Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:06:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muška imena i njihova značenja  (Pročitano 22981 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Off


Ko koga voli ili ne voli je na drugim temama.

Ovde se samo komentarišu muška imena  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
mob
Samsung S8 Plus
Gde je ovde vic???  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
muska imena i njihova znacenja...






edit samo za moderatore: mislim da sam promašila forum za ovu temu  Smile



 Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Панчево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Ajte vi deco lepo na pp  Smile  Smile

Bane sine dobar ti je potpis  Smile

hvala, bar nekome da se svidi..  Smile Smile
IP sačuvana
social share
" Ćutala je, a ja sam znao da je to alarm za mene. Kad žene ćute znači da im se svašta mota po glavi.
 Nisam smeo dopustiti da zaplače. Privio sam je uz sebe i rekao:
 Ne plači, ludice. Tvojih suza nije vredna nijedna. Ti nisi moj prvi izbor, ni poslednji. Ti si moj jedini izbor. Nešto sto nijedna druga neće biti... "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00

Dobro bi bilo da napravite i za muška imena  Smile    Smile
Izgleda da su te culi ovi sa Tarzanije pa napravili.  Smile

Da ne pravim zasebnu temu, bolje da apdejtujem ovu...

Ljute predrasude o muškarcima na osnovu imena

Posle velikog uspeha teksta “Ljute predrasude o ženama na osnovu imena”, osetili smo potrebu i dužnost da sastavimo i listu za muškarce. Što jer nemamo šta pametnije da smislimo, letnji mod – fjaka, što i da bi odrazili princip polne ravnopravnosti. Nije u redu da ljudska bića s kurcem ostanu nepotkačena.

Vrlo brzo smo naišli na probleme. Ne ide nekako kao lista za muškarce. Da li su muškarci raznolikija bića od žena, kompleksnija? Da li puki fakt ličnog imena manje može da oblikuje njihov karakter? Ili smo mi jednostavno muška redakcija koja poznaje žene do tančina, te ne možemo bolje poznavati ništa drugo? Obratili smo se za pomoć našim čitateljkama, apelom na našem fan pejdžu na fejsbuku.

Od njih je stiglo dosta zanimljivog materijala koji smo izmešali sa našim umotvorinama. Dosta opisa je bilo vidno neobjektivno, opterećeno ličnim negativnim iskustvom. Tako, opisi poput “Mare – đubre koje će prevariti sa najboljom drugaricom i prekinuti tvoj let golubice” nisu ušli u najuži izbor jer se osnovano sumnja da je, dok su pisani, u bekgraundu išla Ceca i “Kuda idu ostavljene devojke.” Međutim, dosta toga je i valjalo i našlo se u finalu, tako da pred vama stoji tekst u koji je uloženo najviše ženskog rada, od svih tekstova na sajtu. Osim par eksluzivnih radova Zmije, naravno.

Svemirko – njega mama jednostavno nije volela.

Jovan - student Filozofskog fakulteta, lik sa gitarom.Jeb’o bi svaku koja mu se osmehne dok svira akorde “Slavije” ili “Kotora.”

Vuk - trenirao tenis kad je najbolje plasirani srpski igrač u singlu bio Zimonjić.

Slađan – dobija laki peting pred kapijom, do struka, ništa dalje. I za rođendan nešto plišano.

Tadija – levom ubija, a desne se i sam plaši.

Boban - seljačina. Alfa seljačina. Nema drugarice jer bi svaku kresnuo. Sluša Šemsu i Dina Merlina istovremeno.

Jasminko –  službenik – ćata u nekoj firmi, čist, elegantan, osvaja stihovima i razumevanjem.

Srđan - večiti student DIF-a, Edipovac i za devojke emocionalno nedostupan. Vodi se onom: kurac nema oči.

Todor - Zvuci mračno i jeste. Obično grmalj, još običnije odrastao u ruralnim predelima Crne Gore. Radi poslove oko kuće.

Šomi – obično lik sa kajlicom oko vrata, kvazi zajeban, sve cice se lože na njega, najbučniji u društvu, fura maxerice, kresnuo bi svaku koja ima 2 noge i sise. Jer, jbg, nije bitan kvalitet nego kvantitet.


De si Šomi br'te

[/b]Dragan – kakav god fazon da fura, svoj, zna šta hoće, prilično muževan.

[b]Dobrivoj
- pomaže da se unese ugalj, razume se u popravku auta, suviše pritiska kad grli, solidan obim.

Ognjen - iz fine kuće, bio u Viskonsinu četvrti srednje, nije mogao da svari crkvu nedeljom i studentske kredite, vratio se da studira medicinu ovde.

Marko -nezaobilazno stajalište na ljubavnoj putanji 99% devojaka.

Dimitrije -Ima neki šmek, trapez torzo, solidnu žvaku i malu kitu.

Vladimir - Generalno tih, ali u sebi nosi furiju Kijevske Rusije i spreman je da je iskali na televizoru kada Babović promaši gol sa 1,6 metara.

Milan -nikad ne znaš šta od ovog imena da očekuješ. Ponekad automehaničar, ponekad doktor nauka na prestižnim univerzitetima, ponekad vrsan muzičar. Koliko god ga znaš, ni u krevetu ne znaš šta da očekuješ.

Miloš – najslađi trša iz kraja. Voli sve što vole mladi, posebno basket, poker, pivo, LOL i svoju devojku. Ne voli da jede boraniju i jaje na oko. Ujutru istovremeno ustaje iz kreveta i nožnim palcem pali komp.

Oliver -kul tip za izbegavanje. Keva ga je učila da smo sve iste, iskustvo mu je reklo da su nijanse u pitanju.

Strahinja – da može, vodio bi mamu i kad ide sa drugarima u kafanu kod okretnice gde komentarišu gazdinu ćerku.

Branislav – uglavnom deluje kao da konstantno pati od opstipacije.

Siniša - ili najveća sekapersa ili lik koji će te jednom rukom podići i zakačiti na ofinger. Nema sredine.

Predrag – ima brata blizanca koji se zove Nenad.

Ilija – ne jebe lep, nego uporan.

Milovan - prividno frajer iz daleka. Iz blizine tek shvatiš da je sladak koliko i uskisli džem od kajsija.



Danilo - Ime iz arhaičnog opusa. Obicno je u fazonu tri prsta, debelih kajli i majke Srbije. Hvali se da jebe k’o konj, u stvari je konjina, a jebe kao vrapčić.

Dušan – Mračan tip, uman, umornog izgleda, najčešće ima brkove, retko farba kosu u crveno.

Nedeljko - Dete sa sela. Odraste utripovan da je dobar frajer, nosi naočare za sunce noću i širi se kao đubre po njivi.

Dominik – glumi da samo želi druga,dok suptilno češe bulju.

Nebojša- mada ga svi zezaju da mu je ime pedersko, opravdava ga samo kada se svađa sa ženama. Ne preza od niskih (verbalnih) udaraca i time se diči. Pošto je batalio srednju školu, vuče se godinama  sa istom devojkom i nju krivi za propalu fudbalsku karijeru. Dva sina će ispraviti ovu nebesku nepravdu!

Daniel – jedino ime koje je više gej od “Danijel”.

Vojislav – krupan, odeblji čovek, omiljeno jelo – duvan čvarci.

Darko – materijal za centarfora. Ima brata blizanca od koga je razdvojen na rođenju.

Dejan – kada se na Ibarskoj, punto ispred njega vuče kao slina, on zna da je to zato što ima slabu zadnju vuču.

Radoslav - preferira svinjetinu i burek. Sluša Medeni Mesec, Rada Lackovića, Sinana i Ćanu.

Slobodan - ne računajući izmišljena imena poput Leon Korason Power, imalac najmlađeg imena u Srba. Naime, ime Slobodan je skovao navareni otac Slobodana Jovanovića, našeg poznatog pravnika i političara koji krasi apoen od 5 soma dindži, 1869.

Sale – ne zna sa loptom, ali zna sve o lopti.

Sale- prodaje kirbi, čarape mu imaju fabrički ugrađen smrad i ima dugačak nokat na malom prstu leve ruke. Ljiljana iz pljeskavdžinice ga cima i prekida vezu, a on baca bobana na Swatku Mawu Plawushicu s Fejsa.

Miki - pokriva vrlo širok dijapazon, od lika koji će ti reći “ma opušteno braćala, reći ću ja gazdi da si se razboleo, ne moraš da ga zoveš” pa onda objasniti šefu kako nisi došao na posao jer si overio od amfetamina u busu, do lika koji će ti dati poslednjih 100 evra iz kuće da platiš ratu za kredit.

Đole – oniži momak iz kraja. Ako nije lerdi sa prefiksom “bata”, onda je viđen za zeta, samo da mu dođe iz dupeta u glavu.

Neven – krhki cvetić.

Veljko- Kosovo je srce Srbije, ale,ale, vidi što sam ti kupio patike, hehe … Mož’ sad jedan blajv, original su, majke mi.

Dado- voli jebati ribe koje igraju po šipkama. Na fudbalu uvek sjebe zglob jer ga svi lome jer je nepopularan.

Slavko – Zoveš ga na basket a on otiš’o za Han Pijesak. Al’ doneće vrh rakije kad se vrati.


Evo ba, vraćam se. Ja ja, ponio sam.

Stevan – glođe ceo pršut i zaliva prepečenicom. Nosi vunene čarape na bosu nogu, aktuelni je šampion Vasojevića u cepanju bukovine.

Balša – crnogorski Stefan. Nosi Hugo Boss odela i član je barem jedne političke partije. Doručkuje kajganu i ceđeni grejp u hotel Moskvi.

Relja – glavni nackli u kraju. Osim što se izdvajao jer nije bio Nikola, Marko i Miloš, odlično je igrao fudbal, znao je da svira gitaru i sve ribe su se ložile na njega. U pubertetu je otkrio da ga više privlači Balša nego Milica.

Džoni - Ili igra basket ili diluje dop.

Andrija - sakriva pankersku dušu iza kravate, a tendenciju da proba da igra za oba tima iza flaše absoluta. Lepi bicepsi.

Milinko - konobar.

Nemanja – s njim nikad nisi načisto. Mož da bidne ekstra ortak a može i da te odruka kod razrednog jer bacaš čičak u kosu pičokama. Ime mu je nastalo na poker aparatima kad je lik izgubio poveću svotu novca jer je igrao na manju. (NE MANJA USTA TE JEBEM!)

Luka – tatin sin, u principu pametan, ali ga mrzi da to pokaže jer dobija sve na tacni. Pristojnog izgleda, ima dobru spiku, stoga meta ribama, pa misli da je nezamenljiv. Jedna ga zajebala za sva vremena.

Nikola – ne diže mu se često, al’ kad podigne jedra, i susedi posle zapale cigaretu. Rob za parče pičke.

Filip – nosi čarape na sandale i jede lubenicu viljuškom. Kevu zome “mama.”

Zoran - sve je moguće.

Zoran- ima najbolju papriku. I rakiju. I bije ako mu jebeš ćeru.

Goran - Zoranov burazer.



Izvor
« Poslednja izmena: 29. Jul 2012, 23:19:19 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Goran - Zoranov burazer     Smile

Bravo Marko za ovo  Smile

A ovi sa Tarzanije sve prate isto kao i Sanja Marinković koja inspiracije za teme u njenoj emisiji traži i ovde. Provereno  Smile   Smile


edit: koliko istine oko ovih imena  Smile
« Poslednja izmena: 29. Jul 2012, 23:19:04 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Мислим, дакле постојим... Декарт

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 7077
Zastava Железник
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
mob
Samsung Galaxy S 4
 Smile
IP sačuvana
social share
Научићу да ћутим, кад немам шта да кажем. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:06:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.