Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 226 227 229 230 ... 235
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za kupovinu racunara~ komponenti~ pitanja~ predlozi Vol. 2  (Pročitano 576423 puta)
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
mob
Samsung Galaxy S Advance
@chelavi1

Hvala, razumem sad. Iskretno bih ulozio u RAM da mi posle ostane samo graficka za update sa vremenom. Svakako hvala na pomoci. Javicu sta sam napravio nakon odgovora o dostupnosti (i kojih komponenti). Za one koje ne mogu da nadjem potrazicu zamenu ponovo ovde.

Hvala jos jednom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Ljudi, video sam da firme(pravna lica) imaju 20% popusta pri kupovini. Da li ovo važi i kad bi se na primer naručivale komponente samo (i čovek sam sastavljao), da li neko zna?Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Ljudi, video sam da firme(pravna lica) imaju 20% popusta pri kupovini. Da li ovo važi i kad bi se na primer naručivale komponente samo (i čovek sam sastavljao), da li neko zna?Smiley

Pitas tamo gde si video.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Ljudi, video sam da firme(pravna lica) imaju 20% popusta pri kupovini. Da li ovo važi i kad bi se na primer naručivale komponente samo (i čovek sam sastavljao), da li neko zna?Smiley

Pitas tamo gde si video.

Nije baš da mogu da se setim gde, jer me tada nije zanimalo, ali hvala u svakom slučaju. Smiley

Šta biste ugradili u pc od 1.500 €?Smiley
« Poslednja izmena: 28. Maj 2020, 02:15:37 od lovac25 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Ljudi, video sam da firme(pravna lica) imaju 20% popusta pri kupovini. Da li ovo važi i kad bi se na primer naručivale komponente samo (i čovek sam sastavljao), da li neko zna?Smiley

Pitas tamo gde si video.

Nije baš da mogu da se setim gde, jer me tada nije zanimalo, ali hvala u svakom slučaju. Smiley

Šta biste ugradili u pc od 1.500 €?Smiley

Tesko da ti neko od nas moze nesto pametno reci na ovo prvo pitanje - svaka firma ima svoju politiku kako i kome daju popuste, i nije nista cudno da naprave ad-hok dogovor, i da odobre popust i nekome ko nije pravno lice.
Zato rekoh da pitas tu gde si video, ili tu gde planiras da kupis.

Drugo pitanje - koja je upotreba racunara?
I da li ti trebaju periferije za te novce, ili samo racunar?
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Ljudi, video sam da firme(pravna lica) imaju 20% popusta pri kupovini. Da li ovo važi i kad bi se na primer naručivale komponente samo (i čovek sam sastavljao), da li neko zna?Smiley

Pitas tamo gde si video.

Nije baš da mogu da se setim gde, jer me tada nije zanimalo, ali hvala u svakom slučaju. Smiley

Šta biste ugradili u pc od 1.500 €?Smiley

Tesko da ti neko od nas moze nesto pametno reci na ovo prvo pitanje - svaka firma ima svoju politiku kako i kome daju popuste, i nije nista cudno da naprave ad-hok dogovor, i da odobre popust i nekome ko nije pravno lice.
Zato rekoh da pitas tu gde si video, ili tu gde planiras da kupis.

Drugo pitanje - koja je upotreba racunara?
I da li ti trebaju periferije za te novce, ili samo racunar?

Izvinjavam se, tek nakon 2 sata sam se setio da nisam naglasio taj bitan momenat.
Za taj novac samo računar/kućište.
A upotreba bi bila photoshop/obrađivanje videa, gejming tu i tamo. Zapao mi je za oko ryzen 7 3700x procesor. Smiley Ne znam klkoliko odgovara ovim zahtevima. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Ljudi, video sam da firme(pravna lica) imaju 20% popusta pri kupovini. Da li ovo važi i kad bi se na primer naručivale komponente samo (i čovek sam sastavljao), da li neko zna?Smiley

Pitas tamo gde si video.

Nije baš da mogu da se setim gde, jer me tada nije zanimalo, ali hvala u svakom slučaju. Smiley

Šta biste ugradili u pc od 1.500 €?Smiley

Tesko da ti neko od nas moze nesto pametno reci na ovo prvo pitanje - svaka firma ima svoju politiku kako i kome daju popuste, i nije nista cudno da naprave ad-hok dogovor, i da odobre popust i nekome ko nije pravno lice.
Zato rekoh da pitas tu gde si video, ili tu gde planiras da kupis.

Drugo pitanje - koja je upotreba racunara?
I da li ti trebaju periferije za te novce, ili samo racunar?

Izvinjavam se, tek nakon 2 sata sam se setio da nisam naglasio taj bitan momenat.
Za taj novac samo računar/kućište.
A upotreba bi bila photoshop/obrađivanje videa, gejming tu i tamo. Zapao mi je za oko ryzen 7 3700x procesor. Smiley Ne znam klkoliko odgovara ovim zahtevima. Smiley

Pošto su vremena teška - šta biste predložili za celu konfiguraciju (kućište + periferije) za tu sumu?Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Ljudi, video sam da firme(pravna lica) imaju 20% popusta pri kupovini. Da li ovo važi i kad bi se na primer naručivale komponente samo (i čovek sam sastavljao), da li neko zna?Smiley

Pitas tamo gde si video.

Nije baš da mogu da se setim gde, jer me tada nije zanimalo, ali hvala u svakom slučaju. Smiley

Šta biste ugradili u pc od 1.500 €?Smiley

Tesko da ti neko od nas moze nesto pametno reci na ovo prvo pitanje - svaka firma ima svoju politiku kako i kome daju popuste, i nije nista cudno da naprave ad-hok dogovor, i da odobre popust i nekome ko nije pravno lice.
Zato rekoh da pitas tu gde si video, ili tu gde planiras da kupis.

Drugo pitanje - koja je upotreba racunara?
I da li ti trebaju periferije za te novce, ili samo racunar?

Izvinjavam se, tek nakon 2 sata sam se setio da nisam naglasio taj bitan momenat.
Za taj novac samo računar/kućište.
A upotreba bi bila photoshop/obrađivanje videa, gejming tu i tamo. Zapao mi je za oko ryzen 7 3700x procesor. Smiley Ne znam klkoliko odgovara ovim zahtevima. Smiley

Pošto su vremena teška - šta biste predložili za celu konfiguraciju (kućište + periferije) za tu sumu?Smiley

Javi koliko bi dao za kuciste, pa ti sklopim. Periferije ces morati sam da birad za ono sto ti ostane  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
mob
Samsung Galaxy S Advance
Okej momci, zahvaljujuci vama (tnx chelavi1) stigla nova konfa.

Sve blanko, i krenuo da instaliram sve od nule. Pripremao software na starom racunaru, otkacio ga i kada je na red dosao novi - odmah blokada. Monitor i kuciste nikako da se povezu - tj. nema signala.

Probao VGA, HDMI, pa i VGA to Display port adapter, ma jok, no signal i no signal. Ni na tv-u nista drugacije.
Kuciste nema OS ali sam ocekivao bar do BIOSA da dotera.

Jel ima resenja u kucnoj radionosti ili da ga vracam sutra u radnju i tamo da se konsultujem?
Ne otvara mi se jer ima onu "warranty" nalepnicu.

Konfiguracija je sklapana po zelji (nije bila gotova konfiguracija) ali receno mi je da sve testiraju nakon sklapanja pre slanja.

Ako za ovo treba posebna tema, slobodno kazite.

A na odgovorima svakako hvala.

Edit: bockao i u maticnu i u grafu. jock.
« Poslednja izmena: 07. Jun 2020, 20:21:19 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Okej momci, zahvaljujuci vama (tnx chelavi1) stigla nova konfa.

Sve blanko, i krenuo da instaliram sve od nule. Pripremao software na starom racunaru, otkacio ga i kada je na red dosao novi - odmah blokada. Monitor i kuciste nikako da se povezu - tj. nema signala.

Probao VGA, HDMI, pa i VGA to Display port adapter, ma jok, no signal i no signal. Ni na tv-u nista drugacije.
Kuciste nema OS ali sam ocekivao bar do BIOSA da dotera.

Jel ima resenja u kucnoj radionosti ili da ga vracam sutra u radnju i tamo da se konsultujem?
Ne otvara mi se jer ima onu "warranty" nalepnicu.

Konfiguracija je sklapana po zelji (nije bila gotova konfiguracija) ali receno mi je da sve testiraju nakon sklapanja pre slanja.

Ako za ovo treba posebna tema, slobodno kazite.

A na odgovorima svakako hvala.

Edit: bockao i u maticnu i u grafu. jock.

Divota.  Smile

Zovi ih sutra i pitaj da li smes da otvoris komp. Moguce da nesto od hardvera nije dobro leglo u slot.
Ne daje ti nikakvu sliku na monitoru?
Imas nekoga u komsiluku da ti pozajmi svoj kabl i monitor, da probas da tu nesto ne stuca?
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 226 227 229 230 ... 235
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.