Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:41:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lekar za bolesne kuće  (Pročitano 3208 puta)
02. Nov 2005, 10:53:41
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Geofizičar Nikola Trifunović premerio do sada magnetska zračenja u hiljadama kuća

Lekar za bolesne kuće

Visoka magnetska polja zemlje pogodno su tlo za ćelije tumora. Trifunović je u poslednjih 14 godina objavio 30 naučnih radova koje medicina nije zvanično ni prihvatila, ali ni demantovala
Trosede sa metalnom konstrukcijom najbolje je nemati, jer spavanjem se stvara telesno viskozno naelektrisanje i, kada još legnete na metal, isto je kao ste spavate u nuklearki
Geofizičar Nikola Trifunović ne leči rak već kuće u kojima je i on stanar. Naoružan protonskim magnetometrom, aparatom za magnetska zračenja tla, zalazi po kućama, a posle počinje "terapija stana". Razmešta nameštaj uz rizik da "mušterije" gledaju TV iz najneverovatnijih budžaka, a da do frižidera odlaze na najudaljeniju terasu, ali je korist koju dobijaju veća. U tako "očišćenim" stanovima em je nov raspored pokućstva, em se, kaže, puca od zdravlja i, sve u svemu, domaći feng šui pre je zdravlje nego pomodarstvo. O otkriću da su visoka magnetska polja zemlje su idealne za ćelije tumora Trifunović je u poslednjih 14 godina objavio 30 naučnih radova koje medicina nije zvanično ni prihvatila, ali ni demantovala.

- Promotor podele ćelije je prirodno magnetno polje Zemlje sa svojim varijacijama, a kada se čovek nađe u izrazito visokom ili promenljivom polju, ćelije se pogrešno dele. Eto uslova za bolest. Rak na prvom mestu. Svi znaju da na pojavu raka utiče spoljni faktor, ali ne i koji tačno. E, ja tvrdim da je uzrok loša gradnja stanova gde je inače visoka magnetna indukcija. Još kad se tome dodaju zračenja električnih aparata, kao i spavanje na metalnim krevetima - eto raka - kaže Trifunović, koji je do sada "premerio" oko tri hiljade beogradskih stanova. I tamo gde je zatekao bolesne primetio je, kaže, uvek jedno te isto.

 
  Opasna moda

- Primetio sam da kaiševi s metalnim kopčama kod mršavih ljudi izazivaju čir, a može da strada pankreas. Nakit od hematita ima visoku indukciju i u praksi sam sreo mnogo žena koje su ga nosile i sve do jedne su imale muke sa štitnom žlezdom - objašnjava geofizičar.
   
 
 
 
 
 
  Uticaj na rast

Zemljino magnetno polje utiče i na rast, pa tako visoki ljudi uglavnom potiču iz sredina gde je Zemljino prirodno zračenje veće od prirodnog.
- Mali ljudi češće oboljevaju od srca, jer uglavnom potiču iz mesta gde je prirodno Zemljino zračenje nisko, oko 40.000. Kada se nađe u ambijentu gde je zračenje veće za deset hiljada, svakako da će teže podneti nego onaj koji je čitav život proveo u prostoru gde je zračenje visoko. Ako je dokazano da Zemljino zračenje utiče na rast, zašto ne bi bilo prihvaćeno da deluje i na bolesti. Najbolji dokaz za to su Kinezi i Japanci koji žive na izuzetno niskim poljima prirodnog zračenja, na oko 35.000 nanotesli i upravo zato su među najnižim narodima.
   
 
 
 
 
- Deo organizma napadnut kancerom sam po sebi je namagnetisan, i po zakonu fizike sa metalima se privlači kao magnet. Takvi bolesnici, po pravilu, uvek sednu na mesto gde su najveća zračenja i tek kad uđu u "visoka" polja - smiruju se. A bolest buja li, buja - tvrdi geofizičar. Hipotezi je udario temelj u svojoj kući kada mu se razbolela supruga od tumora.

- Imala je tumor na genitalijama i nesvesno je gurala taj deo tela u "najgori" deo kuhinje, gde je magnetsko zračenje bilo najjače. Šta god da joj je trebalo uvek se okretala stomakom ispred fioke sa escajgom. I jednom sam preko noći, da ona ne zna, tu fioku prebacio na drugi kraj prostorije. Desilo se da ona, iako nije znala za nov raspored, opet nesvesno stala ispred nje. Zatim sam izbacio frižider na terasu. I dok je ona zvala familiju i rođake da javi da je Nikola poludeo, ja sam izmerio zračenja u stanu, i komplet ga ispremeštao. Danas je, bez ikakvih lekova, zdrava - priča.

Samo u kućama gde su zračenja jednaka sa prirodnim, Zemljinim, rizika od bolesti nema. Prirodno, ujedno i idealno polje magnetskog zračenja Zemlje je 47.000 nanotesli za Beograd, što je retkost u većini kuća. Svaki električni aparat ili metal na tu cifru dodaje i svoje zračenje, te priraštaj energije već na 65.000 mernih jedinica, štetan je. Upravo toliko očita njegov aparat sa, verovali ili ne, magičnog brushaltera sa metalnim fišbajnom. Najvažnije je, upozorava, spavati u prirodnom polju, a ljudi najčešće greše i u rasporedu električnih aparata.

- Naježim se kada u spavaćim sobama zateknem zvučnike sa obe strane kreveta, sijalicu odmah iznad glave, a kad se slože vektori magnetnog polja, pravilo je da duga izloženost takvom zračenju, uz genetske predispozicije, prouzrokuje rak. Jogi dušeke bi trebalo okretati za 180 stepeni svakih šest meseci jer se magnetna indukcija tako "drži" na niskom nivou. Trosede sa metalnom konstrukcijom najbolje je nemati. A kada ljudima to i saopštim, svoj izbor pravdaju time što "ceo svet tako spava". Spavanjem se stvara telesno viskozno naelektrisanje i kada još legnete na metal, isto je kao ste spavate u nuklearki. Sve električne aparate najbolje je držati na jednom zidu po mogućstvu spoljnjem, savetuje geofizičar.

Prema delovima grada, Trifunović je merenjem utvrdio da postoje "dobri" i "loši" kvartovi. Najmanja zračenja izmerio je u starim delovima Novog Beograda i Zemunu, dok su potencijalno opasni Bežanijska kosa, Mirijevo, Čukarička padina, ulica Strahinjića Bana i mesto ukrštanja tramvajskih šina kod Pravnog fakulteta.

- Danas me uopšte ne čudi Miloševićeva odluka da ratuje sa NATO paktom. Na Andrićevom vencu, nedaleko od kabineta gde je doneo sve sulude odluke, besne prave magnetske bure. Tamo se kompas vrti u krug bez zaustavljanja, a promenljiva magnetska polja utiču na nervni sistem - objašnjava.

Među najtežim stanovima su oni sa mnogo armatura, i malim sobama.
- U njima je uništeno prirodno zračenje, a veštačka uglavnom biju sa svih strana. U takvim je nemoguće naći zdravu tačku. Ima dosta i svetlih primera. Komšinica koja je obolela prvo od raka dojke, pa limfnih čvorova godinama je spavala na trosedu sa metalnom konstrukcijom. Uz terapiju koju je primila i nov raspored u stanu, rak je nestao. Međutim, posle godinu dana na temenu su joj otkrili gomilanje nukleotida koji su okidač kancerogenih ćelija. Odem kod nje, izmerim i utvrdim da joj je glava u visokom polju, a kad ustane s kreveta, zračenja nema. Ispostavilo se da je nosila metalne ukosnice bez kojih nije spavala. Bila je nedavno na kontroli i postoji dokumentacija da je zdrava kao dren.

Tu je i slučaj dvojice komšija koji su spavali razdvojeni zidom jedan naspram drugog i istovremeno su obojica obolela od raka grla. Iznad glava im je prolazila metalna vodovodna cev. I desi se da se jedan odselio, a drugi ostao. Lečili su ih istom terapijom, a ovaj koji se sklonio sa te bombe živ je i dan-danas. Ajkula je jedina životinja koja ne dobija rak, jer pliva dok spava i u pokretu menja polja sa različitim zračenjem. Ne zadržava se dugo gde su ona visoka. Najveća zabluda je da magnetna zračenjem mogu vremenom da nestanu. Pogrešno! Ona jačaju, dok mi postajemo sve slabiji i slabiji.



Izvor: Glas Javnosti \ I. Ikraš
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 123
mob
Qtek S100
Eto ti sad, jos cu morati poceti da vezbam spavanje u hodu da bih bio zdrav  Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
Znaci ja sam vec living dead ... posto spavam sa mobilnim telefonom...
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 280
Zastava Srbija
Ja sam neverovatno dobro spavao dok nisam renovirao sobu i promenio malo raspored u sobi. Spavam i sada dobro ali nekad.... uh
IP sačuvana
social share
Samo opušteno.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
moram vam reci da sam cula da kaktus ima gotovo carobne moci u borbi protiv elektro-magnetnih zracenja, ne pitajte me kako i sta, samo kupite sebi kaktus i stavite ga blizu uredjaja koji zraci.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


thanks for making me fighter

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 106
Zastava novi sad
 Smile
IP sačuvana
social share
fighterka
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:41:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.