Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:20:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da imam svoje ''Ja''?  (Pročitano 16654 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
imas 15 godina ne znam sta ocekujes? Smile

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
reci mu dal on zna koliko ti imas godina..
i pitaj ga jel cudno da neko ko ima 14 -15 godina...pita roditelja...
(koji su inace i zakonski i moralno odgovorni za njega) dal moze da izadje...kad god hoce i da radi sta god hoce..
i jel on zna sta se sve danas zbiva...i da ni u 5000 boljim vremenima..
kad si mogao da legnes na svaku klupu u parku ili bilo pod koje drvo u po noci i da spavas...
da te niko ne pipne...tj moze samo da te probudi i da te pita jesi nazebao..i jesi gladan i zedan..i jel ti treba mozda koji dinar za voznu ili bilo kakvu kartu...
da ni onda djeca od 14 godina nisu mogla...da ostaju napolju duze od 21-22 h..i obicno i do tih vremena
se ostajalo ali tu ispred zgrade...gdje djeca i treba da se igraju...sa drugom djecom...

taj mali..s kojim se kao zabavljas...je izgleda potencijana propalica...
i bolje ti je da se takvih klonis..jer ti nece nista dobro donijeti u zivotu...
cim ne postuje roditelje i njihove upute i rijeci..
nemoj da ocekujes da ce da ima neko postovanje prema bilo kome..
a posebno ne prema tebi....

ti slusaj svoje roditelje...i budi sigurna da oni tebi zele najbolje i da rade ono sto je za tebe najbolje..
jer ti si u tim godinama...kad ti ne mozes da znas sta je dobro za tebe..
i nemoj da ti u zivotu budu mjerilo ljudi koji ne postuju svoje roditelje i sto ti govore
sto ti slusas svoje roditelje...i da ne treba da ih slusas....
strpi se malo..i postuj roditelje..jer ako to ne budes uradila..
samo ces jos vece nepovjerenje kod njih stvoriti..
i imaces vece probleme kad budes malo stariji maloljetik od 17tak godina...

povjerenje se kod roditelja tesko stice...ne zato sto te mrze..i sta ja znam sta..nego zato sto se plase za tebe..
nece tog malog potencijalnog delikventa puno boljeti ako se tebi ne daj boze sta desi..
nego ce gledati da se izvuce i zaboravit ce sve to za mjesec dana..
a roditelje ce da boli citav zivot ..i najmanji tvoj neuspjeh u zivotu..a kamoli nesto ne daj boze...
okani se propalica..oni jesu mozda zanimljivi u tim godinama...onako kocoperni...buntovni..
ali takve uglavnom vrijeme pregazi...i baci ih na smetliste zivota..u zaborav..svi ih zaborave..i ostave....

sve sto sa takvima mozes da dozivis to su problemi..bilo gdje...pocev od problema sa roditeljima...
pa sa picem...lakim drogama..pa sa zakonom..sa lakih droga
se prelazi na teze droge...kao sam baklave na cupavce... :mrgren:
sa jos vecim uzitkom...i tu je kraj...jedne mlade osobe...

nemoj to sebi dozvoliti..ti si dijete i tako se ponasaj...i tako zivi..imas cijeli zivot pred sobom...
i mozda cak i dobar zivot ako budes umjela da ga sebi stvoris..ne dozvoli da ti to neko unisti...
a takvi kao ovaj mali..ce to da ti urade...u 99% slucajeva...

ja sam neko ko je u tvojim godinama odrastaaao...sa najvecim olosem...kojeg mozes da zamislis...
gdje si za sve morao sam da se izboris...od sutanja lopte...sjedjenja u hladu na plazi..
sjedista u kinu...prve i druge zedji...nedjeljive cigare...mjesta kraj gitare...do prilaska djevojci...
i cesto je to bilo sa pesnicama...i ko zna sve cim ne...dovoljno ti je da ti kazem da sam sa 13 godina uboden sarafcigerom...
i srecom da sam imao nekoga ko me je na vrjeme povukao za rukav..i usmejrio gdje treba..na pravi put.. Smile
vecina tih u tom dobu skojima sam odrastaoo danas nisu medju zivima...
a oni koji jesu su obicne propalice..alhosi..narkomani..ili zatvorske pticice..
...izuzev par njih...

i svi smo mi sve radili to sto upravo radi tvoj djecko....a s tim se pocinje..sa nepostovanjem roditelja i njihovih "zapovjesti"...ako to ne naucis na vrijeme...neces nista da postujes u zivotu..pa cak ni sebe..
a covjek koji nista ne postuje u zivotu..on nije covjek..nije ni zvir...
jer i zvjeri imaju postovanje....

okani se tih malih maloumnika...i svemu ces se smijati za dvije tri godine...
a posebno tome kakvi su ti se monmci svidjali...pre te dve tri godine...
i gdje su oni a gdje si ti....i gdje si ti mogla da budes..da si nastavila s njima da se vucas....

Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
jebem li ti sunasce sta isprica covek Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
Ah, tinejdzerski bunt protiv roditelja.  Smile

Veruj, samo paze na tvoj interes, mnogo bi bilo gore da te jednostavno puste da radis sta hoces. Mislim, ti mislis da bi to bilo bolje, ali generalno nije. Mozda su malo stroziji, ali to je zato sto paze na tebe. Doci ce vreme za neku godinu kada ces biti sama gospodar svog vremena i kada ces moci da radis sta hoces, ali do tada ti malo granica nije naodmet.

Nije do imanja tvoga "Ja" vec treba da "nadjete zajednicki jezik". Ne sumnjam da su verovatno malo stroziji nego sto treba da budu(makar iz te tvoje price) ali svakako mozes lepo poricati sa njim i da se dogovoris za neke stvari a da ne ispadne vika i dreka i histerija i sa njihove a i sa tvoje strane.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52

da  (te) se ne lazemo puno Smiley
tesko kad ces o bilo cemu u zivotu ti sama moci da odlucujes...
za tako nesto potrebno je da covjek zivi sam samcat na svijetu..
bez druga..bez roda...bez ljubavi i bez poroda  Smile

i stim treba da se pomiris sto pre... to je bolje za tebe... Smile

kad zivis u jednoj zajednici koja se zove porodica...
i kad si ti plod ljubavi izmedju osnivaoca te zajednice...
trebas da znas da su ti osnivaoci... tebe stvorili... a ne ti njih...
i da ako trebas da nekoga slusas...to su oni..jer oni te nece sigurno na nikavo zlo navesti...

a male bitange...to hoce sigurno...

covjek je od krvi mesa sacinjen... a to  je lako kvarljiva roba..sad sad se pokvari....
i kvaran je i pre nego zasmrdi....drugima...

sto bi trebalo da znaci...da se lako moze skrenuti s puta...a da to i ne primjetis...
jer ti u tim godinama...ne znas sta je lose za tebe..jer nisi dozivjela nista lose...
...i u takvim slucajevima se cesto misli da radis nesto normalno i dobro..
a ispostavi se da te to na kraju skupo kosta....

i jos jednom ti kazem okani se malih propalica.......i slusaj i postuj roditelje... Smile





IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
Samsung 111111
Citat
tesko kad ces o bilo cemu u zivotu ti sama moci da odlucujes...

Bravo care.

Ja sam im polako probijao termin u tvojim godinama.Sad sam i pomislio da sam matori XDD Ako i nisam,posto je bilo pre 6/7 godina  Smile

Tipa kazu ti do 12,ti dolazi sve u 12 i 15 jedno vreme..Dok ne dodje termin do pola 1..pa jedan..pa dva and so on.

A iskreno i ne vidim,sta ces medju narkomanima u tim godinama  Smile
Veruj mi , isto to sam i ja radio u tvojim godinama..Mislio sam da sam uhvatio boga za muda ako odem na te raspad zurke na otvorenom.Mada ja sam iso zbog muzike i drustva.Ali su mi se lagano gadile.Posebno kad se prosetam...a unutra,gomila narkomna koji lice na gooovno a ne na coveka.I tako mi se to postepeno gadilo i gadilo..i zgadilo skroz na skroz.
Inace,veruj mi ne postoji nacin da uveris roditelje za bilo sta..i koliko god godina da imas.
Sedim sa ujkom i pijem pivo,mene zove moja majka njega zove njegova.I dobijemo ista pitanja  Smile
Sa majkama se tesko izlazi na kraj,sve i ti da imas 50 a ona 80.
Pokusaj kod oca,kapiram da su muski roditelji popustljiviji...
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
Citat
Tipa kazu ti do 12,ti dolazi sve u 12 i 15 jedno vreme..Dok ne dodje termin do pola 1..pa jedan..pa dva and so on.
Ja sam imao istu foru kad sam poceo da izlazim. Mada, svi iz drustva imali slicno pa smo se uklapali i niko i nije ni ostajao previse kasno. Cak smo i shvatali to fino: odes, prosetas se, popijes pice u kaficu, izrazgovaras se malo sa drugarima usput i ako nadjes nekoga poznatog i mozda da muvas neku devojku i to je to. Nismo nesto bahanalisali i jurili se po svirkama(makar u pocetku  Smile ). Neki put okasnis ali ne probijas previse kako bi te pustili sledeci put i kako bi mozda potrazio da te puste duze itd. Posle vec dosle zurke i 18-ti rodjendani tako da tu nismo imali nekog ogranicenja osim da okvirno kazes kad ces da se vratis da znaju otprilike i da ne brinu i to je to. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
ja nikad u zivotu nisam imao ogranicenje do kada mogu da ostanem u gradu Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Ja sam kao tinejdžer jednom mami na nešto ''Ne može'' odgovorila sa ''Ali ne možeš mi ništa, ja sad ODOH'', ali nemoj da slušaš ovaj savet.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Provalila sam šifru :)

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 3302
Zastava Kitee
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
mob
Samsung s5230
1. Nije narkoman nego budući đak generacije SUZ Šabac, i ne smeta mu toliko koliko meni smeta da ga nazivate ološem.... tako da... tačka...
2. Čuva me kao malo vode na dlanu i krivo mu je što ne smem malo duže da ostanem...
3. Dobila sam izlaske do 4 u trajanju ŠLF-a ali pod uslovom da me on vrati kući
IP sačuvana
social share


I walk forever...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:20:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.