Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 927 928 930 931 ... 1095
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалска репрезентација Србије  (Pročitano 1023711 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Nisam ja rekao da ne valja (niti da valja za reprezentaciju), nego da Muslin ima neki razlog zasto ga ne zove i da mene iskreno zabole koji je to razlog, jer je covek zavrsio kao prvi u grupi za SP ispred bar 2-3 reprezentacije, koje su po mom misljenju bolje od nase. Rekao sam i da bih voleo da smene Muslina, jer bi onda dosao neko ko bi sigurno zvao i njega, a sa njim bi svakako osvojili SP, ili makar igrali u finalu istog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Ako ga ne bude zvao sve mu najgore u zivotu zelim,musline majmuncino
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
SMS 2 komada - musline reaguj
I asistencija kod prvog gola...reagovao je, gledao ga je večeras uživo u Nici, tako da je to valjda to nadam se da će se naći na sledećem spisku.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Nisam ja rekao da ne valja (niti da valja za reprezentaciju), nego da Muslin ima neki razlog zasto ga ne zove i da mene iskreno zabole koji je to razlog, jer je covek zavrsio kao prvi u grupi za SP ispred bar 2-3 reprezentacije, koje su po mom misljenju bolje od nase. Rekao sam i da bih voleo da smene Muslina, jer bi onda dosao neko ko bi sigurno zvao i njega, a sa njim bi svakako osvojili SP, ili makar igrali u finalu istog.
Mi nismo osvojili kada je igrala stara Jugoslavija i imali smo kompletan tim sa sve Piksijem, Prosineckijem, Dejom, Sukerom i ostalima, iluzorno je ocekivati da osvojimo sada sa jadnim timom koji jedva prodje grupu gde ne racunajuci Bejbla svi ostali imaju jos jadnije timove. Problem je sto bi trebalo da se gleda malo u buducnost. Jer sledeci put ce da nam sa nasim jadnim rejtingom zapadnu neka Spanija i Italija pa necemo da vidimo to prvenstvo. Zato ti i treba svaki igrac koji nesto ume i da ga razigravas na vreme, a ovaj svakako pokazuje da ume. Al jbg, ako ti je uzdanica "plasirali smo se i bez njega, sta ce nam" onda budi zadovoljan kada te usere grupa pa vidis prvenstvo jednom u 8 godina(Evropsko ne videsmo 20 godina racunajuci da ce sledece 2020te) a ne svaki put kao sto bi mozda mogao. Ali ces da gledas Rukavinu i kako gubis od Paname a ne zrelog igraca koji bi mozda i pomogao.

Doduse eto, i tvoj "mesija" Muslin se izgleda opametio(ili mu Kezman obecao procenat) pa eto, pricamo bezveze.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Milinkovic-Savica poslati na robiju za ovu destabilizaciju koju cini potplacujuci novinare da pisu sve i svasta u cilju da sjebu Muslina.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Рукавину човека сви пљују, ја не могу јбг кад видим колико се труди и бори на терену. Да је нека играчина није, да ли би Баста био бољи - не знам, сећам се меча са Португалом тамо. Човек који већ годинама скоро ништа не ради на терену, нити показује неки труд и цимање, који делује као да му је мука да уопште излази на терен јесте Коларов. Он ће сигурно ићи на СП, а после тога надам се завршиће са репрезентацијом, имаће 33 године и бруталан број "одиграних" мечева у репрезентацији. Њему посебно честитам, јер ми је од најомиљенијег постао најомраженији фудбалер, браво волино! Smile

Муслину ако ништа хвала што З. Тошића нисам скоро уопште гледао у овим квалификацијама. Надам се да је тај човек коначно завршио са репрезентацијом.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Nisam ja rekao da ne valja (niti da valja za reprezentaciju), nego da Muslin ima neki razlog zasto ga ne zove i da mene iskreno zabole koji je to razlog, jer je covek zavrsio kao prvi u grupi za SP ispred bar 2-3 reprezentacije, koje su po mom misljenju bolje od nase. Rekao sam i da bih voleo da smene Muslina, jer bi onda dosao neko ko bi sigurno zvao i njega, a sa njim bi svakako osvojili SP, ili makar igrali u finalu istog.
Mi nismo osvojili kada je igrala stara Jugoslavija i imali smo kompletan tim sa sve Piksijem, Prosineckijem, Dejom, Sukerom i ostalima, iluzorno je ocekivati da osvojimo sada sa jadnim timom koji jedva prodje grupu gde ne racunajuci Bejbla svi ostali imaju jos jadnije timove. Problem je sto bi trebalo da se gleda malo u buducnost. Jer sledeci put ce da nam sa nasim jadnim rejtingom zapadnu neka Spanija i Italija pa necemo da vidimo to prvenstvo. Zato ti i treba svaki igrac koji nesto ume i da ga razigravas na vreme, a ovaj svakako pokazuje da ume. Al jbg, ako ti je uzdanica "plasirali smo se i bez njega, sta ce nam" onda budi zadovoljan kada te usere grupa pa vidis prvenstvo jednom u 8 godina(Evropsko ne videsmo 20 godina racunajuci da ce sledece 2020te) a ne svaki put kao sto bi mozda mogao. Ali ces da gledas Rukavinu i kako gubis od Paname a ne zrelog igraca koji bi mozda i pomogao.

Doduse eto, i tvoj "mesija" Muslin se izgleda opametio(ili mu Kezman obecao procenat) pa eto, pricamo bezveze.  Smile

Valjda ti je jasno da sam bio ironican. Naravno da nista necemo uraditi ni sa njim, ni bez njega, ni sa Muslinom, ni bez njega. Nas kosmicki uspeh moze da bude ukoliko prodjemo grupu. Pritom grupa mora da bude maksimalno jadna, a mi da imamo maksimalnu srecu. A sanse da se to desi su mozda 15-20% po meni.

Zato me i nervira ta prica o SMS-u, jer nista bitnije u rezultatima se nece promeniti ni sa njim, ni bez njega. Jedino sto moze da se promeni, to je ta neka kakva takva hemija i atmosfera u reprezentaciji, gde je Muslin uspeo da uklopi sve te egoe (valjda se tako pise mnozina og ego) i da niko nikoga ne mrzi ili pokusava da ga sabotira. Seti se samo slucaja Kezman-Vidic, a takvih slucajeva je vazda bilo u nasim reprezentacijama u svim sportovima. A po meni bolje da ti Mesi ne igra, nego da dozvolis da ti se "raspadne svlacionica". Mozda se to i ne bi desilo sa ovim, ne znam. Mozda i bi. Znam samo da je ovo ovako funkcionisalo nekako. Da li bi sa njim, to niko ne zna.

Takodje, valjda vam je jasno, a i imali smo, pogotovo u reprezentaciji, onoliko primera, da to sto neko igra dobro u klubu, ne znaci ama bas nista, kada je reprezentacija u pitanju. Koliko smo samo imali igraca, koji su kidali u klubu, a u reprezentaciji nista. Pa eto bas taj Vidic, koji je bio mozda i najbolji igrac na svetu na svojoj poziciji, nije nikada pokazao nista u reprezentaciji. Pravio je pocetnicke kikseve, unosio razdor medju igracima, ucenjivao selektora svojim igranjem ko sme, a ko ne da igra, otimao se za penale, koje je promasivao i tako dalje.

Dakle da ponovim ono sto sam rekao na pocetku ove diskusije. Kada bi se tim sastavljao samo prema tome ko je kako odigrao u svom timu i onaj ko je dao najvise golova, onda bi svi mogli da budu selektori, kao sto mnogi misle da jesu. Za funkcionalan tim je potrebno mnogo vise fatora od broja postignutih golova. I zato i postoji nesto sto se zove selektor. Osoba koja sve te faktore uzima u obzir i formira tim prema svojim preferencijama. On za svoj posao odgovara svojim rezultatima. Muslin ih ima i ma koji selektor da je bio, makar Gvardiolu doveli, ne bi mogao ako se gleda sta je trebao i mogao da uradi i sta je uradio, da uradi vise. Dakle zadatak je bio plasman na SP. Mi smo se plasirali na SP i to kao prvi u grupi. Dakle zadatak ispunjen u potpunosti. Sto se mene tice tu je kraj svake dalje price. Ja Muslina gotivim iz perioda dok je trenirao Zvezdu, ali da nije imao rezultat, ili ako ga ne bude imao, ako ostane, smatram da treba da ide i da dodje neko drugi. Cak bih voleo i sada da ode, samo da bi dosao SMS i da bi svi shvatili da ni sa njim ni bez njega nista ne mozemo bitno da napravimo, jer smo mi samim plasmanom vec napravili uspeh koji prevazilazi nase realne mogucnosti.

Voleo bih i ja da vidim mozda tog SMS, Zivkovica, Grujica, ali ja sam samo selektor iz fotelje, koji nema nikakvu odgovornost niti kvalifikaciju da se time bavi. Oni koji imaju odgovornost i kvalifikaciju da se time bave se time bave na nacin na koji se bave i za sada su u tome uspesni.

Sto se mene tice, ova prica je zavrsena. Ja niti biram i smenjujem seletora, niti odlucujem ko ce igrati ili ne. Niti sam Muslinov portparol ili rodjak. Vi ga i dalje napadajte, smenjujte, pricajte sta hocete. Samo ako moze bez prozivanja mene u tom kontekstu. Ja se samo pitam, da li sam ja ziveo u nekom Matriksu ili gde, posto znam vrlo dobro kakav je Muslin bio Bog dok je trenirao Zvezdu i koliko su ga svi navijaci obozavali. Znam da mu se na stadionu redovno skandiralo. Znam, kada ga je Dzajic smenio i doveo Kratka Dostanica, da je ceo stadion prozivao Dzajica, skandirao Muslinu, da su sa zapada cak valjda i necim gadjali Dzajica, pljuvali, sta li su vec radili. To je bio ujedno i prvi put da sam ja video tako nesto, da je ceo stadion spontanos kandirao Muslinu. Za to vreme su se vodje drale "jeb'o vas Muslin" i "Nemojte da skandirate Muslinu", ali su svi i dalje skandirali. I onda se pitam gde su sve te desetine i stotine hiljada ljudi, koji su kao ja obozavali tog coveka, posto sada ispada kao da sam ja taj period sanjao i kao da sam jedini covek u Srbiji koji ga podrzava i pamti iz tog perioda...
« Poslednja izmena: 20. Okt 2017, 08:52:22 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Ovi stvarno oterase muslina izgleda,a ja se sprdao Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 927 928 930 931 ... 1095
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.