Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je štetnija po zdravlje Coca Cola Zero ili Pepsi Max?!?  (Pročitano 17793 puta)
30. Sep 2012, 19:47:34
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 440
Browser
Chrome 22.0.1229.79
daklem, obe su sa veštačkim zaslađivačima, aditivima, gazirani sokovi, sličnog ukusa....samo...

buni me

na flajki od kole piše max preporučena doza 2 litre na 70 kg težine, dok na pepsiju piše 4,5l na 70kg....na Kokiški nisu ispisani sastojci u kojoj količini su uneti dok na pepsiju piše....tako da, otvorio sam temu da čujem vaša mišljenja, generalno o ovakvim gaziranim sugarfree sokovima za nas buce debeljuce...

razmišljao sam da pozovem pepsi info centar, ali pretpostavljam da se podrazumeva da će više da hvale svoj proizvod nego konkurenta. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
Zašto je to važno? Prestani da piješ to, sa šećerom ili bez, svejedno je smeće, ma kog da je proizvođača.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Zašto je to važno? Prestani da piješ to, sa šećerom ili bez, svejedno je smeće, ma kog da je proizvođača.
+1
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
Sranje je i jedno i drugo...Jednostavno nemoj da pijes to...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Kao sto su ti i ostali rekli, ni jedno ni drugo nije zdravo. Sama cinjenica da sadrzi vestacke zasladjivace, boje, aditive i ko zna sta jos govori u prilog tome da su daleko od neke "Zdravoce".  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 440
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
pa šta znam....volim taj osećaj grebuckanja grla kod gaziranog pića...
možda je bolje onda uzimati cedevitu i kiselu vodu npr...i dobije se neki ukus kao fanta...malo skuplja varijanta, a zdravija? mada ne verujem da ću moći to da pijem danima, dosadiće mi, dok sa kocom i pepsijem to nije slučaj.  Smile
plus i to što cdvita sadrži šećer, a ja moram da pazim na kalorije, šećere i masnoće, imam povišene trigliceride i malo holesterol. TRig. su mi 3,9...a granica je do 1,7.  Smile šta da pijem, a ne pijem alkohol?!? za ove sokove 100% voće bez šećera, zaboravite zato što nisu gazirani, a i cene....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
Sony 
Najbolje niti jedno niti drugo, to je najsigurnije.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
Nokia 
..govno ko govno samo slatko  Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
pa šta znam....volim taj osećaj grebuckanja grla kod gaziranog pića...
možda je bolje onda uzimati cedevitu i kiselu vodu npr...i dobije se neki ukus kao fanta...malo skuplja varijanta, a zdravija? mada ne verujem da ću moći to da pijem danima, dosadiće mi, dok sa kocom i pepsijem to nije slučaj.  Smile
plus i to što cdvita sadrži šećer, a ja moram da pazim na kalorije, šećere i masnoće, imam povišene trigliceride i malo holesterol. TRig. su mi 3,9...a granica je do 1,7.  Smile šta da pijem, a ne pijem alkohol?!? za ove sokove 100% voće bez šećera, zaboravite zato što nisu gazirani, a i cene....  Smile Smile
I Cedevita je šećeruša. Čoveče, moraš da paziš na zdravlje, pogledaj kakvi su ti nalazi. Batali sva ta sranja, kad imaš love cedi limun i narandžu (zasladi limunadu sa MALO meda ako ti je baš jako kiselo; inače ne možeš da me ubediš da nemaš para za limun i med a imaš za Kolu i Pepsi), pij kiselu vodu (ako voliš već taj osećaj ugljen dioksida u grlu Smile), pij čajeve (nana, kamilica, brusnica, svi su superukusni i pij ih BEZ šećera). U početku će ti biti malo čudno i bljak jer si navučen na šećer, ali vrlo brzo ćeš se navići i posle će ti ta sva zašećerena sranja biti bljak, baš kako i treba da bude. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Zašto je to važno? Prestani da piješ to, sa šećerom ili bez, svejedno je smeće, ma kog da je proizvođača.

+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.