Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Србима прете нервни слом и опасна обољења од ХААРП-а  (Pročitano 47952 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Po istim onim istrazivanjima po kojima je zimus trebalo da bude -30
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Tel.Me Your.Number
Zar opet!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.110
ja danas ceo dan u prirodi, u ladovini. međ crnim skakavcima koji ne beže. međ nekim insektima koji kad ujedu peče ko kopriva. sada shvatih zašto neki vole prirodu samo na televiziji.

e da, proključa mi mozak u ladovini. kad sam došao kući, ladio sam se ležeći na keramičkim pločicama.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Vreme jeste sjebano,kao i priroda,tu nema spora.

Ali nije od HAARPa.Barem ne od onog u Barajevu,jer ga tamo nema.


I opet... kreteni novinarski.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.110
inače dok sam išao magistralom od bgda sa leve strane čemtrejlsova koliko hoćeš.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Video sam. Jutros ih je bila gomila i bili su dugo na nebu.


Al ne mora to ništa da znači,to sam viđao još kad sam išao u osnovnu.
Videćemo dalje ako bude nešto novo.
« Poslednja izmena: 17. Jun 2013, 02:53:45 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
a meni pas danas čitav dan leži ne ledjima i na ledjima se uvija i kreće po kući.pitam ga soni,koji ti je kurac? a pas me gleda preko glave i maše repom.tek je malopre stao na noge,iskido me!već sam pomislio da ću morati da ga uspavam.na sve utiče ovo vreme i sve ostalo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
 Smile

 Са или без харпа Србима свеједно прете нервни сломови.
_____________


  -Следи помало малициозан текст на конто "теоретичара завере" али wtf, преносим га у целини.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


        HAARP antene premeštene iz sela kod Barajeva na nepoznatu lokaciju!


Barajevski HAARP?

Posle suludih medijskih napisa o navodno štetnom uticaju antenskih HAARP sistema na život Srba, nadležni su proteklih dana započeli izmeštanje kontroverznih naprava iz mesta Beljina kod Barajeva. Kako saznaje Press.rs od meštana ovog sela nadomak Beograda, demontaža HAARP-a je počela sredinom prošle nedelje:

- Tokom prošle nedelje ovde su dolazili neki ljudi, vršili razna merenja, a potom su počeli da skidaju i demontiraju antene. Nisu želeli da se prilazi sistemu dok su to radili, ali svi u selu kažu da je u pitanju premeštanje na neku novu, manje naseljenu lokaciju, kaže za Press.rs meštanin Beljine, koji je želeo da ostane anoniman.

Nije poznato koja državna (ili paradržavna) institucija vrši ove radove, gde će i šta će sa američkim sistemom, tek HAARP antene su se kod srpskih teoretičara zavere pojavile kao idealan odgovor na pitanje šta je uzrok svih naših problema. Porazi Novaka Đokovića u finalima, previsoke temperature u Srbiji, suša, apatija, izborni rezultati, loša igra Stefana Babovića, sada će konačno postati prošlost.

Priča o specijalnom američkom sistemu antena HAARP (Elektronski akcelerator magnetnih talasa), objavljena je nedavno u srpskim medijima, a navedeno je da ovaj sistem uiče na rad mozga i ljude čini nervoznim i agresivnim. HARP je aktiviran 3. maja u Srbiji njegovo delovanje osetilo se, navodno, već istog dana, jer je došlo do iznenadnog pada atmosferskog pritiska, a meštani Beljine i okolnih sela požalili su se na jaku glavobolju i otežano disanje.



Antene HAARP nalaze se na još 150 mesta u svetu, a njegovo glavno postrojenje smešteno je na ogromnoj površini na Aljasci. Naučnici smatraju da HAARP može da bude poguban za omotač Zemlje, posebno za jonosferu, koja nas štiti od zračenja i štetnih uticaja iz svemira. Postoje mišljenja da je upravo HAARP sistem doveo do promene klime i razornog zemljotresa u Japanu.

Prema teoretičarima zavere HAARP oštećuje ljudski mozak, izaziva nervozu, agresiju, stvara ozonske rupe u atmosferi, izaziva poplave i zemljotrese, ubrzano zagreva planetu, menja klimu.

http://press.rs/ekskluzivno-haarp-antene-premestene-iz-sela-kod-barajeva-na-nepoznatu-lokaciju/
_________________________

-Мене само занима, по чему су натписи о харпу аутоматски "сулуди"?
 Као да нисмо упознати са акцијама владе америке чак и против сопственог народа када су у метроима испуштали(наводим један од x примера) разне вирусе и пратили реакције и оболења. Чак су 60-их прскали нека насеља где су људи обољевали од канцера. Овај први пример тестирања на сопственом становништву рађен је од стране циа олоша и то за време марионете била клинКтона који се јавно извинио(постоји снимак, прогуглајте ленштине једне Smile)..

 Елем, ја бих волео да сам само један издрндани параноик, све би било лакше, могао бих да се излечим/примам своју терапију свестан да сам прсо и лупао али на жалост није тако те стога нисам у могућности да ставим ружичасте наочаре и свет гледам очима деце богатих сретних хипи левичара...
« Poslednja izmena: 17. Jun 2013, 10:58:11 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
- Tokom prošle nedelje ovde su dolazili neki ljudi, vršili razna merenja, a potom su počeli da skidaju i demontiraju antene. Nisu želeli da se prilazi sistemu dok su to radili, ali svi u selu kažu da je u pitanju premeštanje na neku novu, manje naseljenu lokaciju, kaže za Press.rs meštanin Beljine, koji je želeo da ostane anoniman.

Eto, cemu panicarenje, sele na nenaseljenu lokaciju pa nek sada tamo harpijaju kolko im volja  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Hajde.. ne panicite... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.