Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 218 219 221 222 ... 235
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za kupovinu racunara~ komponenti~ pitanja~ predlozi Vol. 2  (Pročitano 578384 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Pa ja sam u prvom postu pitao za savet.

Gde je u ovom postu pitanje?
Savet za sta?!
Citiram tvoj post:

Momci imam monitor asus rog swift pg278q bio je vec na reklamaciji zbog mrtvih picela i blinking donjeg desnog ugla kao i velikog glowinga.Zamenili su mi panel i sad mu je crkao jedan pixel a oni davaju garanciju samo ako monitor ima vise od 3 mrtva pixela garanciju imam tri naredne godine na ovaj monitor.

Ako ti treba savet koji monitor da kupis umesto tog - u pravoj si temi, ali formulisi pitanje tako da je svima jasno.
Ako ti treba savet sta da radis sa tim monitorom - pogresio si temu, otvori zasebnu temu i u njoj opisi problem, i postavi pitanje, ili pitaj za savet.
Nije tako tesko...
« Poslednja izmena: 12. Avg 2017, 23:57:38 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
Pozdrav,
Davno sam se prije žalio na kako mi komp radi usporeno, a majstor je to navodno popravljao i sl. Uglavnom sam se bio pomirio sa tim da ne može bolje ali sam danas isprobavao sajt part picker i poslije samo dodatog procesora i matične iskočila mi je ova greška
Citat
Some Intel B85 chipset motherboards may need a BIOS update prior to using Haswell Refresh CPUs. Upgrading the BIOS may require a different CPU that is supported by older BIOS revisions.

Ovo su taj procesor i matična
  • Intel - Core i5-4460 3.2GHz Quad-Core Processor
  • MSI - B85M-E45 Micro ATX LGA1150 Motherboard

Može li mi neko objasnit šta je tačno ova greška i da li se to može kako ispraviti a da ne mijenjam komponente?
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
mob
Samsung Galaxy S3
Pa vrv je nešto ispravljeno u novijem biosu, pa je zato update preporučen.
Možeš li da ponoviš šta ti se tačno dešava sa kompom ?
Imaš li običan hdd ili ssd ?
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
Imam HDD, nisam to napomenuo ali sam prosto mislio da se podrazumijeva sobzirom na date informacije, jel moguće da mi matična i procesor nisu kompatibilni? Inače mislim da mi na matičnoj nije uopšte BIOS instaliran već da je to UEFI.. Zapravo sam siguran da je UEFI u pitanju.
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
mob
Samsung Galaxy S3
pa to vreme nekompatabilnosti je prošlo, odavno.
HDD je najsporija stvar u kompjuteru, zameni ga sa ssdom i videćeš da će ti komp poleteti.
Inače taj bios update se odnosi na to da neke verzije biosa jednostavno ne rade sa novijim procesorima, tj ne daju sliku na ekran..ubaciš stariji procesor, bios update, i onda vratiš svoj procesor.
Skini hard disk sentinel sa neta, pokreni program i okači print screen ovde.
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
pa to vreme nekompatabilnosti je prošlo, odavno.
HDD je najsporija stvar u kompjuteru, zameni ga sa ssdom i videćeš da će ti komp poleteti.
Inače taj bios update se odnosi na to da neke verzije biosa jednostavno ne rade sa novijim procesorima, tj ne daju sliku na ekran..ubaciš stariji procesor, bios update, i onda vratiš svoj procesor.
Skini hard disk sentinel sa neta, pokreni program i okači print screen ovde.

Taj odgovor mi je trebao, hvala.

http://forum.burek.com/usporena-desetka-i-hard-diskovi-t650627.html
Ovo je jedna od tema koje sam otvarao za HDD, win mi je sad na ovaj što je u temi označen sa F: a nije bolje radio ni na particiji C:

U međuvremenu je potpuno reinstaliran i formatirani su neki diskovi, osim taj od 2TB. Ja znam da će mi SSD riješiti moje probleme, ali ne vjerujem da je to pravo rješenje. Mislim da je problem negdje drugo i kupovinom SSD diska bih samo zanemario pravi problem.

Uglavnom ne moramo dalje raspravljati o ovome i da gušimo ovu temu.
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
mob
Samsung Galaxy S3
Ćelavi ti je sve lepo napisao tamo na onoj temi, da ja tu nemam šta da dodam apsolutno.
Windows, drajveri, update.
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
https://www.gigatron.rs/graficke_karte/asus_nvidia_geforce_gtx_1060_6gb_gddr5_192bit__strixgtx1060o6ggaming-83437


Nesto mi brljavi moja grafa imam MSI gtx 980 OC 4gb, neki budzet mi je do ove cene a ova mi je nekako najprimamljivija. Ili nije neki prevelik upgrade pa da sacekam i skupim za 1070 neki model?
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
mob
Samsung Galaxy S3
Šta znači brljavi ?

Ta grafa i dalje može pošteno da rudari, tako da je možeš lepo zavaliti Smiley

A opet, sve ovo što si naveo je debelo precenjeno, jer opet, rudari ko blesavo...

Zavisi za šta ti treba grafika, meni intel hd 3000 radi super posao Smiley
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Ma i meni radi super posao, nego klinci stasali za igranje igrica a ja kada uhvatim ponekad da opalim neku overvoca ili tako nekih igara fps puca po savovima.
XY puta mi pucaju drajveri prilikom instalacije, iako sam cisti iz safe moda. Prilikom paljena zna ponekada da pravi desync ekrana i tako to.
Jednom ili dva puta mi je u zadnjih mesec dana izbacila blue screen. Nije overklokovana, zamenio paste, ocistio. Jedino sam primetio da se na memoriji skupila prasina i pustila je kao neku mast po ploci.
Mislim generalno cu prepakovati komp i sastaviti klincima nesto za gejmin a ovo cu ostaviti meni.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 218 219 221 222 ... 235
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.