Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:45:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta da se uradi?  (Pročitano 3939 puta)
16. Avg 2012, 12:57:41
Zodijak
Pol Žena
Poruke 2
Browser
Chrome 21.0.1180.77
imala sam dugu vezu pre nekoliko godina. bila sam stravicno zaljubljena u njega a on je to preetrano koristio. kasnije sam saznala da me je prevario sa drugaricom i sa ko zna jos kime,i ja sam tu presekla,nisam htela vise da budem sa njim,i jednostavno,odavno je trebalo nesto da pukne u meni i da ga ostavim ali nekako nisam mogla to da uradim. kada se to desilo,tj kada sam ga ostavila on je shvatio sta je uradio. molio me je ali nikako nije uspevo,svasta je radio da me vrati,ma nisam htela da cujem za to. proslo je 4 god,on nije stao da se trudi. svakog dana. mislim da i dalje osecam nesto prema njemu,i mislim da je to jako,samo ja pokusavam sve ove godine to da ubijem. dugooo nisam razgovarala sa njim,i sreli smo se jednom slucajno i poceli smo da pricamo,i to satima. izbegavam da ga vidjam ili da idem negde gde ce on da bude jer se plasim da mi se sve to ne vrati. drugi mi kazu da se pomirim sa njim,da se promenio za ovih nekoliko godina i da mu je stvarno stalo do mene. ja stvarno verujem u to,ali nesto mi ne da da opet ulazim u sve to. ne znam sta da uradim. help. . .  :help:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Niko osim tebe ne može da proceni da li se stvarno promenio ili je to samo iluzija, imidž. U prilog ti ide i vremenska distanca sa koje realnije možeš da ga sagledaš. Ljudi generalno smatraju da ako nešto nije valjalo jednom, neće ni opet. Ja nekako u to ne verujem, volim da verujem da se ljudi menjaju i da treba verovati u njih, njihovu želju i spremnost da se promene i postanu bolji. Realno, postoji samo jedan način da saznaš.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Kah... sta reci, kakvu poruku poslati..

Ah, da... Ti njega u sustini ne volis, samo volis da budes zrtva.

Been there, done that... i prezivela Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
strah je veliki pokretač
tako da go for it ili senza paura, onda ti cela situacija možda i ne bude toliko primamljiva Smiley
ja sam za to da neke knjige treba čitati dva puta, iako se zna kraj, jer ih možemo različito dožievti  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Nokia 3220
Cekaj, vi ste raskinuli pre 4 ( slovima: c-e-t-i-r-i ) godine, i on te vec cetiri godine juri a ti 4 godine bezis od njega?  Smile Da li je neko od vas dvoje imao neku vezu u medjuvremenu, ili vam je vreme proslo u vijanju? Ovo kazem zato sto je 4 godine relativno dug vremenski period ,i jako mi je cudno sto on, zbog tvog odbijanja, nije nastavio sa svojim zivotom i makar delimicno preboleo raskid.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Pa ne odbija ona njega... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
Sestro, cim te taj nije cenio dok ste bili u vezi i varao te gde je stigao pa cak i sa drugaricom, tesko da ce se to promeniti. Ja verujem da ljudi mogu da odrastu i da se promene, ali u te "rekovalescente" koji biju devojke, varaju ih i sta sve ne, a kada one konacno odluce da odu od kretena pocinju da kume i mole kako su shvatili gresku i kako im se nikada vise nece ponoviti isto, ne verujem ic. Kod veza je dosta stvari u postavci, a ako on zna da koristi na najgore nacine cinjenicu da si ti bila zaljubljena u njega, tesko da nece probati ponovo nesto sto je vec radio i sto mu je "prolazilo". Bila si se postavila tako da je mogao da radi sta hoce, i uz duzno postovanje, ne verujem da se to promenilo za 4 godine inace ne bismo ni vodili ovu pricu i ne bi ni razmisljala da oprostis nekome ko se prema tebi ponasao katastrofa za vreme vase veze. Tako da, i ako smognes snage da mu oprostis, cuvaj se, i begaj cim vidis da pocne da se ponasa kao pre. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Žena
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.77
Citat: Sunny link=topic=584798. msg10588993#msg10588993 date=1345146606
Cekaj, vi ste raskinuli pre 4 ( slovima: c-e-t-i-r-i ) godine, i on te vec cetiri godine juri a ti 4 godine bezis od njega?  :weirdface: Da li je neko od vas dvoje imao neku vezu u medjuvremenu, ili vam je vreme proslo u vijanju? Ovo kazem zato sto je 4 godine relativno dug vremenski period ,i jako mi je cudno sto on, zbog tvog odbijanja, nije nastavio sa svojim zivotom i makar delimicno preboleo raskid.
da,4 god. jesmo,imali smo veze. dugoooo mi nismo ni pricali,ali poceli smo opet,i kao da mi se sve to vraca,sta znam. . . nije nastavio,pokusao jeste,ali ocigledno da nije uspeo. ja pokusavam,kad god msm da sam uspela,ponovo se on pojavi i tako daljeee. ne znam ni sama. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Nokia 3220

da,4 god. jesmo,imali smo veze. dugoooo mi nismo ni pricali,ali poceli smo opet,i kao da mi se sve to vraca,sta znam. . . nije nastavio,pokusao jeste,ali ocigledno da nije uspeo. ja pokusavam,kad god msm da sam uspela,ponovo se on pojavi i tako daljeee. ne znam ni sama. . .

Samo je jedan nacin da saznas zbog cega se trudi(o) oko tebe i zasto nije nastavio sa svojim zivotom: da li zato sto te zaista voli ili samo zato sto mu je veza sa tobom bila potaman jer je mogao da radi sta hoce. Usput imaj na umu i ono sto ti je @marko284 napisao.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Samsung 111111
Sto vi devojke volite ovavke mazgove ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:45:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.