Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 323
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Гробари - Јужна трибина Бурека  (Pročitano 606118 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2880
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75

Објасни зашто се сад са истог југа скандира против исте управе, а прошле године се терао Станоје и заташкавала песма против управе? Друга ствар мислим да ретко ко од њих жели да скандира са југом у највишој мери због тога, лично мишљење, без привржености страна.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
mob
HTC One M8
Ne znam, bio sam na jugu kad se zaustavljala pesma protiv uprave i tada sam rekao ovde da je to velika sramota! Stanoje je trebao biti teran, itekako...ali je i uprava trebala u paketu sa njim. Zasto nije, ne znam, nisam u vodecim grupama na jugu. Niti je jugu tada uspelo da otera Stanojevica, niti istoku da otera upravu. Ako je to razlog zasto ljudi sa istoka ne pevaju, onda sam jos vise razocaran. Zasto se onda uopste javljaju ponekad, sto ne cute uvek i nastave sa pljuvacinom tima? Jel im vazan Partizan ili to da pokazu kako su oni pre godinu dana bili u pravu i sada ih boli kurac? Ja mislim da ima tu nesto i do ovog sukoba izmedju vas i juga, jedni se zentaju vas, pa ne smeju sa jugom da pevaju, dok se drugi plase juga, pa ne smeju sa vama da skandiraju. Trece jednostavno boli kurac, dosli su da lece neke svoje licne frustracije tu.

To sto ceo stadion zagrmi jednom ili dva puta u toku utakmice je nedovoljno. Ostalih 6-7 puta koliko se skandira se lose cuje i nema nekog uticaja. Mnogo mi je krivo sto grobari, partizanovci, simpatizeri, kako god i ko god dolazio na stadion, nisu bar toliko slozni.

E da, sto ste otisli vi sinoc dosta ranije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2880
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
Никада нећемо ни бити сложни јер смо једноставно Гробари.
Доста људи је остало напољу, својом кривицом, јер нису купили карте, тројца ухапшена, све то је проузроковало да сви изађу, јер је колектив увек био испред појединца, јесте да остали испаштају због тога, ал' требало би то да се реши што пре.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
ski fudbalU Tromsu se plaše "strašnih" Grobara
12 Avgust 2012 | 16:19(13)


Twitter

Twitter
U Norveškoj kada počne razmišljanje vezano za predstojeći meč između Tromsa i Partizana, u poslednjoj rundi kvalifikacija za Ligu Evrope, glavna tema su navijači. Kako prenosi nordlys.no, u Beogradu igrače sa severa očekuju "strašni navijači". Jedan od lokalnih Srba u Tromsu potvrdio je pisanje ovog lista.

- Oni su strašni, međutim, nema razloga za brigu. Tromso ne smatraju neprijateljem. Dobar dokaz za to je meč 2006. godine između Crvene zvezde i Tromsa - poručio je Srbin iz Norveške.

- Postoje elementi koji sugerišu da stvari po goste u Beogradu nisu baš najbolje, međutim, ne želimo da obeshrabrujemo navijače koji žele da putuju u glavni grad Srbije. Samo hoćemo da ih upozorimo - poručila je Karsten Fris iz Ministarstva unutrašnjih poslova Norveške, koja važi za eksperta za Balkan i dodala:

- Želimo da naši navijači budu pažljivi, ali to bismo im savetovali u svakom delu sveta - zaključila je Frisova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
mob
HTC One M8
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.77
mob
Nokia 5800 express mus
Volim Partizan,mrzim sebe  Smile

Svi u Novi Sad!
« Poslednja izmena: 14. Avg 2012, 21:14:35 od nikolapfc89 »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia E72
Сад идеш као а?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.77
mob
Nokia 5800 express mus
Pustili su me  Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia E72
subota u 8
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 323
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.