Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:36:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rusi nam predstavili nove Migove  (Pročitano 8733 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
MIG, bato ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1208
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Nokia 
Avion je svakako dobar, ali bi prioritet trebali da budu Suhoi, koji su najbolji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Obzirom u kakvom nam je stanju vojska, dobro je "daj šta daš".
Ali.....sad' će to Vučić polako da pazari  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jun 2012, 01:13:04 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
Ja samo da pitam onako bezveze - a koji ce kurac Srbiji novi MiGovi? Mogao bih nabrojati bar jedno 50 razlicitih nacina kako tih par stotina miliona evra mogu bolje da se potrose.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Ja samo da pitam onako bezveze - a koji ce kurac Srbiji novi MiGovi? Mogao bih nabrojati bar jedno 50 razlicitih nacina kako tih par stotina miliona evra mogu bolje da se potrose.

Da bi se igrali rata, ali bukvalno igrlai, jer tesko da moze neko da se odbrani sa 14 aviona. Vise bi sluziili za aero miting i slikanje.
« Poslednja izmena: 02. Jul 2012, 10:32:36 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Na MIG-21 isticu resursi, postojeca tri MIG-29 (ne racunajuci dvosed) nisu dovoljna za nadzor VAP u miru i istovremeno adekvatnu trenazu pilota.
Sto se tice rata nije bas da su neupotrebljivi, uz pravilnu upotrebu njihova pomoc PVO je neprocenjiva, to je sistem koji ne treba posmatrati odvojeno na PVO i avijaciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Ja samo da pitam onako bezveze - a koji ce kurac Srbiji novi MiGovi? Mogao bih nabrojati bar jedno 50 razlicitih nacina kako tih par stotina miliona evra mogu bolje da se potrose.

Da bi se igrali rata, ali bukvalno igrlai, jer tesko da moze neko da se odbrani sa 14 aviona. Vise bi sluzilo za aero miting i slikanje.

Postoje dva resenja: ili cemo sami kontrolirati svoj vazdusni prostor (sto podrazumeva i avione koji u odredjenom slucaju stupaju u akciju i presrecu uljeza) ili ce to za nas da radi neko drugi, a mi cemo da mu PLACAMO!. Prema tome nemojmo previse da krekecemo, kinta mora da se pljune.
A sto se tice toga da se moze potrositi na milion malih i velikih nacina, to je tacno, a mi smo do sada i dokazali da smo eksperti za trosenje para uglavnom u prazno. Meni, na primer, bi tako dobro sada leglo nekih 10 do 20 miliona evradi, dosta toga bih resio na opste zadovoljstvo. Smile

I, ne radi se o igranju rata! Svaka iole ozbiljna drzava ima dobru vojsku (naravno pored dobre ekonomije i bogatstva, jer kada je rat u pitanju, to je sve nerazdvojivo; o diplomatiji i politici i da ne pricam - one bi prvenstveno trebale da ne dovedu do rata...). Ko misli da bi Srbija u sadasnjem trenutku trebala da apsolutno razbuca i ovo malo, sto predstavlja zadnju nit, zadnju slamku, ka mogucnosti da opet bude nesto sto zasluzuje bilo kakav respekt, i ta pitanja ostavi kao nebitna, krvavo se vara, jer doci ce neko strani i uzimace nam pare za to isto.
Mnoge su drzave u istoriji imali napr. placenicke vojske i sl. To se uvek obilo o glavu u slucaju nekog rata, krize itd - poslednji vam je sklucaj Libija. Najbolje cuva zemlju njena vlastita vojska, ali ona koju drzava i narod potpomazu i to troje se medjusobno osecaju kao jedno. Mi smo, na zalost, igubili veru. Izgubili smo veru u vlast (sa razlogom), u vojsku, a bogami i u narod. Mi smo suoceni sa provalijom, stojimo na ivici ambisa! Nama sada treba medjusobno zajednistvo i poverenje. Mi treba da porgonimo i pohvatamo lopove - pojedince iz naseg vlastitog naroda, kaznimo ih surovo, otmemo im opljackano i razdelimo pravedno pocevsi od najsiromasnijih. Nas se narod pokvario i dalje se kvari; zahvaceni smo gadnim rakom! U svemu tome mi grizemo jedni druge i to pogresno. Nikako da ugrizemo one prave, one bestidne obesnike; halapljive, okorele, bez trunke morala... Novac je postao jedino merilo, trgovina caruje, na ceni je koristoljublje, prodaja, kurvarluk svake vrste... puna zemlja "celebrity"-a, a jad i beda ogromni. Zalosno bre, odosmo u p.m.

Ti avioni su u stvari samo jedna, od milion u nizu, stvari koje treba resavati, i kao i sve, nije ona na prvom mestu, ali kad je u pitanju cuvanje neba, onda jeste na prvom mestu sada. Sve je kod nas sada i nevazno i na prvom mestu, pa to ti je. Sta raditi, sta prvo, kako, odakle...?

E pa prvo bandu pojuriti. Prvo bandu! A sve drugo, kako sta dodje na red, kad ne moze vize da se odlaze  onda se resi, kako bude moglo. Vremenom, ako istrajemo u hvatanju i kaznjavanju krvopija, lopova, prevaranata, pljackasa i sve ostale bagre, moglo bi nam biti nesto bolje; preteski tocak koji trenutno stoji, bi se lagano pokrenuo. Mozdsa se vec malkice i pokrenuo, ali treba nastaviti gurati, da uhvati zamajac.

Ko ziv, ko mrtav do tada Smile

Rasprdeo sam se ovde, izvinite, ali, eto, doslo mi.
Ajd' da ste zivi i zdravi, i ljudi, budite dobri jedni prema drugima, jer zivot je jedan, nece to tek tako da se ponovi.
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
 Smile

Razumem ja celu problematiku, neka ih kupe nema ja nista protiv, samo znam da u slucaju rata nece biti korisni.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
To pre svega zavisi od onoga koji ih koristi. Ako bismo ih koristili kao 99. i sa istim stepenom ispravnosti onda dzabe sto su tu, ali itekako su upotrebljivi za onog ko zna da ih koristi. Arapi su svojevremeno (mislim 70ih) koristili avione da u vazduhu nadmocne Izraelce uvuku u PVO zasedu i u samo jednom danu su sa kubovima oboril oko 60-70 aviona (tada je sistem Kub zasluzio nadimak "tri prsta smrti"). Integrisana PVO (za nas jedina moguca) ne moze ni bez PVO ni bez aviona, da ne pominjemo da pojava samo jednog protivnickog aviona na nebu tera napadaca da menja pristup, pravce i snagu napada. Ali da bi to funkcionisalo i PVO i avijacija moraju da budu na visokom nivou, tako da ako hocemo sigurno nebo moracemo i da iskesiramo lovu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:36:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.