Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:36:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obraz  (Pročitano 68513 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
He,he dobro je sto je ovo prijateljski forum i svi se volimo,u suprotnom bi pale teske reci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1
Mogu da zamislim da postoje jedan ili dva pacijenta sa ovom dijagnozom, ali ako ih ima više onda svi imamo problem. Ne znam šta, uopšte, reći o ovim ljudima. Gde su pohvatali sve te fore? Prošao sam sve stepene obrazovanja u Srbiji i nigde nisam čuo za većinu tih likova na koje se pozivaju. Ko ih finansira? Vidim da često spominju Amfilohija, pa pretpostavljam da im on i njemu slični (najviše aludiram na zeta mu, našeg vođu, inače) udele koji dinar.  Ma mizerno mi je da trošim vreme na internetu na njih - prekidam!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
Znaci i ovde ima Sorosevaca,ili surfuju netom i traze bilo sta o nacionalistima i pljuju.
Pa gospodo za razliku od vas koje finansira soros, Obraz se finansira iz jadne clanarine siromasnih studenata,srednjoskolaraca i nas radnika koji krvavo zaradjujemo svoj dinar.

Inace u nacionalnom savetu Obraza su: Dr.Kosta Cavoski,Danilo Lazovic,Luka Karadzic,Marko Jankovic,Krsto Milovanovic...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Dve stvari:
1. Ne volim retoriku: "Ko nije sa nama, protiv nas je!".. Mislim, daj... Smile
2. Ako vec toliko ne volis sorosevce, zasto koristis njihovo poredjenje nacionalizam=sovinizam... Jer svaka osoba koja voli svoju zemlju, na ovaj ili onaj nacin, je nacionalista, a tek po neka je i sovinista... Smile

Inace, od svih osoba poznajem samo Kostu Cavoskog i mogu da kazem da za njega vazi kao i za Sekija, odlican profesor koji je zalutao u politiku koja mu je, da se tako izrazim "popila mozak"... Mislim, ipak govorimo o coveku koji je nekad bio vodja demokratskih promena i zestoko propatio zbog toga, a danas ne moze da odrzi paznju studenata duze od 5 minuta... Smile
« Poslednja izmena: 08. Nov 2005, 21:39:36 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
Tako je Anea,ali to nisu neki obicni ljudi ili forumasi vec likovi koji vrebaju i cekaju da ispljuju nacionalizam i  sve sto je normalno u nasoj Srbiji,pun ih je forum B92 cak ih ima i na nekim nacionalistickim sajtovima.
Nisam ja rekao ako nisu s nama protiv nas su,cak naprotiv svako ko voli svoju zemlju i Boga je nama blizak bez obzira da li je radikal,monarhista...
Ali tesko da ce neki ateista doneti dobro svoj zemlji,njemu je sve ono sto je nama sveto-odvratno.Ne moze taj da se dici ni istorijom ni kulturnim nasledjem.

Lazovic-glumac(poznat po ulozi Scekica)
Jankovic-poznati novinar(sa studija B)
Luka-Karadzicev brat
Krsto-Izdavac-Narodno Delo
Toholj-Bivsi ministar informisanja R.Srpske
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Vids..  ja npr. sve gradjane Srbije smatram nacionalistima, ali samo one koji propagiraju ideje: "Srbi, pa amebe", smatram sovinistima, a ja Obraz dozivljavam kao sovinisticku organizaciju... bez uvrede..
S druge strane, ne verujem u globalne zavere.. Hladni rat je odavno zavrsen... Smile
Ali, ja moram da se pomirim sa postojanjem organizacija kao sto je Obraz, iako ne podrzavam takvo ponasanje, jer svaka drzava ima ~6% ekstrema...desnicara i levicara. Problem nastaje kada takva manjina dodje na vlast... Ali, tako je uvek u mutnim vremenima...

Licno, ja sam okorela republikanka, antimonarhista, nevernik, iako verujem u Boga, simpatizer politickog pravca koji se moze okarekterisati u politickom spektru kao levi centar, i ono sto se retko srece, osoba koja bar 5 generacija u nazad moze da dokaze da je "cistokrvna", i nikad, ali nikad.. ne bih bila desnicar... Stavise, meni se jako dopada Cyberov pogled na svet Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
Znas li sta je sovinizam,a sta nacionalizam.
Mi ne mrzimo nikoga,ali volim svoj narod,druge ne mrzimo,ne bijemo cigane,muslimane i ostale.
Ali ne damo na svoju zemlju i narod.
Poslednja akcija nam je bila popis ubijenih Srba u Bratuncu,organizovanje  parastosa,onda akcija podrske Gurovicu,zatim budi Srbin pisi cirilicom.
Nisam znao da su ove akcije sovinisticke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
To je tvoj licni dozivljaj, kao sto i ja imam svoj...
Pitanje je dokle ste spremni da idete u toji deji: "Ali ne damo na svoju zemlju i narod."

A, o ovih navedenih akcija, akciju "Zatim budi Srbin pisi cirilicom", dozivljavam kao vrhunsku uvredu i pljusku u lice, jer pripadam onom delu srpskog naroda cije je prvo nauceno pismo bilo latinica, a takvih je jako mnogo... Nece meni tamo neki umisljeni klinac uciti kao je to biti Srpkinja Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
Cemu nervoza i uvrede?
Umisljeni klinac?
Ipak ja sam na svome,u svoj Srbiji,sa svojim narodom,cirilicom,Crkvom,istorijom...
A vi na cemu ste?
Jugoslaviji?
He,he,he...

P.S.U svakom slucaju idem do kraja u odbrani svoje zemlje,drugu nemam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Niti su uvrede, niti je nervoza. To je moj licni dozivljaj vaseg vodje Smile
Zbog takvog stava i iskljucivosti, mnogi Srbi katolici su postali Hrvati, muslimani  Bosnjaci...
Fakat je da vi deo naroda stavljate iznad ostatka naroda...
E, pa sad.. posto si ti toliki veliki Srbin, dopusti mogucnost drugim priadnicima svog naroda da pripadaju drugim verama, budu gradjani drugih zemalja, koriste drugo pismo.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:36:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.