Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:44:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: audi a4 2006  (Pročitano 799 puta)
29. Avg 2012, 21:47:08
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Chrome 21.0.1180.83
kupio sam polovnog audija a4 b7 2006 godiste presao 140 000 km, kad dam kontakt pise mi "SERVICE!" kad pritisnem tipku kod volana za service opet samo pise "SERVICE!"  nema kao kod nekih koliko je kilometara ostalo do velikog servisa ili malog nezz na koje se misli, veliki servis mi je uradjen na 120 000 pise u servisnoj i receno mi je tako, a mali servis sam sam radio prije par dana.  da li je ovo normalno da mi pise SERVICE kad dam kontakt cim upalim auto  nestane taj tekst i prebaci na potrosnju temperaturu i ostale parametre koje moze pokazivat
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung i8510 innov8
Opominje te da je vreme za servis. Samo sto kad si odradio servis, trebas to da ponistis da te ponovo opomene za 10.000-15.000km, koliko je podeseno...

I postoji tema za pitanja, tako da nije bilo potrebno da se otvara nova.
« Poslednja izmena: 30. Avg 2012, 17:29:43 od vracarac »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:44:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.