Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:37:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav na daljinu?  (Pročitano 11795 puta)
17. Sep 2012, 23:25:28
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Naslov bas i nije ono pravo sto me zanima ali nisam znao koji da stavim...uglavnom ce valjda u tekstu biti jasnije..
Znaci to je nesto sto se danas cesto desi i mnogima se desilo sigurno a to je da upoznaju neku osobu na netu..
Upoznali smo se slucajno prije godinu dana..i tako je sve bilo zajebancija ali mi je cura postala draga bas vremenom i sad mislim cak da sam se zaljubio u nju..neznam sta ima..ali ima nesto u sebi sto me bas privlaci i sto mi se svidja na njoj..takodje mi se i izgled svidja bas ali to je nebitno..zivi nesto manje od 100km od mene..upoznali smo se uzivo proveli dan cak i spavali skupa..e sad stvar je u tome sto ja tu osobu nikad upoznao nisam ..nikad se nije bas otvorila pa onda nisam najbolji sa glavom sta i kako da radim i kako da joj se svidim..jer ona nebi vezu samnom..jer kaze da nema hemije izmedju nas..ali isto tako me ne moze napustiti..znaci ipak mislim da ima nesto tu..jer da nema bas nista nebi me trpila ovoliko i uvjek pricala samnom i sve ostalo a i toliko je draga i pazljiva bila kad smo skupa bili...ja sam jako los sto se tice zavodjenja i zanimljivosti  Smile pa me zanima kako da poboljsam to..kako da stvorim tu neki hemiju i sa njene strane..ona je mladja od mene ima 18.tako da ne znam sta je i sta da radim..toliko sam smetnut zadnje vrijeme da neznam ni sta da joj kazem..cime bi je mogao raspricati da se kroz tu neku neobaveznu pricu kao bolje upoznamo i da joj se svidim i na taj drugi nacin tj da se stvori ta hemija..pa ako mogu neke ideje..neke teme o ovome i misljenja neka normalna..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Probao sam i jednostavno .. ne ide ... posle se javljam sa malo duzim odgovorom zasto
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
pa nisam bas to pitao dali vrijedi probati i truditi se oko toga..ugl ovdje iskrenost i povjerenje je sasvim ok skroz..ali nije to problem..pise gore sve
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
zavisi od daljine  Smile

a i od toga kolika je ljubavna zestina  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
a ljudi su jednostavno procitali naslov teme i odgovorili a napisao sam u prvoj recenici da problem bas nema veze sa naslovom  ..aj valjda neko procita cjeli tekst pa kaze nesto Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
SonyEricsson W800i
a ljudi su jednostavno procitali naslov teme i odgovorili a napisao sam u prvoj recenici da problem bas nema veze sa naslovom  ..aj valjda neko procita cjeli tekst pa kaze nesto Smiley
Razumeli su to ljudi,no,savetuju ti da uopste sa tim ne gubis vreme.
A to ti kazem i ja...pokusah u svoje vreme,bilo je vise bolno i mazohizam...A nisam imao problem koji ti imas-koji je u sustini sada jos vise otezavajuca okolnost.
Mozda devojka ne zeli vezu,i nece da se vezuje na daljinu.Mozda joj za hemiju nije dovoljan smajli i slike preko neta...To je normalno.
Tesko da ces sada posle godinu dana ti moci da budes nesto mnogo zanimljiviji,pogotovo kada ona vec zna sta ti zelis,i da si se "zacopao",pa ti ni igre "vruce-hladno" vise nisu od koristi...
Nisam optimista sto se tvog slucaja tice,a i veza na daljinu uopste  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
hvala ti na odgovoru i dobar je..ali curi je ok veza na daljinu i nije protiv toga..ali samo kaze da nemamo tu neku hemiju ali opet ima tu nesto jer da je samo do te hemije nebi ovoliko se culi i nebi joj tesko palo da se necujemo vise...htio sam nekako opisati je pa da mi neko kaze kako da pricam sa njom kako da je zadivim..osvojim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Као што рекох .. јављам се од куће ... био сам на послу при крају смене па нисам баш могао одмах да пишем ... елем ... разлог што сам рекао да не пристајем на ту везу на даљину је у томе што је то ипак доста тешко и увек постоје неке тензије...

Ја сам тренутно у веома сличној ситуацији као ти где девојка с којом се виђам живи око 100ак км далеко од мене и виђамо се једном недељно ево већ 9 месеци и веома брзо планирамо да ту дистанцу скратимо на пар метара једно од другог  Smile

Веома је тешко то одржати и зато управо и не знаш ко је она јер се сва конверзација води на текстуалне поруке или тако те зајебанције ... допизди то и једноставно ако си спреман, мораш да повучеш петљу и да просто смањиш некако ту дистанцу.

Мене једино шта спречава да ту дистанцу спречим је то што баш и нисам нешто с послом и примањима добар да бих могао да се одвојим и живим у неком добром луксузу али то је већ приватна ствар и моја лична одлука .. ти ако си већ млад лепо пробаш па шта буде нека буде.

Ко рискира, тај може и да профитира  Smile

Срећно и јави шта се дешава  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
hvala bojane na odgovoru..ali sto se tice toga..znam da je tesko to..ali sta fali probati nije mi to neki problem..nego je problem kao sto sam napisao u njoj..jednom smo se vidjeli sam..i spavali skupa cak sam i njene upoznao..ali kaze da nemamo tu hemiju i to je istina jer je nikad nisam zadivio nicim..neznam bas kako to preko neta..fale mi neke teme dobre i zanimljive i takve stvari...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Јебига мајсторе то већ не могу да ти помогнем пошто не знам какав си као особа ... значи ја нпр. волим да се зајебавам али кад сам озбиљан онда причам озбиљно ... то пали код моје садашње девојке и веома се добро слажемо ...

Можда да одеш некад преко викенда па да седнете и причате пре него што одеш у кревет с њом, м ?
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:37:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.