Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 228 229 231 232 ... 235
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za kupovinu racunara~ komponenti~ pitanja~ predlozi Vol. 2  (Pročitano 576510 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Au, izvinjenje svima, ja sam bio ubedjen da sam odgovorio nakon resavanja problema. Smile

Dakle, maticna nije imala "aktiviran" VGA, a graficka je imala samo odgovarajuci DVI-(pa sad da me ubijete ne znam koji nastavak, ali onaj bez cetiri pina gde je flat deo, jer sam taj imao, a ovaj sam dokupio).

Na kraju sam uzeo taj adapter na HDMI pa sam update-ovao ostale drajvere za maticnu/graficku. Sad mi je hdmi-hdmi.

E da, malo bezveze koncept garancije, razumem ja da se sprecava "brckanje" oko hardware-a, ali sad ako hocu da dodam SSD ili RAM bukvalno mi kazu "donesi kod nas" ili preko telefona "samo pazljivo, i gledaj da ne ostetis nalepnicu". Pa sad ti vidi sta ti je ciniti...

Dobro je, bitno da radi.

Sto se tice garancije - standardno su bezobrazni.
Da li si uzeo gotovu konfiguraciju koja je bila ranije sklopljena, ili si ti porucio komponente koje hoces, a oni samo sklopili racunar?


Pozdrav,
Treba mi laptop do 1250eura za gaming i programiranje.
Svidio mi se Asus TUF A15 ,jer ima novu ryen seriju. 
Spec 16 GB  rama ddr4 3200mhz
Ryzen 7 4800h
Nvidia 1650 Ti ddr6 4GB rama
1 TB SSD
40W baterija ,ove spec kostaju 1100 eura u Bosni

Da li imate kakvu preporuku ,tj bolju od ove.  Hvala

Iskreno, nisam gamer, tako da ti u gaming segmentu malo mogu pomoci, posalji stranicu gde gledas laptopove, i do koliko bi novaca isao, pa ti pogledam ima li sta bolje, hardverski.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
olx. ba je stranica u BiH
Planiram za NS na studije,paa ako ima i neki Srpski sajt moze
Do 1200 eura
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
mob
Samsung Galaxy S Advance
Sto se tice garancije - standardno su bezobrazni.
Da li si uzeo gotovu konfiguraciju koja je bila ranije sklopljena, ili si ti porucio komponente koje hoces, a oni samo sklopili racunar?

Poslao sam komponente, dobio ponudu nazad (nisu prva ruka, vec porucuju iz veceg centra pa sastavljaju u radnji).
Receno mi je da nakon sto komponente stingu, i sklapanja istih, bice testirane i eventualno update-ovan bios ukoliko za tim ima potrebe. (mislim da nije bilo jer mi nista nisu spomenuli).

I njima bila frka kada sam otisao sa kucistem, video sam odmah po faci "jel cemo da ga saljemo nazad ili da probamo sa nekim od adaptera  Smile" i tako isli i bockali redom verovatno pre nego sto mi rekli da ima samo jedan izlaz trenutno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
mob
SonyEricsson k800
savjet molim
Potreban laptop polovan 150/250 eura ,u tom rangu
Pozeljno je
-Solidno hladjenje
-Solidne zabice (one spojke sto vezu displej sa plocom)
-I naravno sama kofiguracija.,Mada je naglasak na izdrzljivost laptopa,
Kupujem sinu koji postaje student (upotreba klasicna,mozda neke SLABIJE igre (da se ne bi zaigrao,a valja uciti)).
Nekad pre mnogo godina Celavi mi ovdje preporucio hp elitbook 8540p.(tad placen 300 eura)Poslusao sam ga i kupio.Skrsio sam mu dusu,a dan danas on jebe kevu.Odlicna preporuka je bila.Pozddrav Celavi Smile
Apsolutno ne pratim trendove zadnjih godina,pa vas molim za savjet sinu da uzmem jedan Iole dobar.
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Celavi daj neki predlog za laptop sa 4k ekranom da nije mnogo skup...moze neki kinez japanac koreac...

Ne mora da ime neke performanse da moze u photoshopu da se radi na njemu..

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Celavi daj neki predlog za laptop sa 4k ekranom da nije mnogo skup...moze neki kinez japanac koreac...

Ne mora da ime neke performanse da moze u photoshopu da se radi na njemu..



Sta ti je "da nije mnogo skup"?
Do koliko para?
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
do 5000 dolara...

Da kupim da ne mora da mislim bar 5 godina na to

I da ima golem hard bar 2tb
« Poslednja izmena: 22. Avg 2020, 16:06:45 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
do 5000 dolara...

Da kupim da ne mora da mislim bar 5 godina na to

I da ima golem hard bar 2tb

Za te novce uredno idi na:

https://www.razer.com/gaming-laptops/Razer-Blade-15/RZ09-03305E53-R3U1
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Gledao sam ga...ne svidja mi se...mnogo je robusan...

Ima za te novce i9 deseta serija asuz zenproduo rog sa dva 4k ekrana...2tb ...i 1tb ima dva harda...

Tu negde izadje sa cenom i ima 3 godine garancija...
« Poslednja izmena: 24. Avg 2020, 19:30:39 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
Gledao sam ga...ne svidja mi se...mnogo je robusan...

Ima za te novce i9 deseta serija asuz zenproduo rog sa dva 4k ekrana...2tb ...i 1tb ima dva harda...

Tu negde izadje sa cenom i ima 3 godine garancija...

HP Spectre x360 13t
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 228 229 231 232 ... 235
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.