2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 36 37 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plivanje i ostali vodeni sportovi na Letnjim Olimpijskim igrama 2012  (Pročitano 51993 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
мене би више интересовао пренос црногорске телевизије
кажу да је мукица од коментатора доживео нервни слом Smile

Ako neko naidje neka sibne, i ja bih to voleo da vidim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Partizane moj - ostani mi veliki i silan!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5878
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nokia N73
Cestitke delfinima medalja je medalja.Stojanovic izdominirao:Sa poslednjih 16 takmicenja mi smo uzeli 17 medalja  Smile
Odgledah snimak zadnje cetvrtine i da ja vas pitam nesto,kakvo je ono sudjenje sta je ono krvavac ti mili.Znaci sviraju nam satro faul u napadu i odmah salju covjeka na iskljucenje?Toliko su nam iskljucivali igrace da nismo imali zamjena vise?Sramota cista o cemu god da se radilo.
IP sačuvana
social share


"Zemlja će se tresti u subotu uveče... Možda čak ispadne iz ležišta... Takav sudar divova odavno nije viđen... Možda nikada."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.75
Cestitke delfinima medalja je medalja.Stojanovic izdominirao:Sa poslednjih 16 takmicenja mi smo uzeli 17 medalja  Smile
Odgledah snimak zadnje cetvrtine i da ja vas pitam nesto,kakvo je ono sudjenje sta je ono krvavac ti mili.Znaci sviraju nam satro faul u napadu i odmah salju covjeka na iskljucenje?Toliko su nam iskljucivali igrace da nismo imali zamjena vise?Sramota cista o cemu god da se radilo.


Da su nas samo tad krali sibali bi ih ses' razlike
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Partizane moj - ostani mi veliki i silan!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5878
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nokia N73
Znaci kada sam vidjeo da smo imali cini mi se 19 iskljucenja zamalo se nisam prevrnuo od smjeha,mislio sam da imamo neke nozeve pa ih bodemo jer ne vidim da neko normalan ti moze iskljuciti 19 puta igraca.Plus su Udovici i onaj pomocni udaljeni.
IP sačuvana
social share


"Zemlja će se tresti u subotu uveče... Možda čak ispadne iz ležišta... Takav sudar divova odavno nije viđen... Možda nikada."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
Онај тренер черногорац не би онолико плакао да није било договорене навлакуше за њих, замисли јбт имаш мало слабију екипу навлаче судије, водиш 3 гола разлике и изгубиш, то је бре у домену теорије, ја да сам на његовом месту ја би се убио, али када играш против срба све теорије и намештаљке падају !
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nokia 1100
Ајде пошто је прошла радост због јучерашње победе, морам да кажем неколико ствари везане за однос нашег савеза, тренера, играча после ове утакмице.

Све изјаве које сам видео везане за суђење су у фазону: "Срамотно суђење, али победили смо, заборавља се све, као да ништа није било, важно да смо узели бронзу"

Какве су то изјаве? Зато и треба да нас газе зато што смо неозбиљни, то се тако не ради. Немамо ми шта да заборављамо и да се радујемо заслуженој бронзи коју смо заслужено освојили. Годинама гледамо како судије навлаче за наше противнике и то се стално понавља изнова и изнова, тој тиранији морамо стати на пут, или бар ако не можемо да се изборимо, онда бар можемо да будемо тврд орах и да стално вршимо притисак на ФИНУ и остале органе који су признати у свету ватерпола.

Треба подхитно покренути поступак пред органима ФИНЕ о катастрофалном суђењу, послати видео снимак утакмице, уложити жалбу, покренути лавину у медијима, једноставно на ово не смемо остати неми. Ја у животу нисам видео да једна екипа има 19 искључења, 3 петерца и сигурно преко 15 контрафаула??!

Више ми је мука оваквих ствари, када губимо уз тежак криминал, онда чујемо Удовичића како кука на судије, сад кад смо победили онда ,,треба заборавити на све и окренути се следећем олимпијском циклусу".

Поштовање се заслужује, оваквим ставом ФИНА ће само наставити да нас гази.
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.75
у праву си 100%
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
kome se zaliti kad je onaj zabar bog i batina vartepola i nepostoji telo koje ima vecu nadleznost od njega samog tako da mozemo ili da odustanemo od vartepola ili da teramo inat
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Onda cemo da teramo inat Smile

Moramo da se koprcamo, dizemo glas, deremo se, bunimo, pa ako nece on da cuje, cuce mediji i vaterpolo zajednica, pa ce ako nista drugo, bar da manje uocljivo kradu!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
pokusala je vartepolo zajednica i sta je na kraju ispalo nista vratili se svi podvijenih repova  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 36 37 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.