Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:51:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strah i kako ga pobediti?  (Pročitano 18131 puta)
Poznata licnost


Provalila sam šifru :)

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 3302
Zastava Kitee
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
mob
Samsung s5230
ipak neću da ulazim..  Smile
IP sačuvana
social share


I walk forever...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Ćao. Vidi, i ja se plašim vampira. Živim u varošici i kod nas se nije desilo nikada ništa, ali u okolnim selima kad god umre neko kažu  ne mogu da spavaju dok ne prođu 40 dana zbog buke po tavanu i haosa koji zateknu narednog dana. Čuju da trči nešto, grebe, baca stvari, lomi, znači mačka ne može biti. Radi se o selima u kojima nema uličnih svetla, dakle totalni je mrak noću.  Smiley 1   Nakon toga pale tamjan sutra dan i sve prođe. Obično pale tamjan prvih 40 dana svi koji se plaše, a ko se ne plaši, pali posle incidenta. Plašim se i onih Vila samovilki, takođe su ih viđali na livadama po selima kako su igrale kolo. Niko nikada nije bio povređen niti ga je neko dirao, gušio, davio. Bilo šta natprirodno što postoji, ako postoji, postoji za sebe i ne dira te ako ga ne diraš. Dakle nemaš razloga da se plašiš. Eto ja nikada nisam ništa videla, i kažem dobro i da vidim ili čujem neću da se obazirem, ne može da me povredi. Ponašaću se kao da duva vetar napolju. Ne znam da li veruješ u Boga i molitvu, ako veruješ, u početku možeš da zapališ tajmaj i po ćoškovima prođi samo u sobi gde spavaš i gde ideš noću obično (kupatilo i td). Meni je pomoglo. Vremenom, će strah prestati. Takođe, ništa nećeš videti ni čuti što ti je neobično. Ljubić
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
ipak neću da ulazim..  Smile
Nemoj da ulaziš, jezivo je i apsolutno ti neće pomoći da se oslobodiš straha, naprotiv!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Provalila sam šifru :)

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 3302
Zastava Kitee
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
mob
Samsung s5230
Ćao. Vidi, i ja se plašim vampira. Živim u varošici i kod nas se nije desilo nikada ništa, ali u okolnim selima kad god umre neko kažu  ne mogu da spavaju dok ne prođu 40 dana zbog buke po tavanu i haosa koji zateknu narednog dana. Čuju da trči nešto, grebe, baca stvari, lomi, znači mačka ne može biti. Radi se o selima u kojima nema uličnih svetla, dakle totalni je mrak noću.  Smiley 1   Nakon toga pale tamjan sutra dan i sve prođe. Obično pale tamjan prvih 40 dana svi koji se plaše, a ko se ne plaši, pali posle incidenta. Plašim se i onih Vila samovilki, takođe su ih viđali na livadama po selima kako su igrale kolo. Niko nikada nije bio povređen niti ga je neko dirao, gušio, davio. Bilo šta natprirodno što postoji, ako postoji, postoji za sebe i ne dira te ako ga ne diraš. Dakle nemaš razloga da se plašiš. Eto ja nikada nisam ništa videla, i kažem dobro i da vidim ili čujem neću da se obazirem, ne može da me povredi. Ponašaću se kao da duva vetar napolju. Ne znam da li veruješ u Boga i molitvu, ako veruješ, u početku možeš da zapališ tajmaj i po ćoškovima prođi samo u sobi gde spavaš i gde ideš noću obično (kupatilo i td). Meni je pomoglo. Vremenom, će strah prestati. Takođe, ništa nećeš videti ni čuti što ti je neobično. Ljubić

hvala, verujem naravno :*

ipak neću da ulazim..  Smile
Nemoj da ulaziš, jezivo je i apsolutno ti neće pomoći da se oslobodiš straha, naprotiv!  Smile

ni ne planiram jer je radoznalost ubila mačku Smiley
IP sačuvana
social share


I walk forever...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Citat
ni ne planiram jer je radoznalost ubila mačku

Na jednoj temi je bila rasprava o tome da li si zensko koliko se secam :p i sudeci po ovom odgovoru ti definitivno nisi zensko.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Provalila sam šifru :)

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 3302
Zastava Kitee
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
mob
Samsung s5230
Citat
ni ne planiram jer je radoznalost ubila mačku

Na jednoj temi je bila rasprava o tome da li si zensko koliko se secam :p i sudeci po ovom odgovoru ti definitivno nisi zensko.  Smile  Smile

jeste... hahaha ja sam zombi... hermafrodit..
IP sačuvana
social share


I walk forever...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
A ja sam moderator i kažem da nema više ćaskanja. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Ćao. Vidi, i ja se plašim vampira. Živim u varošici i kod nas se nije desilo nikada ništa, ali u okolnim selima kad god umre neko kažu  ne mogu da spavaju dok ne prođu 40 dana zbog buke po tavanu i haosa koji zateknu narednog dana. Čuju da trči nešto, grebe, baca stvari, lomi, znači mačka ne može biti. Radi se o selima u kojima nema uličnih svetla, dakle totalni je mrak noću.  Smiley 1   Nakon toga pale tamjan sutra dan i sve prođe. Obično pale tamjan prvih 40 dana svi koji se plaše, a ko se ne plaši, pali posle incidenta. Plašim se i onih Vila samovilki, takođe su ih viđali na livadama po selima kako su igrale kolo. Niko nikada nije bio povređen niti ga je neko dirao, gušio, davio. Bilo šta natprirodno što postoji, ako postoji, postoji za sebe i ne dira te ako ga ne diraš. Dakle nemaš razloga da se plašiš. Eto ja nikada nisam ništa videla, i kažem dobro i da vidim ili čujem neću da se obazirem, ne može da me povredi. Ponašaću se kao da duva vetar napolju. Ne znam da li veruješ u Boga i molitvu, ako veruješ, u početku možeš da zapališ tajmaj i po ćoškovima prođi samo u sobi gde spavaš i gde ideš noću obično (kupatilo i td). Meni je pomoglo. Vremenom, će strah prestati. Takođe, ništa nećeš videti ni čuti što ti je neobično. Ljubić

vampira se najbolje mozes rijesiti....sa glogovim kolcem ili bijelim lukom.......
trebas se najesti bijelog luka...al' ne onog mladog on se koristi za male vampire...Smile
nego onaj stari luk od prosle godine...e on je dobar za stare perverzne vampire.. Smile
jer on se pokazao kao vise djelotvoran...jacim intenzitetom smrdi...
msm..mene bijeli luk omami..i obandaci..Smile
a ja sam momcina Smile  nisam ko vampir... neki blijed i zgoljav Smile
i ne smrdi mi iz usta ko vampirima..Smile
jer ja ne pijem krv...cesto...a i kad pijem..obavezno operem zube..
a vampiri su aljkavi..i rijetko kad peru zube...
onda se zubi ubudjaju ...pa smrde...

kad mene bijeli luk omami...jos ako je pomijesan sa raznim drugim smradovima iz unutarnje duplje...
prosto se zamalo ne obandacim posve...a vampir se odma obandaci...slab mu je imunitet..
i nije ko ja vakcinisan....protiv svih smradova....
i onda kad se obandaci..upadne dole na ledja i pocene se nesto prenemagati...
i valjat po terenu ko ronaldo....Smile
 isuces kolac i probodes mu srce...Smile i izvuces ga na sunce..ispred kuce....Smile

i sunce ce njega spaliti... ostace samo nesto ko zapaljen lesh ...siptarski.......
i onda to sto je ostalo od njega svezes...za dimnjak...

to ti je kao ono..kad se trebas rijesiti vrana...
ubijes jednu.,.i svezes je na neki kolac  da visi ..ostale se vrane plase...da dodju tu..
e tako ti tog leska - vampira svezes..i nece vise ni jedan dolaziti... Smile

i da znas,..ja ti dijelim savjete stalno...doduse beskorisne...i do sada nisu nikome pomogli..
ali eto ti probaj... mozda ce tebi pomoci...
« Poslednja izmena: 06. Jul 2012, 00:04:55 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Ne ti nisi htela andjela...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 48
Zastava Serbia - Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Alcatel onetouch
Evo ovako, imam 26 godina, i u poslednje vreme mi se nesto cudno desava Smiley , kad god vidim policajca ja pocnem da se plasim , uspori mi se korak, pokusavam da izbegnem pogled i postanem sumnjiv, sto je normalno Smiley . Inace nikada nisam napravio nijedno krivicno delo niti planiram Smiley . a da ova stvar bude jos smesnija je da radim u vojsci. tako da sam razmisljao da nije zbog uniforme ali izgleda da nije Smiley .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Citat
tako da sam razmisljao da nije zbog uniforme ali izgleda da nije

Da li si siguran 100% da nije?  Smile Jel imate tamo nekog predpostavljenog koji izaziva slicne reakcije, emocije?   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:51:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.