Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 862 863 865 866 ... 1095
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалска репрезентација Србије  (Pročitano 1023989 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Ma to bre sve motkom govnjivom tuci...odi u brazil,spaniju itd pogle klince do 16-17 godina 50% zivi u siromastvu,pogle ovde sa 16 besna kola,frizure u fazonu jebi me pedercina sam,igraju dotu bole ih patka...par mojih ortaka iz srednje fudbaleri,ljude bre kara boli dal ce da izgube il dobiju,nasi fudbaleri su totalno glupi i debilni za razliku od kosarkasa,rukometasa itd...pa pogle ga srnic,mi izgubili od vozda on lik muva onu novinarku jovanu sa arene na live-u na instagramu...majmuncine
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
i on je pukao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 291
Evo tabela i pregled svih dosad odigranih (i buducih) utakmica Srbije.

http://www.fss.rs/index.php?id=23113
« Poslednja izmena: 23. Maj 2017, 12:59:44 od exlaganini »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
http://www.mozzartsport.com/vesti/rizikovao-sam-karijeru-zbog-srbije-nije-u-redu-da-mi-ovako-vrate/168296



"Za reprezentaciju u baražu protiv Norveške sam igrao pod jakim bolovima i pod injekcijama, to mogu da potvrde tadašnji doktor i selektor, jer sam to u dogovoru sa njima uradio. Sve to sam stavio u peti plan, ne drugi, nego peti, zbog reprezentacije, jer nisam hteo da je ostavim na cedilu. I ne žalim zbog toga", rekao je Lazić Sportskom žurnalu.

Obrazloženje selektora Lalatovića bilo je da Lazić ne igra od odlaska u Tursku.
"To da ne igram jer sam povređen priče su za malu decu. U poslednje dve i po godine nisam trenirao dvadeset dana ukupno. Zbog te reprezentacije sam možda i rizikovao karijeru, ali to niko ne zna da ceni. Dao sam sve za reprezentaciju, živeo za ovaj poziv i mislim da nije pošteno da mi ovako vrate. U sadašnji klub sam došao malo rovit zbog baraža i imao manju minutažu, ali da nisam uopšte igrao i da imam dve povrede nije tačno. Naravno, niko iz FSS me nije ni pozvao da pita - kako si, šta se dešava? Time su pokazali kakvi su ljudi".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=05&dd=24&nav_id=1264248

Lacio zabranio Milinković-Saviću da igra na U21 EP
Mlada reprezentacija Srbije biće oslabljena na U21 Evropskom prvenstvu neigranjem veziste Sergeja Milinković-Savića.

Lacio je iskoristio to što EP počinje četiri dana nakon kraja zvaničnog termina FIFA.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ako i treba kad se muslinu ne uklapa u koncept vazno da se bob rok tosic uklapa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 46
 Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentacija/48620/zurnal-saznaje-muslin-pozvao-urosa-matica-rodjenog-brata-nemanje-matica

Селектор Србије Славољуб Муслин реаговао је после повреда Љубомира Фејсе и Немање Радоје, те је за окршај против Велса позвао двојицу играча.

Поред већ раније помињаног Саше Лукића позив је отишао и на адресу првотимца Копенхагена Уроша Матића, рођеног брата Немање Матића.

Матић је играо за Кошице, Бенфику, Бреду и Штурм, а у Копенхагену игра заједно са српским репрезентативцем Андријом Павловићем.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2041
Zastava
ako i treba kad se muslinu ne uklapa u koncept vazno da se bob rok tosic uklapa
i vedeta kineske lige gudelj.. Smile
IP sačuvana
social share


Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 862 863 865 866 ... 1095
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.