Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:55:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaboravit i oprostiti ili....??  (Pročitano 6352 puta)
26. Avg 2012, 22:34:27

Sta da se kaze...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2
Zastava Beograd
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Rizikujem da budem preopsiran i da niko ne procita ovo,ali da bi me shvatili,moram sve da napisem i to apsolutno iskreno,mozda cak i da dusu „otvorim“. .
Naime ja sam covek u zrelim godinama,preko 43 godine zivota i ovo sto mi se dogodilo sada,daleko bolje za mene bi bilo, da mi se desilo kada sam imao 22-25 godina,ali to je zivot.
Ja sam se mlad ozenio sa 20 godina,dobio dete odmah i zbog toga mi se to i nije moglo dogoditi tada,zavrsio vojnu akademiju,radio u ratnom periodu,bio po ratistima,radio u vojsci.
Kada sam izasao iz vojske 2002. god. poceo sam da radim neki drugi posao i jako uspesno radio to.
Tada 2004. godine bio sam menadzer prodaje u jednom preduzecu,raspisan je konkurs za  novim radnicima i tada se pojavila ONA i od tada sve i pocinje.
Ja sam je primio na posao,obucavao,ucio poslu. Odmah smo osetili da se privlacimo,jako brzo  smo,poceli da budemo zajedno,veoma brzo samo se zaljubili,zavoleli. Moram da kazem da je mladja od mene 11 godina,tada je imala 26 godina,ja 37 g. ,ona udata,ja ozenjen ali zavoleli smo se. Bio sam ja i pre nje sa drugim zenama,medjutim ni jedna nije mogla da mi privuce paznju,da me zainteresuje.  Odmah sam je puno zavoleo,znao sam da je ona PRAVA u mom zivotu,ja sam veliki romantik u dusi,brak mi nije bio dobar,nestalo je ljubavi,paznje. itd (nije opravdanje,ali. . ).
Ubrzo smo i promenili preduzece,ja postao direktor prodaje,nju postavio za menadzera  prodaje,pomagao joj oko svega. Stalno smo bili zajedno od jutra do veceri,posle posla ona je isla u svoj stan ,ja u svoj. To je tako trajalo do 2006. god. ,kada je njen muz procitao SMS koji sam joj poslao,to je bilo uobicajeno  kada nismo zajedno,da se dopisujemo. Tada nastaje haos,saznala je i moja supruga,ja sam joj sve priznao,ona je morala da prestane da radi samnom,ja sam se cuo sa njenim muzem,ona sa mojom suprugom,opsti haos ali nismo prestajali da se vidjamo,otezano  ali smo se vidjali. Prosao je taj haos,ona je pocela da radi u drugoj firmi,vidjali smo se svako popodne,bili zajedno,poceli da pricamo i planiramo zajednicku buducnost,sve vreme sam bio uz nju.
Onda 2008. godine,resili smo da ja izadjem iz svog stana,da napustim porodicu,ona je svog muza naterala(po njenim recima) da ode iz tog stana u kojem su bili. Ja sam 3 puta izlazio iz svog stana,napustao porodicu,odlazio  u podstanare i sva 3 puta sam se vracao u svoj stan ,odmah posle samo jednog dana provedenog u drugom stanu. Treci put kada sam izasao iz svog stana,trazio sam od nje da dodje do mene u taj novi stan,nije htela,rekla mi je da provedem noc u tom stanu i da ce ona tada doci,medjutim toga dana se potrefilo da je njen muz dolazio u Beograd i da treba da prespava kod nje,da bi sutra dan nesto zavrsavao,nije dosla,nakon 1-2 meseca njen muz se vratio u taj stan. Mi smo nakon toga prekinuli kontakt.
Ona je ubrzo usla u vezu sa tipom koji joj je davao auta da vozi,vozio je gde je ona htela,bila sa njime 5-6 meseci,davao je novac. Posle njega je usla u vezu od 1,5 godine sa covekom koji joj je davao pare,za njene potrebe,za sex,to mi je ona pricala,rekla je da jo je bilo muka od toga. Pitao sam je kako je onda toliko dugo izdrzala sa njime,razumem da je bila neko vreme,nije imala pare ali toliko dugo da bude sa njime,onda je to veza,nije samo kao zbog para.
Posle njega je bila sa nekim crnogorcem,koga je upoznala 2010. godine na odmoru kada je bila sa muzem i sa detetom na odmoru. On joj je nudio brak,da se razvede,da joj nadje posao u Crnoj gori,davao joj neke sitne pare,bila sa njime do kraja 11. meseca 2011. god. Isla kod njega vikendom vozom do Crne gore i bila sa njime. Sve mi je ona to ispricala,mada sam i ja znao za neka desavanja,tvrdila je da je „u svakom trazila kao mene“,!!!
Ja sam od 2008. god. ,imao jednu vezu od  5-6 meseci u kojoj sam trazio NJU i nakon toga sitne kombinacije,radi zadovoljavanja potreba. U svakoj sam trazi nju i samo nju. Razveo sam se pre 2 god. ,patio sam za njom,nisam mogao da budem u vezi sa nekom drugom,nisam mogao,ona mi je falila,ona mi je bila potrebna i njena ljubav. Zivot mi je bio bez zivota,kada ona nije bila samnom.
Od 2008. god do 20011. god,. nismo prekidali kontakt,culi smo se povremeno,slali SMS,vidjali se povremeno,nismo prestajali da se volimo.
Onda sam  ja u 11. mesecu  2011. god. postao direktor prodaje u novom preduzecu,ona je to cula od svojih drugarica,poslala mi SMS da mi cestita i pozvala me da se vidimo na kafi,jedva sam docekao,videli smo se na moj rodjendan,posle toga ona je presla kod mene da radi u tom preduzecu,ponovo smo bili zajedno posle 3 godine i posle svih dogadjanja u njenom i mom zivotu. Ja sam jedva prevazisao to sto je ona bila u 3 duge veze,kada sam je pitao,kako je mogla,odgovor je bio da je morala da nastavi zivot,da je u svakom trazila mene. Jedva sam to prevazisao,kinjio sam je i svesno i nesvesno zbog toga,priznajem iskreno i napokon sam to prevazisao do kraja 2 meseca 2012. god. Bio sam srecan kada smo ponovo bili zajedno,posle 3 godine patnje,muke,tuge za njom
U 3 mesecu 2012. god,otvaram svoje preduzece,pocinjemo da radimo zajedno-ortacki,delili smo rashode i dobit na pola. Imali smo u 3 mesecu odlicne rezultate,voleli smo se,bili zajedno stalno.
Ponovo smo planirali zajednicki zivot,da se ona razvede od njenog muza,da budemo do kraja zivota zajedno.
U 4 mesecu pocinju sitne svadje,pa vremenom sve vece i vece,da bi ona u 7 mesecu,na rodjendan moje cerke prekinula samnom. Prvom smo se svadjali oko gluposti,pa smo poceli sa uvredama malim,pa sve vecim i vecim,na kraju smo svasta jedno drugom rekli,bas svasta. Posao je poceo da staje zbog tih svadja,na kraju smo morali da idemo autobusom na poslovne sastanke umesto  mojim autom,kao pre,U tom periodu i neki ljudi su nas poslovno prevarili i sve je to uticalo na nas. Mene je bilo sramota od nje,sto moramo autobusom na poslovne sastanke,sto su nas ti ljudi prevarili a nekada sam to resavao bez problema. Bilo me je sramota,jer sam za nju zeleo da obezbedim bolje uslove za zivot,da mozda budem veci u njenim ocima,da bude zadovoljna i srecna pored mene. Bilo je i lepih trenutaka i dogadjaja u tom periodu.
Razlog  zbog cega prekida samnom je bio,da ona hoce stabilnost,da nece svadje,da ne moze da predje preko  mojih izgovorenih uvreda. Ja sam je molio,prekljinjao da mi oprosti,da znam da sam pogresio,da se to nikada nece ponoviti,molio sam je preko 2 meseca,
Njoj sam oprostio sve uvrede koje mi je izgovorila,ona meni nije,
Nakon toga slao sam joj SMS,videli smo se 2 puta na moje insistiranje,rekla mi je u besu (barem mislim da je u besu),da me mrzi,da kada bi me videla mrtvog,samo bi prosla pored mene. Posle svega,posle 8 godina,posle svih desavanja,ne razumem??Sta je sa pricom o najvecoj ljubavi,o zelji da budemo do kraja zivota zajedno,ne shvatam,o tome da me voli najvise na svetu?Gde sve to nestade,odjedanput,ne shvatam?
Kulminacija je nastala da sam pokusao i samoubistvo (glupo-znam,ali. . )zbog toga,ona je znala za to,spasilo me je moje starije dete,koje je reagovalo. Nije me zvala nakon mog pokusaja samoubistva ni da me pita,kako je,nista. Kao da sam joj pobio pola familije,ne shvatam?Gde je tu covecnost??
Kada sam ja posumnjao da bi ona  posle Nove godine(tada smo se posvadjali), pokusala da uradi tako nesto ,otisao sam u 01, h posle pola noci kod nje u stan,da vidim kako je,muz i dete je nisu bili tu.
Sada posle svega,posao je u stanju haosa,para nema,je ne radim,ne jedem-smrsao sam 12-14 kg,ne spavam,pusim 2 pakla dnevno,ne smejem  se,usamljen sam. Samo mislim na nju,patim,tugujem,ne zovem je vise,kada idem gradom od svake plave devojke mislim da je ona. Ocekujem da je vidim u drugom autu,u kaficu,na ulici sa nekim muskarcem,ocekujem da je vidim ali ne znam ni sta bih sa time!!!
Mislim da sve uvrede koje smo rekli  jedno drugom,sve mogu da se prevazidju ako postoji zelja i volja za time,mi smo odrasli ljudi,mozemo to da sredimo ako zelimo i ako se volimo.
Ne znam ni kako da je zaboravim i prebolim?
Dajte neki savet,predlog,dobronameran,iskren,pravi,unapred zahvalan.



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora lightsoft (Vreme: 26. Aug 2012, 23:16:32)
IP sačuvana
social share
-Budi dovoljno snazan da izdrzis ono sto ne mozes da promenis, dovoljno hrabar da promenis ono sto mozes,i dovoljno mudar da razlikujes to dvoje.   .   .   .   .   .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Jedini nacin da se bol prevazidje
prevrnes prvu koja naidje
i kada ljubav s' nogu otaljas
ubedis sebe da nesto valjas

Primio si infuziju
verujes u iluziju
o, kada bi tuga
trajala ko duga

I pricas da ona nije
ni prva ni poslednja
ni najbolja, ni najgora
tek onako osrednja

Znas da nije ona prava
pola sata zaborava
pokusaj da boli manje
vraca samopouzdanje

I onda se zahvalis
i gledas da zapalis
a pred svetom se ponosis
kako bol dobro podnosis

http://www.youtube.com/watch?v=GrPLAFdYbkI
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Sony xperia
Devojcice draga, izvoli.  Smile  Savrseno mesto za temu.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Avg 2012, 23:17:53 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Da li je moguće da još uvek, nakon 8 godina, nisi shvatio da je ljubav tvog života zapravo jurila samo tvoje pare, odnosno položaj?
Da je sklona da se čak tuca s drugim muškarcima za lovu, to ti nimalo nije sumnjivo?
Što te je ostavljala i vraćala se uvek kad bi čula da si dobio novu poziciju sa koje bi i nju mogao negde da uvališ?
Stvarno si toliko slep pored očiju da ne vidiš da te je sve vreme za nos vukla najobičnija kurvica koja bi karijeru gradila preko jebanja sa šefom, sponzoruša koja se ne stidi da ti otvoreno kaže da se jebala za pare?
Što te navukla da ti bude poslovni partner, pa će sutra da te uvali u dugove i govna (što se već dešava) dok ona puši nekome u novom Mercedesu?
Što te ostavljala na cedilu kad ti je bila najpotrebnija, lagala, varala i vukla za nos toliko očigledno, dok si ti uredno vodio evidenciju sa kim se i koliko dugo ona potucala?

Budi srećan što se takva pijavica otresla od tebe. Sad se lepo saberi, priznaj da si bio budala (mnogima se dešava), idi kod nekog psihijatra da te sasluša i smiri te (pokušaj suicida nije zajebancija), a onda na kolenima pred svoju decu da ih moliš za oproštaj što si ih napustio, što si im uzrokovao traume da te pronalaze polumrtvog i što si bio potpuna budala kojoj je najvažnija stvar na svetu bila poremećena plavuša koja ga je vukla za nos skoro čitavu deceniju.

Moj ton kojim ti pišem jeste grub, ali to je zato što ti je u ovom trenutku neophodna jedna šamarčina, takva šamarčina da bi ti dva dana zvonilo u ušima, pa da se prizoveš pameti i uhvatiš za glavu kad shvatiš kolika si budala bio. Ali to nije strašno, dešava se mnogima; strašno će biti ako nastaviš da se ponašaš kao napaljeni tinejdžer i ne središ život u kom su mnogi nevini (deca na prvom mestu) patili i ispaštali jer otac nije umeo da im se ponaša kad je trebalo i preuzme odgovornost za svoj i život svoje dece.

To ti je najiskreniji i najdobronamerniji savet koji u ovom trenutku možeš dobiti.

p.s. Lajt, hvala. Smile
« Poslednja izmena: 26. Avg 2012, 23:31:36 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung Galaxy S Advance
Nazalost, nema shta tu mnogo da se doda osim vec ochiglednog - iskoriscen si.  Smile

Ne mogu ni da zamislim koliko boli tako neshto, narochito kad shvatish tako kasno. Samo me interesuje kako to sve do sada nisi shvatio? Meni je chak i iz tvoje priche na pochetku bilo jasno kuda ce sve to da vodi.

Ja razumem da je zaljubljeni chovek slep kod ochiju, ali ti znash za onu:

"Predji me jednom - da te je sramota, predji me drugi put - da me je sramota"

Ti si choveche imao drugu shansu da pochnesh sve iznova, i to ti je dobro ishlo, iako mozda tu shansu nisi ni zasluzio jer te je nasamarila neka zeMska i rastavila od porodice i uspeshnog posla.

Znao si shta je sve radila u medjuvremenu, znao si koliko puta te je vec prodala i koliko je daleko ona ishla a koliko si ti - i? Ti pravish istu greshku, ulazish u novi krug a znash kraj priche.

Saberi se, spasio si se samoubistva, dobio si trecu shansu choveche. Budi zahvalan na tome. Budi zaista zahvalan na tome.

Bice para, dok je zdravlja bice i para. Dva puta si ih napravio, napravices opet.
Samo nemoj da pravish iste greshke po treci put.
Bice i zena... Ne kao ona - ali i shta ce ti? Bice boljih i poshtenijih.

Mozda ne lepshish, zgodnijih, sisatijih i slichno... ali jel ona vredna svega shto si proshao? Jel toliko lepa/zgodna da placas josh jednom ceh? Napomenuo bih ja ovde da li je i njena "unutrashnja" lepota vredna toga, ali je ja u celoj prichi nisam video... odnosno, nisam video na taj nachin... kao lepotu...

Nemoj da joj se svetish jer toga nije vredna, nemoj da joj prashtash jer si ti sam vredniji od toga.

Nadji drushtvo, prichaj sa ljudima, imash prichu koja mnogima moze posluziti za primer. Hvala ti na neki nachin shto si je podelio i sa nama.

Ali nemoj da joj se vracas niti da joj pruzhash bilo kakvu shansu... Bez 'leba preko pogache ovog puta...

Svi greshimo, pomiri se sa tim. Samo neko ranije a neko kasnije uochi svoju greshku. Kazhem ti, bio si zaslepljen, pokushavam da razumem, ali od samog pochetka se iz teksta videlo na shta ce to da ispadne... Sad kad i sam znash scenario, nemoj vishe nikada da gledash filmove koji tako pochinju i imaju slichnu prichu... bar ne u pravom zivotu...

Neka ti je sa srecom u daljem zivotu...
« Poslednja izmena: 27. Avg 2012, 00:40:29 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
Iskreno, istog sam misljenja kao Bambina a to je da si ti idiot.  Smile

Izvini stvarno, jeste grubo i sve, ali nisi ni zasluzio nista bolje jer si napustio porodicu radi neke profuknjace koja juri pare. Promen zivot, posveti se malo porodici za promenu, nadji neki posao od koga mozes da zivis i ako ti je bas do neke ljubavi u tim godinama onda nadji neku koja je vredna toga i koja ce ti biti uzorna zena a ne neku koja ima muza i vara ga a posle kada "raskinete" nadje jos trojicu pa ti se vrati sa decjom "U svakom od njih sam trazila tebe" pricom. I iskreno

Citat
Sada posle svega,posao je u stanju haosa,para nema,je ne radim,ne jedem-smrsao sam 12-14 kg,ne spavam,pusim 2 pakla dnevno,ne smejem  se,usamljen sam.
Ovo su ti karakteristike depresije tako da bih preporucio i odlazak do psihologa da popricas sa njim na tu temu.

Sve to prodje vremenom, i valjda ces vremenom ukapirati koliko je sve to sto si radio bezveze i da se zivot moze voditi u mnogo lepsem maniru.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Citat
Gde je tu covecnost??

ti to nekog pitas? ti koji si varao svoju zenu skoro deceniju i poigravao se sudbinom vase dece?  Smile

vidis.. kako se nadju ljudi.. nadju se dva lazljiva da se ne izrazavam.. necu da vredjam.. i onda upropaste godine jedno drugome..

i na kraju pojede vuk magarca.. sve je to priroda lepo uredila..

ne mogu biti istinski srecni oni koji nisu istinski vrli  Smile i ne treba da budu..

njima se desava u zivotu samo privid srece, slika o sreci, kao na primer kad si ti bio ubedjen kako je svet tvoj kad si imao lep period sa tom lazljivom spodobom.. ali to je naravno kratko.. jer kad bi bilo zauvek, ne bi bilo ravnoteze medju zvezdama  Smile

nadam se da ces propatiti svaki dan i jos koju godinu vise od onoga koliko je zbog tvoje jadne nesrecne slabosti i kukavicluka da ih napustis, umesto da ih varas, propatila tvoja supruga i tvoja deca  Smile here, have a poisoned cookie.
« Poslednja izmena: 27. Avg 2012, 14:28:43 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Ze  Smile

Ja ne mogu da verujem da je covek zapamtio toliko detalja.  Smile
Kao roman da citam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Smršao si 12 kila? Da je meni makar 3-4 ,evo skapah  Smile

Uglavnom,tema je  smiješna,očekuješ da ljudi koji je čitaju iskuliraju šta si ti zapravo uradio i da ti daju savjet kako da batališ duvan i izbiješ samoubilačke misli,eventualno da je ponovo osvojiš. Možda da otvoriš novo preduzeće? Daš joj 50+ akcija recimo? Mislim da bi se tad u njoj probudila  prava ljubav.

Iskreno,ko god onako šutne porodicu,za mene je pizda i baš mi je drago što ti se sve ovo izdešavalo,jer to znači da se sve vraća i sve se plaća. Da si bio muško,ti bi se makar korektno razveo,a ne bi radio ovakve gluposti i bio mizeran.

A ti sad juri nju do petog mjeseca  dvije hiljade beskonačno,jer nju uvo boli za tebe,a i svaka joj čast
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:55:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.