Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srecna Nova 2004. godina! [main topic]  (Pročitano 10151 puta)
30. Dec 2003, 17:42:05
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pokusao sam poslati mass mail korisnicima, pitanje da li je uspelo, ako nije, sadrzaj maila je sledeci, u svakom slucaju neko ce mozda pozeleti da odgovori na temu...

Citat
Samo cestitanje Nove godine nece uciniti istu sretnom i lepom. Zato ti necu pozeleti da ti Nova godina bude srecna, vec da ga ti ucinis srecnom.
 
Ako ne zelis nicim da se razocaras u Novoj godini , nemoj traziti od zivota ono sto si upravo ti pozvan da mu pruzis. Ako je zivot mracan, a svet pun zla, onda mu ti budi svetlost, i ti ga ucini boljim.
 
Ali ti mozda kazes: "Kako da budem svetlost, kada nisam sunce?!" Ni ne pokusavaj da budes sunce, vec budi mesec koji svetli Suncevim sjajem.
 
Ni ne pokusavaj da budes Bog, ali gledajuci u Njegovo lice ti ces blagosloviti ovaj svet sjajem Njegove dobrote.
 
Mozda nisi na pozicijama velike moci, bogatstva i uticaja, ali ti imas svoje mesto pod suncem koje mozes uciniti rajem za one koji su u tvojoj sferi uticaja. Pravom recju i dobrim delom ti imas moc da budes blagoslov drugima i svetlost svetu.
 
Ali, mozda ces reci: "Znam za obicno sunce, ali Sunce dobrote i pravde nigde nisam video da bih svetleo Njegovim sjajem!" Ti mozda ceznes da te pokrecu dobrota i pravicnost, ali u ovome svetu ti zaista ne znas gde da nadjes njihovu uzvisenu silu.
 
Razne ideologije pokusavaju da pokrenu tvoj interes i apeluju na tvoju svijest da je korisno biti dobar. Razne religije provociraju tvoju savest i krivicu, pobudjuju tvoj sentiment i laskaju tvom ponosu i gordosti, da bi u njima nasao snagu za svoju covecnost. Ali, ti verovatno shvatas da ti oni jedan teret zivota samo zamjenjuju drugim teretom. Razumes da nije dovoljno imati svest o dobru, vec i silu dobra u svom srcu.
 
Gledajuci u sebe mozda postajes obeshrabren, gledajuci u druge, mozda ne vidis nista vise od sopstvenog iskustva. Mozda smatras da je pitanje dobra i zla relativno pitanje, ali bez obzira da li sebe smatrao vernikom ili nevernikom, stres zivota zahteva od tebe da na njega odgovoris odredjenom snagom, nekim motivima: hrabroscu ili kukaviclukom, krotkoscu ili gnevljivoscu, povjerenjem ili brigom, zahvalnoscu ili sebicnoscu...
 
Nema neutralnih u velikoj borbi zivota. U zavisnosti od motiva kojima reagujes na stres zivota, zavisi da li ce te zivot izgraditi ili uniziti, zavisi da li ces biti pobednik ili zrtva zivota. Ali, zivot te izaziva da budes pobednik zablude, zla i nepravde ovoga sveta, i da tako postanes kreator, a ne publika zivota.
 
Umjesto da citas izmisljenje romane ili gledas zanimljive filmove, pozvan si da svojim zivotom ispises lepu pricu, lepsu od najlepse bajke.
 
Umesto da ovih nekoliko dana trazis veselje u zaboravljanju na neispunjene odgovornosti svoga zivota, da bi ostatak dana sledece godine ziveo kao zrtva prilika i neprilika, pozvan si da razmisljas o svom zivotu, prepoznas njegov smisao i ispunis njegove mogucnosti.
 
Mogucnosti koje ti zivot pruza su jedinstvene i isuvise vredne da bi ih svojom povrsnoscu i nepromisljenoscu prokockao. Sloboda tvoga dela je uslovljena slobodom tvoga uma. Ti mozes uciniti velike stvari ako steknes mudrost kako da postupas, ako prepoznas uzvisenu dobrotu kao onu snagu koja ce ti postati pokretacka sila i pobeda istine, dobrote i pravde u tvom zivotu.
 
Zato pogledaj tamo gde si poslednji put video svetlost dobrote i dozvoli da te ona uzme za ruku, da te vodi i cuva u sadasnjosti i da te povede sa sobom u vecnost.
 
Srecna ti Nova godina i svi predstojeci i prosli praznici!
 
Pozdrav od cele zajednice, burek internet porodice, i od mene licno, svim clanovima i svim prijateljima kojima necu slati pojedinacno mail jer mislim da je ovo sasvim dovoljan dokaz da na njih mislim.
Ajd pa svratite
www.burek.com porodica ceka na vas
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Upravo si rekao ono sto sam pre sat vremena napisao svom bratu Rajku. Ljudi ce nakon navodno najludje noci osvanuti nesrecni i frustrirani zato sto se kalendar menja, ali ljudi se ne menjaju.

Naravno, mi moramo da ucinimo iducu kalendarsku godinu srecnom i dobrom, sto zavisi od zalaganja svih nas. Tako da, bez preteranog zahvaljivanja sto mislis na sve nas, zelim ti da upotrebimo krv, suze i znoj da ocuvamo ovo sto smo stvorili - burek zajednicu i da to bude nas najveci podvig i uspeh u 2004. kalendarskoj godini!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Nije stigao mail .. ali nije bitno ..
Zahvaljujem se na lepim željama i svim članovima Bureka  želim puno sreće ljubavi i zdravlja u novoj godini ..
Ženskim članovima šaljem poljubac .. muškim .. snadjite se sami .. :-)
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
nije stigao mail , moj novi mail je cira@burek.com , pa svi sa ovog foruma mi mogu na taj mail pisati .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
Srecna nova godina svim burekdzijama!!!
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
TNX SF na textu ... lepo sroceno, nema sta.
I kao sto si rekao: "Samo cestitanje Nove godine nece uciniti istu sretnom i lepom. Zato ti necu pozeleti da ti Nova godina bude srecna, vec da ga ti ucinis srecnom. "  -  zato, zasucite rukave i krenite da vam bude srecna.

Ajd uzdravlje.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Hvala Ivane.

Također želim sretnu i uspješnu novu svim bureKdžijama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Stvarno lijepo sastavljeno.

Već sam na drugom mjestu čestitao novu godinu pa da ne ponavljam: SVIMA SRETNA NOVA GODINA.

Mogu li se koje želje upotrijebiti u privatnim porukama? Tražim autorizaciju :wink: .
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mailovi ne rade tj ne stizu, ali evo ovako sam pokusao.
Od srca vam zaista zelim sve najbolje jer... ma koliko ja ponekad i besan i drcan bio i ma koliko nekad bio neprijatan... ja vas sve zaista mnogo volim i cenim..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
U svakom slucaju:

Срећна Нова 2004!

Христос се роди!



Pisem vam posle 7mog Smiley
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.