Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mogu li danas da se kupe patike koje mogu da se nose vise od par desetina puta??  (Pročitano 11279 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Citat
nisam klinac
Citat
Nike AIR MAX COMMAND LT - Trainers - black

izaberi jedno

Patike su brutalne.
To sto ima nas koji voliko ovaj oblik patika ne znaci da smo klinci nego da nam je takav ukus....
Stosta bi se reklo i iz tvojih postova pa niko ne upire prstom.Dobro si editovao post.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
kupis New Balance i zavrsis stvar.
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Citat
Stosta bi se reklo i iz tvojih postova pa niko ne upire prstom.

IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Zrelo nema sta. Smile

@postavljac teme
Elem, sad mi cika Google rece da mozda treba da pogledas kako stojis sa stopalima, jer odatle mozda i neki problem sa kicmom Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Ја сам прије 3 године узео ове http://www.isparklingstrawberry.com/trainers-merrell-sprint-blast-luxe-black-p-10072.html и дан-данас су као нове. Прије њих имао сам исти модел, али платнени, пробушио сам десну својом кривицом. Касније сам их заљепио и  користим их за трчање, бицикл и остале физикалије и још се држе.  Smile
« Poslednja izmena: 22. Avg 2012, 16:14:45 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Samsung SGH-E590
Ja naprimer svake godine kupujem nove patike i to uglavnom zato sto pocinju da se raspadaju. Naravno ja samo njih i nosim, bas retko oblacim fensi patike tj. patike-cipele Smile ili patike za fudbal.
U principu sa takvim trajanjem ja sam zadovoljan i da kazem naravno da patike koje svake sezone kupujem su Reebook classic...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
SonyEricsson k 850i
Meni Nike patike traju po dve godine,da su kineske jesu,daleko su ove kod nas od originala,iako im cena govori drugacije.

Pre par meseci sam kupio ove u outletu http://soleboutique.files.wordpress.com/2011/01/dsc_00342.jpg izgledaju kao da nisu ni nosene,a mnogo su udobne.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Proslog septembra sam prvi put posle sest godina video patike koje mi se dopadaju. Bile su to Nike AIR MAX COMMAND LT - Trainers - black, "http://www.stylestreads.com/nike-sportswearair-max-command-lt-trainers-black-p-5104.html"

Zajebi vazdusni djon i slicne fazone, ako hoces kvalitetne patike onda potrazi ovako nesto http://www.777puma.org/images/Puma-Classic-Suede-Shoes-Red-White-b_2.jpg. Imao sam identicne prije par godina i nosio ih sigurno 2-3 godine, nisam mogao da ih poderem. Obuvao ih par puta na fudbal, mnogo puta na koncerte i kampovanja, svakodnevno do grada... Kupio sam druge samo zato sto im je boja izblijedila od pranja i sunca, a oprao sam ih hiljadu puta...
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
e da, puma ima kvalitetne stvari. inace osnivac pume je rodjeni brat od osnivaca adidasa Smiley a i realno, bolt nosi pumu tako da  Smile
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nokia 1800
Možda stvarno imaš loš gaz...

Ja sam nike kupio samo jednom u životu i em što su se brzo raspale em što mi nije odgovarao kalup (imam bangavo stopalo)  Smile

Ako hoćeš žilave patike za nešto manje para, meni su se najbolje pokazale reebok i converse (mada converse ne nosim odavno i ne znam kako se sad kreću cene ali imaju mnogo jake patike).

Ako si spreman malo više para da izdvojiš, uzmi neke Merrell... imaju solidan izbor, ali mnogim ljudima koje znam se ne sviđa kako im izgledaju patike... meni su baš kul  Smile

Ako baš imaš keša i možeš da kupuješ u inostranstvu, pogledaj pored Najki još nešto, imaš toliki izbor kvalitetne obuće da je prosto glupo gledati samo Nike (a pritom se žaliti na izdržljivost modela)...
Nike pravi ok patike (ukus na stranu, pričamo o izdržljivosti) ali je to ujedno i najkopiranija obuća na svetu pa je i veća šansa da naiđeš na fuš robu...

Pogledaj malo i nordijske proizvođače obuće, oni prave kvalitetne stvari... Helly Hansen, Haglofs
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.