Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:22:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Torchlight 2  (Pročitano 5922 puta)
26. Avg 2012, 09:33:21
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+



Datum izlaska Torchlighta 2 nas čeka na PAX Primeu koji se održava između 31. kolovoza i 2. rujna u Seattleu

Runic se polagano priprema za skorašnji sajam PAX Prime. Naime, na službenim stranicama su otkrili da će upravo 31. kolovoza u sklopu PAX Primea otkriti točan datum izlaska Torchlighta 2.

Sumnja se da je Torchlight 2 trebao izaći još u svibnju, no da je odgođen zbog datuma izlaska Diabla 3. Bez obzira na Diablo 3, ekipa iz Runica je zatvoreno beta testiranje zatvorio još 24. svibnja, te su se od tada utišali i u potpunosti posvetili poliranju i dovršavanju Torchlighta 2.

Viktor Krištić

Izvor: Bug.hr






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Torchlight II dobio datum izlaska




Runic Games je napokon objavio datum izlaska Torchlighta 2, koji ćemo zaigrati u drugoj polovici rujna

Nakon nekoliko odgoda i izjava da će izaći "kad bude spreman", Torchlight II napokon ima datum izlaska i prilično je blizu. Na službenim forumima Runic Gamesa osvanla je tema u kojoj je Travis Baldree objavio da ćemo igru napokon zaigrati za 3 tjedna - 20. rujna.

 

Igra se prema originalnom planu trebala pojaviti još prošle godine, prije izlaska Diabla III, te mu tako parirati. Ovaj akcijski RPG donosi online i lokalni co-op, četiri klase likova i megapuno sadržaja u odnosu na prethodnika. Sve to dostupno je po cijeni od 18,99€ na Steamu.
Daniel Lučić


Izvor: Bug.hr
« Poslednja izmena: 31. Avg 2012, 21:10:10 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Šta reći

Rekao bih da je razlika u kvalitetu i popularnosti nekih igara toliko oštra i duboka da se to ne može drugačije objasniti do priče o 99%  ljudi koji igraju samo ono što im servira propaganda. Što nije čudo kada znamo da na reklame spucaju 10 miliona evra... Ali ako  drugar i tata prosječnog gejmera mrze Torchlight mrziće ga i on. Forumi i sajtovi su prepuni toga. Ljudi se osuđuju ako ne pričaju o tri aktuelne igre. Na šta će EA,Ubisoft,Activision,Blizzard i ostale velike kompanije nastaviti da bacaju pare kada imaju vojsku poslušnih idiota ispred sebe?
« Poslednja izmena: 31. Avg 2012, 23:47:06 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Samo hdedoh reći da jedva čekam ko ovaj lik iz klipa.  Smile
Igrao sam prvi deo.
« Poslednja izmena: 01. Sep 2012, 06:20:43 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Torchlight 2 nije jeftiniji Diablo 3



Sudeći po Runicu, Torchlight 2 na PC stiže sa podrškom za modding. Smatraju da sama igra nije jeftin odgovor na Diablo 3

Torchlight 2 možda i nije neka pretjerana prijetnja Diablu 3, no za sada se čini da će definitivno ostaviti svoj trag u izometričnih akcijskih RPG-ova. Runic Games je u intervjuu za IGN otkrio da će Torchlight 2 na Steamu stajati nekih 20 dolara, a ta cijena je i razlog zbog čega će igru distribuirati poznatim digitalnim servisom.

Naime, tako zaobilaze izdavače i fizičku distribuciju igre, a svejedno ostvaruju isti postotak zarade. Runicovac smatra da niža cijena u odnosu na Diablo 3 ne znači da je Torchlight 2 jeftina igra koja služi kao otrcana alternativa moćnom Blizzardovom naslovu koji stoji nekih 60 dolara.

Schaefer otkriva da Torchlight 2 jednostavno nema iste ambicije kao Diablo 3, te da će zapravo biti u potpunosti otvoren modding zajednici.
Viktor Krištić


Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Objavljen Torchlight II



Nakon popriličnog broja odgoda, akcijski RPG Torchlight II napokon u prodaji po pristupačnoj cijeni

Kao što je i najavljeno, ekipa Runic Gamesa je pustila u prodaju Torchlight II, nastavak uspješnog akcijskog RPG-a kojeg su mnogi željno iščekivali.

 

Uz solo kampanju, Torchlight II donosi kooperativni multiplayer koji je obzirom na stil igre kronično nedostajao, dok od ostalih značajki spomenimo mogućnost prilagodbe likova, otvoreni svijet, povratak ljubimaca i ribarenja, novo korisničko sučelje i tako redom.

 

Autori su već u najavama isticali kako Torchlight II nije jeftin odgovor na Diablo III, te da je riječ o kvalitetnom naslovu, a ubrzo nakon same igre, objavit će TorchED, alate za modificiranje kojima igrači sami mogu kreirati vlastite modove.

 

Torchlight II je moguće kupiti na Steamu ili putem službenih web stranica koje u trenutku pisanja ovog teksta nažalost nisu bile dostupne za nešto manje od dvadesetak eura, a na istima potražite i dodatne detalje o ovom naslovu.
Damir Radešić

Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Što se mene tiče, prvo ću odigrati keca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Izgleda da samo nas dvojca čekamo ovo?
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Igrao sam prvi, a drugi deo ne planiram, jer sumnjam da bi to moj komp ok terao...inace prvi deo je bio dobar.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:22:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.