Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 312 313 315 316 ... 323
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Гробари - Јужна трибина Бурека  (Pročitano 605970 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Stavio je devojci na glavu Smile
Salim se,@mixi da ok to,normalno nista nije bitnije od porodice kao i od toga da zasnujes istu...ovo je vise kao hobi neki,izduvni ventil...vikend je dan kada se odmara,odes zezas se sa ortacima...neko ide na pecanje,neko ide na adu itd,a neko na utakmice...pored fudbala tu je i rostiljanje,alkohol,jos ako se skupite pa se ide kolima lupam za surdicu itd zezanje klasicno
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 291
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
Ima, da nadjes devojku, da se zenis (ako imas preko 26,27).

Ja navijam za partizan pa na tekmu odem sa drustvom jednom mesecno, eventualno dvaput. Zamisli svaki vikend da ides na tekmu, pa to je retardirano. Nadji druge stvari u zivotu. A najjaci su mi oni ljudi danas idemo na fudbal, sutra na basket u pioniru, prekosutra rukomet na banjici, onda na hokej u ledenoj dvorani pionir  Smile

Nisu ti zivot tekme... to hocu da kazem samo..

Ovo pricam kao neko ko je mogao da bude u navijackoj grupi, (i dalje imam drugare koji su u tim "grupama") i znam kako im je. Zajebi takav zivot.


Ja sam sa zvezdom mnogo lepog i ruznog prosao, ali je to neki izduvni ventil od svih problema, taj dan kad je tekma, par dana ranije nema problema, dok je utakmica samo se o kopu razmislja... Kad sam imao problem sa devojkom iz potpisa, momci iz grupe su me podigli, i bili uz mene ta tribina je bila tu uvek, stoji da treba imati porodicu i sve sto ide uz to ali dok ne osnujem porodicu bicu stalno veran tribini i posle dok imam borodicu, kad je bitno bicu tu, jer je ta tribina bila tu kad mi je bilo najteze i sad kad mi nije sjajno... To je ono sto imaju sve tribine, nije bitno dal je sever ili jug, bitno je to druzenje na njoj, ta pomoc i taj adrenalin (cisto da se razumemo, niti se drogiram ni bilo sta, samo sam tu zbog sebe i tog kluba koji volim).
Cisto primer koji nikad necu zaboraviti, kad sam bio u tom mnogo teskom periodu, sedeo sam kuci i dosli su drugari kod mene sa trasparentom "kad te si napuste mi bicemo tu" i pevali su pesme, to je jos jedan od razloga da se posecuju utakmice, ti ljudi koju su tu, pored tog kluba koji ti je u srcu a igra dole na terenu. Nije to sve na svetu, ali je nesto posebno

Nadam se da sam uspeo da objasnim Smile hahahaha 
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
mob
Tel.Me Your.Number
Ima, da nadjes devojku, da se zenis (ako imas preko 26,27).

Ja navijam za partizan pa na tekmu odem sa drustvom jednom mesecno, eventualno dvaput. Zamisli svaki vikend da ides na tekmu, pa to je retardirano. Nadji druge stvari u zivotu. A najjaci su mi oni ljudi danas idemo na fudbal, sutra na basket u pioniru, prekosutra rukomet na banjici, onda na hokej u ledenoj dvorani pionir  Smile

Nisu ti zivot tekme... to hocu da kazem samo..

Ovo pricam kao neko ko je mogao da bude u navijackoj grupi, (i dalje imam drugare koji su u tim "grupama") i znam kako im je. Zajebi takav zivot.
Imao sam devojku ko Corrado, nisam propuštao utakmice ali nikad ni nju nisam zapostavljao, zapostavila je ona samu sebe. Klub nikad neće moći da te razočara i povredi kao što to žensko može. Kad se pokidaju duhovne veze to je užasno stanje, klub i da padne u treću ligu on će i dalje biti tu.

Nekome je zanimljivo da sedi u kući po ceo dan, nekome da bude napolju, nekome da sedi u kafiću, neko da šeta, neko da gleda bejzbol, a neko se gadi na sve to. To što je tebi nešto retardirano ne znači da je i drugima. Svako ima svoje prioritete. Ako ne zna šta će sa životom bar mu se nešto dešava.

Jedna stvar je biti član navijačke grupe a drugo biti navijač. Ja već godinama redovno idem na Jug, nikad mi nije palo na pamet da se bakćem sa navijačkim grupama iako imam ortake u čak 4.

Drugari sa tribine te nikad neće duševno osakatiti kao žena, zato će oni zauvek ostati prioritet.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Сваком своје. Времена се мењају, мишљења се мењају и приоритети. Свако има право на свој избор...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Jedno od losijih izdanja na obe tribine, pogotovu ovi sa juga
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
mob
Apple iPhone 7
Nisam bio, gledo sam na areni i bolje mi je delovao jug...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
mob
Tel.Me Your.Number
Loši smo bili jer vođe niđe veze, ali glasniji od Cigana jer ih bilo manje. Smile
« Poslednja izmena: 27. Maj 2017, 23:55:46 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Pa jer pravi vodja se tukao, nije ko ovi sto se penju na sipku samo i voze se blindiranim dzipovima
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 312 313 315 316 ... 323
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.