Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hit Jelene Karleuše pitanje na prijemnom  (Pročitano 16398 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Ali ovaj sto ga je sastavio je verovatno fan doticne i stoga smatra da svi moraju da znaju njene "hitove". Ne moze se evrovizija porediti sa ovim. Evrovizija se vrti bar mesec dana na tv/u pa sam morao da cujem tu informaciju iako nisam hteo...Sto za Kerusu ne vazi. Morao bih sa namerom da je slusam na pinku, youtube/u ili gde vec
Da, ali ne shvatas da ovo jeste neka vrsta opste informisanosti.
Moglo je da bude i pitanje kakav je grad u Cecinom hitu ili o kom holandskom gradu peva Bora Corba.
Opet bi se neko pobunio.

Ovi testovi su glupi i u potpunosti ne bitni, ali kad vec neko hoce da postoje, onda ti je tako kako je.
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Karleuša izbačena sa fakulteta
А кад се то па уписала  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Treba shvatiti da pop kultura nije neka nebitna stvar i da ima svoje mesto u testovima opste kulture i informisanosti. E sad, koliko je JK dobar primer za to... Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Apple iPhone SE 2020
Jelena Karleuša: Dekan je primitivna kukavica!
STARS, 06:00, 12.07.2012.Autor: Ekipa Kurira95 komentara

On mora da shvati da sam ja neraskidiv deo njegove stvarnosti i pop kulture Srbije, poručila JK prvom čoveku Filozofskog fakulteta u Nišu

Jelena Karleuša nazvala je Gorana Maksimovića, dekana Filozofskog fakulteta u Nišu, primitivcem i kukavicom! On je rekao da će profesori koji su sastavljali test opšte informisanosti za prijemni ispit, a u kojem se u jednom pitanju pominje folk pevačica i njena pesma „Sodoma i Gomora“, biti novčano kažnjeni, a JK je na sve to odgovorila na Tviteru.

- Dekan Filozofskog fakulteta je: a) folk pevačica, b) idiot, c) turbo-folk pevačica i d) ............ (dopišite sami) - napisala je JK.

Pozvali smo Jelenu, koja traži da je svi puste da na miru radi svoj posao.

- Donekle razumem ljude iz šou-biznisa, zauvek ću im biti rak-rana i metastaziram svakodnevno, ali da moram da trpim uvrede političara, dekana, znanih i neznanih samo zato što sam svoja, drugačija i hrabra da se branim?! Kad je reč o tom dekanu, treba da ga bude stid pred studentima! Pao je iz filozofije i opšte informisanosti. Da li on uopšte zna šta je ovakvom reakcijom pokazao?! Čist kukavičluk, uskogrudost, malograđanštinu i primitivni stereotip. U ispitu je pomenuta velika nacionalna zvezda, ne neki kriminalac!

Neka izvadi glavu iz džaka. Tada će shvatiti da sam ja neraskidiv deo njegove stvarnosti i pop kulture Srbije, svidelo se to njemu ili ne - naglašava Karleuša.


Dekan Maksimović: Ne zanima me Karleuša

Dekan Goran Maksimović nije bio voljan za razgovor o Jeleni Karleuši.

- Nemam nameru dalje da komentarišem o toj temi. Ja sam već rekao šta sam imao i za mene je to završena priča. Njeno mišljenje me ne zanima - zaključio je dekan.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Samsung SGH-E590
A kako je to dekan ispao kukavica? Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Nacionalna zvezda....idi bre u obor kretenu...P.S KRETENU  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Osnovni posao tih sociologa, filozofa i slicnih lelemuda i probisveta (moj stav o drustvenim naukama je duboko odbojan, ali me mrzi sad da vam objasnjavam), je da proucavaju drustvene pojave...jel tako? Tako je!  Smile
Jelena Karleusa je svakao jedna vrsta drustvene pojave, koja je vredna proucavanja i analize, jer ako zelis da proucavas drustvo moras da proucavas sve njegove segmente, i dobre i lose. Pa imajuci to u vidu, svakakao je neophodno znati, shvatiti i razumeti uzroke i posledice kulturnog genocida koji ova spodoba vrsi, kao i analizrati, razumeti i pomoci svim onima clanovima drustva koji sebe nazivaju njenim fanovima, a zapravo su ozbiljno poremecene individue.

Tako da ja zaista ne vidim u cemu je problem staviti Jelenu Karleusu u pitanja za prijameni ispit za fakultet koji ce da proucava pojave koja ova spodoba izaziva i kreira.
Kao kad bi bilo pitanje na istoriji gde je rodjen Adolf Hitler, pa da optuzite sastavljace pitanja da su nacisti Smile
« Poslednja izmena: 12. Jul 2012, 15:34:28 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Citat
Tako da ja zaista ne vidim u cemu je problem staviti Jelenu Karleusu u pitanja za prijameni ispit za fakultet koji ce da proucava pojave koja ova spodoba izaziva i kreira.

Problem je u tome sto nije ona bitna u pitanju, vec tekst njene pesme. Sigurno nije opsta informisanost da znas sve teksove svih pevaca i pevacica. Jes da ono moze da se pretpostavi odgovor na osnovu cednosti doticne, ali ta pesma nije ''Give peace a chance'' ili ''Devojka iz grada'' pa da je svi znaju.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Nokia C5-00
On mora da shvati da sam ja neraskidiv deo njegove stvarnosti i pop kulture Srbije, poručila JK prvom čoveku Filozofskog fakulteta u Nišu

IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Čemu facepalm "Gagi,JK" Smile?
« Poslednja izmena: 14. Jul 2012, 09:20:07 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.