Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem.. ne znam ni ja kako da ga definisem  (Pročitano 4140 puta)
21. Jul 2012, 17:40:44
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
Samsung 111111
Sad sam za jednim kompom.Sredio sam ga koliko sam mogao.
Nije nesto jak,ustvari vise je slab.
Problem je sledeci..Kad odem na odredjeni sajt..ili youtube...gde mogu da odgledam neki video,totalno nebitno koji.
I sad ga pustim,gledam.I sve je okej,kad ga rasirim preko celog ekrana,posle minut dva pocne da se koci,da mu slika zuri u odnosu na zvuk ili obrnuto.

Smile Smile Smile

Instalirao sam javu,flash player (ako uopste imaju neke veze sa tim),defragmentirao sam hard,proverio sa dva antivirusa koji nije nasao nista,promenio pretrazivac,popravio sve sto je moguce sto se tice softvera i nista.
Zanima me da nije do hardvera,mozda do graficke ili jebem li ga..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
Citat
I sve je okej,kad ga rasirim preko celog ekrana,posle minut dva pocne da se koci,da mu slika zuri u odnosu na zvuk ili obrnuto.
Kada rasiris youtube video preko celog ekrana rezolucija mu ode na najvecu. Tako da, nije do kompa vec do samog youtubea(ustvari jeste do kompa i do neta posto ne moze da pusti malo vecu rezoluciju da ne secka ali ali to ne mozes promeniti osim ako ne ulazes u isti). Kada rasiris preko celog ekrana smanji rezoluciju u youtube-u i bice OK.
« Poslednja izmena: 21. Jul 2012, 17:55:03 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
Уопштено гледе пуштања видеа ... чим га не пушташ у оригиналној резолуцији, тј ситуацији где 1 пиксел видеа одговара 1 пикселу резолуције монитора ...  графика је оптерећена приказом то јест мора да се прерачунава ... 1 пиксел видеа да развлачи на 5х4 пиксела монитора и тако типа 25 пута у секунди

пошто ти се проблем, колико сконтах дешава тек кад удариш фулскрин ... биће да је проблем до графичке. Ценим онако лаички.

Ако ниси сигуран која је графичка у питању, скини неки софтвер типа SIW па види тачно ... онда на сајт произвођача и тражи драјвер баш за ту графичку. Пошто виђао сам да људи користе комп са генеричким драјверима за графику илити оним које сам вин поседује ... и чуде се како им неће ово ил оно.

И чисто ради неког стучнијег ко ће да прочита тему напиши неки инфо о конфигурацији ... процесор, меморија, графика

« Poslednja izmena: 21. Jul 2012, 18:04:45 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
kada rasiris video namesti ga na rezoluciju 240p
mada mislim da ti nema pomoci
ako je to onaj isti komp na kom si hteo da igras splinter cel  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2012, 18:15:19 od crazy 123 »
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
ja imam isti problem i dan danas(a problem mi se javio prije 3-4 mjeseca)  Smile
stara masina, i bio sam zacudjen kako dobro radi ukljucim full hd  i gura 27-28 fps na you tube...A sad ne mogu da gledam klip  kad stavim u full screen,slika mi kasni po 2-3s za zvukom...I to kad stavim 360p , u hd rezoluciji i da ne pominjem, a opet drugi sajtovi rade skroz normalno,tako da vjerujem da je problem do samog you tube-a...
ali na malo jacem lap topu nemam problema  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
Samsung 111111
kada rasiris video namesti ga na rezoluciju 240p
mada mislim da ti nema pomoci
ako je to onaj isti komp na kom si hteo da igras splinter cel  Smile

Nije taj XD Ovo je drugi imam jos dva,ali sam se spustio dole..zbog hladovine,dok ove gore korsite braca ..za jebene mrtve igrice,pa sam im ostavio.Racunam ne igram igrice,ne treba mi bog zna sta..a ono kurac.

Procesor 1.6 , Ram..giga..graficka neka slaba.

Drugari vi masite pricu koju pricam.Ovo je pocelo od skora da se desava.
Znaci radilo je okej,gledao sam neki film na sajtu koji odmah ima titl..
Odgledao ga u najboljem redu.

Ja mogu da razumem da ova krntija nece da pusti HD ili neku jaku rezoluciju.
Ali rezolucije na sajtovima sa filmovima (koje ne koristim,nego ako nemam sta da radim) koje su smesne.Onda ja ovo govno da rasutiram i a u kurac sve
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.64
mob
Samsung SGH-E630
Ja sam imao problema sa tim titlovima što YouTube ubaci ako su uključeni. Ne sećam se tačno kakvih, ali mislim da je isto snimak seckao i mnogo opterećivao CPU dok se ne isključe Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
kada rasiris video namesti ga na rezoluciju 240p
mada mislim da ti nema pomoci
ako je to onaj isti komp na kom si hteo da igras splinter cel  Smile

Nije taj XD Ovo je drugi imam jos dva,ali sam se spustio dole..zbog hladovine,dok ove gore korsite braca ..za jebene mrtve igrice,pa sam im ostavio.Racunam ne igram igrice,ne treba mi bog zna sta..a ono kurac.

Procesor 1.6 , Ram..giga..graficka neka slaba.

Drugari vi masite pricu koju pricam.Ovo je pocelo od skora da se desava.
Znaci radilo je okej,gledao sam neki film na sajtu koji odmah ima titl..
Odgledao ga u najboljem redu.

Ja mogu da razumem da ova krntija nece da pusti HD ili neku jaku rezoluciju.
Ali rezolucije na sajtovima sa filmovima (koje ne koristim,nego ako nemam sta da radim) koje su smesne.Onda ja ovo govno da rasutiram i a u kurac sve
onda ne znam ako kazes da si instalirao flesh i sve ostalo  Smile
stavrno nemam pojma
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.50
mob
Nokia C5-00
Уклони флеш, иди овде:
http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html
и пробај нешто од претходних верзија, типа:
http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/installers/archive/fp_11.1.102.62_archive.zip
или чак:
http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/installers/archive/fp_10.3.183.15_archive.zip

шта знам, можда другојачији флеш помогне...  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava Kula
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
LG T385
Hajde probaj ovako..Idi na ovaj Link. Izaberi Launch a quick scan now. Dovoljno je da kliknes na Scan Now i tvoj pretrazivac ce biti proveren.
Nakon provere, dobices izvestaj u kome mozes videti da li su ti svi
dodaci kao i tvoj pretrazivac "up to date", takodje i informacije o
trenutno instaliranom pretrazivacu i dodacima. Dobices i mogucnost
popravke (Fix It) kojom, kada kliknes, dobijas link za skidanje
najnovije verzije dodatka/pretrazivaca. Probaj sve to da uradis pa javi rezultate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.