višedecenijska kazna zatvora potrebna i dovoljna da se ostvari svrha kažnjavanja – objašnjava se u saopštenju suda.

Darijan Musić je 17.juna u Višem sudu u Novom Sadu na ponovljenom suđenju osuđen na 40 godina zatvora, zbog optužbe da je sa umišljajem, na svirep način, 12. novembra 2012. u svom stanu u Fruškogorskoj ulici ubio svoju devojku Vladislavu Červenko.

 
Potvrđena kazna Vaskrsiju Vrekiću

Istovremeno Apelacioni sud u Novom Sadu odbio je kao neosnovane žalbe okrivljenog Vrekić Vaskrsija i njegovog branioca i potvrdio presudu Višeg suda u Novom Sadu zbog krivičnog dela teško ubistvo.

"Veće ovog suda našlo je da su sve okolnosti izvršenja dela pravilno utvrđene u prvostepenoj presudi. Preispitujući odluku o kazni, stav je suda da će se samo kaznom zatvora u maksimalnom trajanju koju zakon predviđa, ostvariti svrha kažnjavanja ceneći pri tom da je pokojna oštećena bila veoma mlada, da je okrivljeni i ranije osuđivan zbog krivičnog dela sa elementima nasilja kao i posebno njegovo držanje nakon izvršenja dela, odnosno da je pokušao da sakrije tragove izvršenja. Sud je u presudi naglasio hladnokrvnost u ponašanju okrivljenogpa je ocenio da je samo kazna zatvora u trajanju od 40 godina adekvatna težini izvršenog dela i ličnosti okrivljenog", kaže se u saopštenju.

Vaskrsije Vrekić je osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva Marije Cimbal (23) u februaru prošle godine.

Izvor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
Eto njega kad se penzije vrate na punu vrednost iz 2014.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Nokia 
pa zar taj nije sebi pucao u glavu?

pička
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2145
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Pa ja stvarno ne znam, ako to sto je losa gudra bila tog dana nije olaksavajuca okolnost za coveka koji golim rukama ubije zenu, onda sta je?! Kakvo mi sudstvo imamo...
IP sačuvana
social share
Bubamara, bubamara nosa nema, slonovima njonja strci!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 57 58
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.