Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:51:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav na daljinu?  (Pročitano 11745 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
ista sam osoba..zajebavam se kad god mogu..ali ono otkad mi se svidjela totalno sam izgubio zelju za zezanjem i sav sam smetnut, pogubljen..nekako sam postao ozbiljan vise pa samim tim i dosadan..jednostavno mi ne pada na pamet sta da joj zanimljivo pricam pitam i slicno...a bilo smo vec skupa i pricali i u krevetu napisao sam vec...ono sto mi fali sada su neki trikovi..savjeti ...ideje kako zavesti curu..jer tesko otvara srce..ona je takva..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Нема ту трикова ... најбољи 'трик' си ти ... значи ти сам себи мораш да видиш шта желиш с њом
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Kako si iskren  Smile

ne muči se,ako ti je već rekla da ne osjeća mnogo,tj koliko je tebi dovoljno
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
ma znam to ali jednostavno sam zadnje vrijeme otkad mi se svidjela izgubio inspiraciju ..ocu reci nisam nesto komunikativan pa bi to da poguram malo nekako..mozda zbog brige da ne userem nesto mozda zbog ostalih briga sto imam...
pa nemam pojma ni sam vise..ugl kaze da sam joj drag bas i poseban i nece da me napusti i to bijoj tesko palo da prekinemo to..ali opet kaze kao da nema te hemije..pa mi je sjebano to sve..pa kontam da joj mozda fali nesto od mene i da ceka to..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
vuče te za nos,djece mi  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
eh sad..nevjerujem bas u to..jer sam siguran da joj je stalo do mene ali je ne razumijem bas najbolje sto sam vec i napisao..siguran sam da nije to...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
ali curi je ok veza na daljinu i nije protiv toga..ali samo kaze da nemamo tu neku hemiju
Da nemate to nesto ne bi odrzavala neki kontakt sa tobom. Da nemate neku hemiju stavila bi te u friendzonu i ne bi te izvlacila iz iste, i ne bi bio momak vec prijatelj. Eto, ne zeli vezu zbog nekih stvari i to je to...

Nikada nisi razmislio da je mozda problem u njoj a ne u tebi?  Jednostavno joj mozda tako odgovara jer nema neku obavezu prema tebi a moze da se hvali drugaricama da ima makar neku vrstu momka. Ti joj mozda pruzas tu neku satisfakciju da se cujete i da se vidite ponekad dok momka kao momka jednostavno ne trazi i ne zeli. Mlada je, u 18 godina skoro niko nema pojma o zivotu a kamoli sta da trazi od veza. Mozda se jednostavno plasi veza pa ti to kaze kako bi te odbila od te ideje? Imas milion razloga a nijedan nema neke veze sa tobom vec su to njeni problemi.

A veruj, nije u komunikaciji. Ako si uspeo da odrzis kontakt godinu dana i upoznala te takvog kakav jesi i da joj skidas zvezde sa neba i prosipas Bog zna kakve fore ti nece pomoci previse.

Treca stvar je, ne mozes jednostavno stvoriti "hemiju". Nje ili ima ili nema i vremenom ili postaje jaca ili slabi. Kada se upoznas imas neko inicijalno svidjanje na nekom fizickom nivou, pa posle ga nadogradjujes sa nekom bliskoscu i postovanjem. A to ne mozes samo da stvoris jer to ili dodje ili ne dodje. Mozda pod "hemijom" misli na fizicku bliskost i to da se niste "slozili" kada ste se videli i spavali, ali tu ti vec nema previse pomoci osim da je ubedis da spavate ponovo pa da se bolje pokazes.  Smile

Moj savet ti je da batalis. Ona ti je jasno stavila do znanja da ne zeli vezu a ti to iskreno zelis i to je jedna ogromna prepreka koju treba preci. Cuj se ti sa njom i sve, ali nemoj da je planiras za nesto vise ako ti je vec jasno rekla da nece nesto vise od veze na daljinu. Ako mozes to da prihvatis onda nastavi, ali ako ne mozes bezi od toga.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
SonyEricsson W800i
eh sad..nevjerujem bas u to..jer sam siguran da joj je stalo do mene ali je ne razumijem bas najbolje sto sam vec i napisao..siguran sam da nije to...
Znas kako,ne mora da znaci da joj nije stalo do tebe ako te vuce za nos.
Samo joj nije dovoljno stalo...posto kazes da se cujete godinu dana...to je moguce neka navika.Navika je uvek tu,i najveci je problem,jos veci kada se uz naviku dodaju emocije,koje ti ocegledno gajis prema njoj,a ona prema tebi...tesko.
Citat
ali sto se tice toga..znam da je tesko to..ali sta fali probati nije mi to neki problem..
Nije problem sad.Problem je ako to krene,pa se razvuce,pa onda krenu krize,cimanja,neke ljubomorne scene,bla bla,milion gluposti,5 puta intenzivnije nego kod "normalnih" veza...
To tako ne mora da bude,ali velike su sanse,i...mozda tebi treba da se opeces...Ali moj je neki stav da u takav mazohizam i kamikaza potez ne ulazim.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1068.1
mob
Sony 
hvala ti na odgovoru i dobar je..ali curi je ok veza na daljinu i nije protiv toga..ali samo kaze da nemamo tu neku hemiju ali opet ima tu nesto jer da je samo do te hemije nebi ovoliko se culi i nebi joj tesko palo da se necujemo vise...htio sam nekako opisati je pa da mi neko kaze kako da pricam sa njom kako da je zadivim..osvojim...

Pa ako njoj odgovara takav neki sklop vaše veze, a ni tebi nešto previše ne smeta onda nastavi sa tim tako kako sada jeste, možda će se vremenom stvari promeniti, ko zna šta može sutra da se dogodi.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
hvala ti na odgovoru i dobar je..ali curi je ok veza na daljinu i nije protiv toga..ali samo kaze da nemamo tu neku hemiju ali opet ima tu nesto jer da je samo do te hemije nebi ovoliko se culi i nebi joj tesko palo da se necujemo vise...htio sam nekako opisati je pa da mi neko kaze kako da pricam sa njom kako da je zadivim..osvojim...
Mozda hemija proradi nekad... Muvaj neke druge devojke, mozda ces joj iskusan i pozeljan
biti zanimljiviji... Mozda, kad se tvoja hemija pomesa s hemijama drugih devojaka,
se stvori vatromet izmedju  vas dvoje... Mozda kad se malo prolepsas... Budi zavodnik,
okaci neke seksi fotke na fejs... Smile Otidi malo u njen grad, provodite zajedno vise vremena.

P.S. A mozda joj nije period za zaljubljivanje...  Daj joj vremena, budi tu, ali ne previse napadan.
Zivi svoj zivot, pa ako je privuces, super.
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:51:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.