Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:13:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blasfemija i pravo na slobodu govora...  (Pročitano 16312 puta)
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
Citat
Ja bih voleo da istrebim sve ljude na ovom svetu kojima je IQ ispod 110  jer smatram da je mesanje sa njima kao inferiornim bicima zaustavilo covekovu evoluciju .

Mozda, samo resavanje nekih testova ne znaci bas koliko su ti ljudi pametni u svakodnevnom zivotu. Mozda ces naci beskucnika koji se odao alkoholu i ima IQ iznad 110 ali je promasaj. Ili neki jaci krimos koji ima dobau inteligenciju ali to koristi u kriminalne svrhe, recimo, psihopate imaju uglavnom visoki koeficijent. Uz to, IQ zavisi i od vaspitanja, tj. u kakvoj sredini dete odraste

Hvala Maradicu,

Znaci sa mojim IQ 133 koji cini svega 3% ljudi na svetu i mojim detinjstvom provedenim u Srbiji Ja imam sve sanse da postanem super kriminalac . Smile to je moram priznati vrlo ohrabrujuce utesna misao ukoliko nista drugo u mom zivotu ne upali. Smile

Definitivno ima tu istine u obliku Arogantnosti i Ega ,specijalno ako imas dar za manipulisanje ljudi ,
iskoristavanje prilika i kontrolu informacije ,sanse za opstanak su malcko vece u bilo kojoj situaciji  .

U  ..ebo te pa ja zvucim kao Vatikan koji je poshao na pljacku i pokrstavanje domorodaca  Smile




« Poslednja izmena: 18. Okt 2012, 15:51:30 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Inteligencija je dosta zeznuta stvar, mnogo zavisi od okruzenja (pri tome mislim na roditelje). Dzabe inteligencija ako nema inspiracije u nekom dobrom smeru. Ujedno, gen koji valjda kontrolise koeficijent inteligencije nosi i naklonost ka sizofreniji.  Smile
Ujedno, definicija inteligencije, doktorat mozda? Sposobnost pamcenja gomile podataka ili mozda brzina obrade podataka ili oba.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung S7
Pa kazu da je inteligencija sposobnost brzog snalazenje u novim okolnostima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 150
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1171.0
Pazi i rasisti poput tebe imaju pravo na slobodu govora, ti mozes da iznosis svoje ogadne stavove, ali posto ti verovatno niko iz tvog okruzenja (verovatno su kombinacija tebe, mega vernik i rasista ) nije rekao direktno u facu koliko je to odvratno ( imas primer sa nasim fudbalerima, kako svet gleda na vas rasiste ) nisi ni mogao znati koliko gresis, nadam se da sam te u tom smislu malo prosvetlio, napravio boljim covekom. Upravo to je i cilj mog pisanja, malo je agresivniji ali cvrsto verujem da je jedino ispravan, moramo ljudima odma reci kad grese, naravno i argumentovano objasniti gde sy te greske, jednostavno ne mozes ti mryeti nekoga zato sto ima drugaciju boju koze, to je lose, takvi ljudi su zli.

Nemam sta da te zaobilazim, ako sutra ti ili bilo ko opet nesto lanes, tu sam da ti direktno u facu saspem sta mislim o tome, pa sad je na tebi  Smile
Moj si covek pakodazna! Ja isto tako razmisljam  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Poslednje utočište podlaca su vera i patriotizam.

There will be justice!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Citat
Nemam sta da te zaobilazim, ako sutra ti ili bilo ko opet nesto lanes, tu sam da ti direktno u facu saspem sta mislim o tome, pa sad je na tebi

Direktno u facu... na forumu Smile mnogo si jak bate, ne smem s tobom Smile Smile

Znam ja bate kolko je ogavno kada je neko rasista... zato i jesam za drakonsku kaznu našeg nacionalnog tima u fudbalu, što takođe možeš pročitati u mojim porukama Smile al nemam ja šta tebi đilkošu da se pravdam...





edit by chelavi1: bez vredjanja
« Poslednja izmena: 18. Okt 2012, 23:47:15 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Nokia Luvmya 520
Pa kazu da je inteligencija sposobnost brzog snalazenje u novim okolnostima.
Inteligencija je sposobnost shvatanja situacije. Objektivnost.
'snalazenje' i 'okolnost' su reci koje predstavljaju subjektivnost.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung S7
@eyepheeYU

99% ljudi na ovde na forumu misle da nemas blage veze sa vezom o cemu se prica na temi, a pogotovo sto ti sam nemas pojma sta si uopste hteo da kazes.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2012, 12:24:57 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Nokia Luvmya 520
@eyepheeYU

Koga bre bole racku sta ti mislis da je objektivnost a sta subjektivnost, i koga bole racku sto to nema nikakve veze sa inteligencijom, i koga bole racku sto si ti mega lupetach.
To je za pravilnik foruma potpuno irelevantno, a sada cu da upitam moderatore sta oni misle o tvojoj retorici.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
@bluesoniq

Bez vulgarnosti i vredjanja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Nokia Luvmya 520
@eyepheeYU

99% ljudi na ovde na forumu misle da nemas blage veze sa vezom o cemu se prica na temi, a pogotovo sto ti sam nemas pojma sta si uopste hteo da kazes.
A 0% ima sposobnost da dokazu to sto ti neargumentovano tvrdis.
Sto ujedno dokazuje da 100% znam sta sam rekao i stojim iza toga dok se ne pojavi neko ko ce da dokaze suprotno.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:13:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.