Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova meta zgrazavanja - Kreativni centar...  (Pročitano 11550 puta)
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
jbg al ja nemam smisla za humor, pa to je strašno  Smile

od svega me je najviše nasmejao tekst u vidu opravdanja dotične baba Vere Smile Ono što je meni diskutabilno nije postojanje samih viceva ili pošalica, već naslov "da pukneš od smeha", pa to je samo baba Vera mogla da smisli. Crni humor postoji pod tim nazivom i na internetu i široko je rasprostranjen, al da se na vic "mama šta ja imam kucu, macu. ne sine imaš rak" može slatno nasmejati dete, može samo ono koje nikada nije videlo dete u kolicima ili dete obolelo od raka. To je razlog problema u njegovom razvoju, a ne čitanje knjige koju ne razume. A baba vera verovatno smatra da je bolje da deca rastu bezbrižno i da se smeju onome što ne razumeju, što ne bi deca, kad mnogi formirani ljudi to rade.

i da ne bude da samo mračim, evo jednog "da pukneš od smeha vica"
šta je to malo crno i ima 100 sisa. Kesa ispred instituta za onkologiju, buahahahahahaha
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5701
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
♦ Ubio babu

- Mama, mama, ubio sam babu!- Pa zašto, sine, kad imamo još pola dede u frižideru!
umirem haha  Smile
« Poslednja izmena: 20. Sep 2012, 13:12:55 od Loverboy95 »
IP sačuvana
social share
- Besramno, Mefisto, zaista besramno - reče zgađeno Gospodar Raja i stade pred mene, ne skrivajući docrtane rupe od zarđalih eksera. Apostolke rupe, masna kosa preko ramena i belo haljinče. Gospodar Raja. Tužno i smešno u isti mah.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
mob
Samsung S8 Plus
Dobar @kimi5    Smile Smile Smile


Lepo se vidi uticaj svih tih sranja koja objavljuju samoprozvani psiholozi i ostali poznavaoci decje psihe. Pravila je i moja generacija sra*a u OS ali je to uglavnom bila tuca, stipkanje devojcica i sl.  Smile  A danas skoro da nema djaka akoji u skolu ne nosi noz, bokser pa i pistolj. Devojcice se oblace kao da idu pod Plavi most a ne u skolu. Mnogo je zdravije detinjstvo bilo, ne tako davno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Apple iPhone SE 2020
Isti vicevi su postojali i kada sam ja imala 6-7 godina...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
mob
Samsung S8 Plus
Isti vicevi su postojali i kada sam ja imala 6-7 godina...



Pa dobro ali zar je to opravdanje?Ako je ovo kreativno, ne znam sta je onda bolesno! Nakaradno, izvitopereno, patoloska 'postava' necije psihe! I odrasli kojima se svidja ovakav 'humor'(ismevanje nemocnog, bolesnog) treba da se zapitaju kakve njihove potrebe pokriva zadovoljstvo te vrste. A ovu 'naucnicu ' sto zagovara ovakvo 'kreativno vaspitavanje' dece, nju treba poslati da staz  ira u domu za nesposobne, bar godinu dana!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
U sustini nista strasno i strasno  Smile
Postojali su takvi vicevi uvek i uvek ce postojati...dal trebaju sada praviti zbirke za decu tog tipa, mislim da ne.
Ako ne nadju u knjizi naci ce na netu tako da je tesko izolovati tako nesto.
Mada nase drustvo je odavno palo na najnize moralne grane odavno tako da mene vise nista ne cudi.
« Poslednja izmena: 20. Sep 2012, 13:32:17 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Apple iPhone SE 2020
U svakoj epizodi crtanog filma Tom i Dzeri... Tom prvo pokusava da ubije i smaze Dzerija, a zatim mu se Dzeri sveti na sve moguce nacine.
Isti slucaj je i sa Pticom trkacicom i skoro svim crtacima Looney Tunes.

Zasto to da ne zabranimo?

A onda otvorimo bajke i price koje je skupljao Vuk Karadzic... Imamo ubista, kasapljenje i prevare... pardon.. nadmudrivanje... (secam se jedne koja je i ekranizovana, a zavrsava se vezivanjem zle macehe za konjske repove i cerecenjem)

Isti slucaj je i sa bajkama brace Grim u kojima sve prsti od nasilja, ubistava i pokusaja ubistva, zlostavljanja, zapostavljanja dece ili vanbracnih veza...

Sta je tu kreativno i poucno? Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
sta je to malo crno grebe po staklu ?

beba u rerni.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
mob
Samsung S8 Plus
U svakoj epizodi crtanog filma Tom i Dzeri... Tom prvo pokusava da ubije i smaze Dzerija, a zatim mu se Dzeri sveti na sve moguce nacine.
Isti slucaj je i sa Pticom trkacicom i skoro svim crtacima Looney Tunes.

Zasto to da ne zabranimo?

A onda otvorimo bajke i price koje je skupljao Vuk Karadzic... Imamo ubista, kasapljenje i prevare... pardon.. nadmudrivanje... (secam se jedne koja je i ekranizovana, a zavrsava se vezivanjem zle macehe za konjske repove i cerecenjem)

Isti slucaj je i sa bajkama brace Grim u kojima sve prsti od nasilja, ubistava i pokusaja ubistva, zlostavljanja, zapostavljanja dece ili vanbracnih veza...

Sta je tu kreativno i poucno? Smiley

Ma sve ja to shvatam  Smile  Ali, zasto to stavljati u knjige za decu? Ne jednoj strani ne smes da popreko pogledas pedera jer si odmah ultra ovo-ono a na drugoj deci svesno prodajes knjige u kojima ismevas nemocnog i bolesnog...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
baš sam ja htela da pomenem toma i dzerija, al u drugom kontekstu, diskutovalo se da li takvi crtani filmovi treba da budu puštani deci, kada je neki mali napravio neki pičvajz u obdaništu i pozvao se na to da je istu akciju video u tom crtanom. Pri tom ako nekom detetu nartani mačka i miš deluju realno da bi ih preneo u stvaran život, sa njim treba da radi posvećeni roditelj ili stručno lice tj. psiholog i to nije big deal. I poenta toma i dzerija je da uvek dzeri, kao manji i lukaviji, pobedi, u čemu je poenta ismevanja bespomoćnog, bolesnog... Radi se o ismevanju, jel se sa time slažete?

ne razumem šta znači ovo, postojili su takvi vicevi i tada. Teško da mi danas možemo da izmislimo nešto što već nije postojalo, al je pristup drugačiji. Nije postojala knjiga i nije se zvala "da pukneš od smeha", nego su se prepričavali na "crno", da te ne čuju stariji i roditelji. Dete ne treba da čita knjigu ana karenjina, zato što ništa od sadržane poente ne može da razume, isto je i sa crnim humorom. A što se tiče razvoja, odvedi ga u tiršovu ili na institu i pokaži mu šta druga deca proživljavaju, to je meni mnogo bolje za razvoj od baba-verinog metoda.

nisam rasla pod staklenim zvonom, al moje je vaspitanje takvo. bilo je i kod mene u kraju drugara koji su maltretirali slabiju decu, igrali fudbal sa bolesnom mačkom, onda dodje neko stariji ili pametniji i igra se "skinem ti gace pred devojčicama i oteram te kući uplakanog", meni je takav humor uvek bio draži, jbg svako ima svoju boles 
« Poslednja izmena: 20. Sep 2012, 14:11:06 od kimi5 »
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.