Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srecna Nova 2004. godina! [main topic]  (Pročitano 10156 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Srecna nova svima vama Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ni ne pokusavaj da budes Bog, ali gledajuci u Njegovo lice ti ces blagosloviti ovaj svet sjajem Njegove dobrote.

Ova misao je zlata vredela! Eto, moze da nam bude i moto za kalendarsku 2004. godinu.

Ja cu uskoro da krenem put Beograda i jedva cekam da vas sve vidim. NG mi nista ne znaci i ne slavim je, ali se rado skupljam sa onima koji mi znace i koji su voljni da to vreme provedemo daleko od ovog sumanutog sveta, u porodicnoj idili i miru. I, tako jedva cekam da vas vidim.

@SF
Ma koliko bio drzan i besan ponekad Smiley, mi znamo da nas volis zato sto si to nebrojeno puta pokazao delima, a dela govore vise od reci.

@Svi drugi
Ma koliko bio cudan, komplikovan i ma kakva konzerva, ja vas takodje mnogo volim i sve sto sam oduvek zeleo ovoj zajednici i svakome od vas pojedinacno, to je licna sreca. U tom smislu i nameri su bili svi moji komentari.

I ne zaboravite. Menja se samo kalendar. Godina ce biti onakva kakvu je mi ucinimo. Ako se mi promenimo na bolje, bice nam svima dobro. Ako se promenimo na gore, pisite propalo... Godine dolaze i prolaze... kada samo pomislim koliko cu uskoro imati godina... one dolaze i prolaze, bitno je da mi ostajemo i bitno je da se u nasem zivotu ne menja samo kalendar.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
SRECNA VAM OVA GODINA NOVA !!! Smiley


IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 378
mob
SonyEricsson xperia
Sve najbolje i od mene
Neka je sa srecom.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Priruzujem se ostalima sa cestitkama, iskreno i od srca zelim vam svima sve najlepse
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Evo i mene.. pa da pocnem ovako....

Pobratimu Ivanu, Pobratimu, Drugu i najboljem i najpostenijem coveku koga sam upoznao, nasem Nenadu, i njihovim porodicama, zelim od srca sve sve najbolje za Novu Godinu, puno srece i veselja, a pogotovu, ono sto je najvaznije ZDRAVLJA zelim njima i njihovim familijama, pa ako Bog da da ih i pozenimo u ovoj Godini SmileySmileySmiley

Nadam se da mi niko od ostalih nece zameriti sto sam njih izdvojio, ali mislim da ce svako pojedini razumeti.....

Za sve ostale clanove......hm glupo mi je da pojedine zovem vise clanovima...... mnoge sam upoznao licno i mogu reci da mi je taj bio jedan odo onih dana koji se u zivotru nikad nece zaboraviti..... jedan od onih dana o kojima se uvece ispred vatrice logorske prica unucima na krilima........ jedan od onih dana, za koji se jedva ceka da se opet ponovi i moli se Bogu da to bude sto pre..........., ali da Laki NIKAD VISE kad dodje ne donosi prognozu vremena  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
znaci da se obratim svima ostalima kao drug, poznanik i prijatelj.......

Verovali vi meni ili ne.......  ovo mi se jos nije dogodilo..... sedim ovde, pisem ove reci, slusam neku muzikicu........... i placem.......pa se pitam zasto placem.... neznam zasto, al onda mi se razjasne misli i primetim da su to suze srece.... hmmm cudne se stvari desavaju ljudima u godinama......

Ova prosla Godina je imala od sveka po malo, i zabave i druzenja i veselja, ali na zalost i svadje je bilo, bilo je sklapanja veza, ali na zalost i rasturanja istih, bilo je upoznavanja novih prijatelja, a bilo je i svadje medju straima.....
Ja licno te svadje i te zezalice nebih vise voleo da bude u ovoj Novoj Godini, bar ne medju nama starima, naravno da ce uvek doci neko novi koji ce pokusati da rasturi ovu nasu druzinu iz raznoraznih razloga, sto ljubomore sto maloumnosti, ali MI, MI se ne smemo vise svadjati........

Najvise bih voleo da ostavimo sve ono negativno sto je bilo iza nas, da zaboravimo na sve te kerefeke i da krenemo napred, da krenemo napred da se druzimo, okupljamo, volimo zenimo i udajemo kao sto je to bilo na pocetku a i u skorijoj proslosti........

Ja neznam da pisem tako lepe tekstove i stihove ko Pobro moj, zato vas sad necu vise daviti, zato drugovi, prijatelji, braco i sestre,  zelim svioma vama i vasim familijama, lep i srecan docek Nove Godine, da to vece provedete lepo i zabavno i da vas prati sreca, pa se nadam da ce i u sledecoj Godini biti okupljanja gde ce se upoznavati jos vise prijatelja i novih clanova na ovom forumu, pa se sa nekima cujemo, sa nekima pisemo u Novoj Godini opet.

Zelje vam salje vas Dusko, sa Zenom Mirom i decom Stefanom i Mladenom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
[17:33] *** Topic is ' Happy New Year 'Free Burek for all !
[17:33] *** Set by DJiDJaZ on Wed Dec 31 17:33:03
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 529
Zelim svima puno ljubavi, zdravlja i srece u novoj 2004. godini Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U novoj godini... dajte mi krevet... zzz

@dusko
Dugo je potrajalo primirije Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Ne znam koja je ovo tema sa cestitanjem nove godine al evo i ovde da se oglasim posto je main topic, jelte...

Srecna vam nova godina i nek vas se sve ostvari i tralala bla bla bla, nista vam necu reci sto vam neko drugi nije rekao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.