Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vređanje, šamar prilikom svađe, u vezi može li se promeniti?  (Pročitano 35513 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Najobožavam te što bi da žene nevine i biju ih kad im postane dosadno...

Jednom nasilnik, uvek nasilnik. Beži koliko te noge nose, ne budi njegova žrtva!
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Nokia 3220
Prvo
Citat
Sada nisam zadovoljna. Ljubav ne prestaje preko noći. Stabilan je i ima stav, vredan i radi ne žali se, mislim da bi bio dobar otac i suprug

Mozda bi prividno bio dobar suprug i otac (za one koji ga ne poznaju dovoljno), ali ti si ta koja sa njim treba da provede ceo svoj zivot, ponekad i da "izjede kilo soli", da mu rodi decu, a ne selo, komsije itd...
 
Drugo:
Citat
I sada sam upropastila sebi život..

Sebi ces upropastiti zivot jedino ako ostanes u vezi sa svojim deckom, idi dalje i ne obaziri se na to sta ce reci ljudi. Kao sto si videla posle samara nema nazad, samo im se broj povecava.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia 
Zdravo svima.

Više na znam šta da radim ni kome da se obratim. Htela bih da čujem tuđa mišljenja. Imam prilično dugu vezu, ukupno oko 5 godina smo zajedno (to mi je drugi dečko u životu). Ne umemo da se svađamo. Zameram mu što se naši susreti svode na boravak u krugu porodice sa bratom i sestrom i njihovim porodicama i decom. Tako svaki dan, i praktično smo zajedno pola sata, kada ostanemo sami. Uredu je ponekad, ali stalno...Ne želi da izlazimo, šta god predložim odbija, ovako mu odgovara. Zameram mu na nedostatak pažnje, i ljubavi. Ako negde odemo na izlet, kao da me samo odvezao, ostavi me sa sestrom i snajom a šeta s bratom. Meni pola sata posveti od dana, a to svodi na pet minta a ostalo vreme spava. Mislim jel to ljubav.

Nema majku, od skoro ni oca, spremim i večeru, kolače i nekako ne ume to da ceni. Kao da je to sad velika stvar. Kada mu je društvo tu onda se njima u potpunosti posveti, meni kaže da sam zahtevna, da ne može da mi udovolji. Šta da mi udovolji? Imam momka i 23 godine, očigledno je da želim da me mazi i čuva. Meni je prvi i posle njega nisam bila nisakim. Prvi put me ošamario prošle godine prilikom svađe. Prešla sam preko toga bez njegovog izvini. Sada u poslednja dva meseca, baš nakon smrti njegovom oca, opet je to uradio tokom svađe, što i nije bila neka svađa. Zamerala sam mu to kako me tretira. Nema izvini ni ništa s njegove strane.

Nekada mi se ceo dan ne javi i ne odgovara na poruke, a znam kao ima neki posao i odem do njega kad on s drugovima gluvari, a meni posle kao baterija bila pri kraju, očekivao važan poziv i tako priče za malu decu. Zaista ga mnogo volim,ali ovo poslednje ne mogu da prevaziđem. Trebalo je da se uzmemo ali od pošle godine stvari nisu kako treba, baš otkada mu se otac razboleo. Problem mi je i što više nisam nevina, (već druga godina) ne mogu sada i to da prevaziđem. Prilikom svađe me čak optužio da nisam bila nevina, bez obzira što je laž i krvarila sam prilikom tog prvog odnosa.

Da li neko misli da se takve stvari mogu ispraviti, ne bih da me tuče u braku. Da li je takav možda zbog gubitka oca, sada živi potpuno sam? Može li neko stručan da mi objasni zašto se tako ponaša a tvrdi da me voli i da ne može bez mene. 90% sam sigurna da ne postoji druga. Sve manje priča i ne želi da mi se otvori. Praktično kao da nemamo o čemu da pričamo. Sve se svodi na moje strpljenje i čekanje da mi pruži par minuta pažnje.

Znam primer da je suprug ženu jednom udario u braku i nikad više. Da li imam osnova da se nadam? Ima li saveta kako da prekinem vezu, jer se uvek na isto vraćam. Moral me ubi, i plus mi on ruši samopouzdanje takvim ponašanjem.
Ja cu ti samo reci BEZI i ne okreci se , molim te poslusaj me .
Nisam ceo text ni procitala odmah sam ukapirala o kakvom je coveku rec!!!
Ne treba ti neko ko ti ne pruza paznju, bez obzira koliko ste zajedno!!!
Taj ko te jednom osamario taj ce ponovo , poslusaj lerr covek ti pravo govori .
Bez obzira koliko ga volis , ako se pored njega osecas ne raspolozeno , bez samopouzdanja , tuzno
taj ti ne treba , taj te ne voli  Smile Smile Smile  to je vec neka vrsta navike i opsesije , molim te ga ostavi !
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Ehh djevojko,jedan zivot imas i gledaj da isti ne upropastis.Romanticar nikada ne dize ruku na zenu,voljeti ne znaci trpiti,ostaviti kucu koja je tamnica...krajnja je potreba.Jednostavno tvoj svijet i njegov nisu isti...bolje biti sama zivot cijeli nego imati debila od kojeg nikada nece biti niti m od muskarca kojeg si zeljela.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia 
Lijepo su ti rekli,ja ću samo malo da dodam..

I kad je dobro i kad nije,ti si tu i daješ max. Igraš kako svira i stalno mu nalaziš opravdanja u nadi da će se popraviti. On te zanemaruje i ne poštuje te. Kako li može izgledati vaša budućnost ako prvih 5 godina izgleda ovako,kad se kao trudi da te zadrži? Šamar može da se omakne i da se ne ponovi,nije to odma' znak da će da se nastavi.
Ali ako puca pri manjim svadjama tako što ti reprizira onaj isti šamar,onda će sjutra da ti lomi rebra kad se iz njegovog tripa osjeti jadno pred društvom,jer je njegov tim izgubio,jer si pitala kad ćete da platite račune blabla..
Osoba koja je u stanju da tuče ženu je obična pizda. Kompleksaš koji naravno neće ispoljiti slabosti pred društvom i okolinom,ali ima neku buvu u glavi da si dužna da budeš i ostaneš uz njega,pa će da se prazni na tebi. Niko,ni porodica,nije dužan da trpi džukelu.
Što se tiče nevinosti,boli te uvo,tvoja stvar!
Bolje da te malo boli raskid dugogodišnje veze i razočarenje,nego da ti sjebe život.
srećno i okreni novi list,zaslužuješ X klasa boljeg tipa  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jun 2012, 00:28:09 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Hvala svima koji su se javili, zaista mi treba bilo čija podrška i mišljenje s obzirom da imam problem sa samopouzdanjem. Takođe mislim da se plašim da ne ostanem sama, izgubila sam neko svoje društvo zbog njega, on je to i hteo. Mislim, ok sam sa svima, ali nije više onako da bih mogla da kažem, "e izlazimo večeras u grad". Kad god me pozvao trčala sam za njim, eto mi ga sad. Jednom drugu sam se poverila da sam spavala s njim, sada se više ne družimo, razočarao se u mene, jer je i on od tih koji bi da ožene nevinu. Kao ja fina cura a tako. Daj koliki je to greh. Mislim okruženje mi je užas. Jeste da sam studira do skoro i bila na relaciji moje mesto-urbana sredina, ali ipak za stalno ovde živim. Verujem da su me studije, i drugačije okruženje bez tabua, ohrabrili da pogrešim i predam mu se, ali bila sam sigurna da je to gotovo. Čak bi sad bili u braku da mu se otac nije razboleo. I sada sam upropastila sebi život.
Daleko si ti od upropastenog zivota. Sto rece Sunny upropasteni zivot bi ti bio da ostanes sa njim a da on bude takav kakav jeste. Da si malo starija i da nemas taj neki strah toga sta ce biti videla bi da su mnoge stvari u zivotu mnogo relativne. Novi momak se nadje, novo drustvo za izlazak(cak i u malim sredinama) se takodje nadje vrlo lako. Mali broj prijatelja bas ostane uz tebe ceo zivot da ti je uvek pri ruci, velika vecina je tu negde ali u fazama. I to se menja konstantno u zavisnosti od tvojih i njihovih promena u zivotu i obaveza koje isti nosi. Tako da, neke stvari kao drustvo su podosta relativne i lako se menjaju vremenom. Cak i te drugarice koje si uslovno receno "zabatalila" se verovatno nece ljutiti da izadjes sa njima i verovatno bi im bilo i drago. Ako je covek OK i makar malo drustven, drustvo se lako nadje a ne sumnjam da ces se snaci sto se tice toga. Samo prevazidji taj strah od samoce i shvati da je tamo napoljiu veliki svet prepun mogucnosti i da komotno svoju srecu mozes potraziti u njemu, van zatvorenosti gde te neko unizava a ti trpis. Nadji neko drustvo i izlazi i videces da "postoji mnogo riba u moru" i da ce ti biti bolje sa nekim ko ce te ceniti pa makar to bili samo i jednostavno prijatelji koje imas ili koje ces upoznati.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Uglavnom su ti sve što je trebalo, rekli.

Zapamti, jedan šamar nije brojka, to je čin. Čim je jednom taj čin sproveo, koji mu je problem da nastavlja sa sve većim brojem šamara. Pod uslovom da se na šamarima završi njegovo iživljavanje. Obično se ne završava.

A sutra, ako, ne daj Bože, još imaš decu sa takvim čovekom, tući će i decu a ti ćeš nemoćna to da posmatraš.

Ne postoji razlog zbog koga bi to trpela jer postoji mnogo normalnih muškaraca koji su i romantični, i pažljivi i vredni i sve ono što si za njega nabrojala ali ne dižu ruku na slabiji pol.
Izvini, on je najobičnija pi*ka i ne verujem da normalna devojka može da voli pi*ku. Ti si jednostavno postala zavisna o njega i potrudi se da to prekineš. I da se ne okrećeš iza sebe. Ne dozvoli da te ubedjuje da će se promeniti jer neće.

Ova planeta broji milijarde ljudi. Zar stvarno misliš da ne postoji normalan čovek za tebe? Razmisli, podvuci crtu, okreni list i počni iz početka. Ne moraš da ga zaboravljaš ali ga pamti kao dobru lekciju u životu koju ne smeš da ponoviš.
Tada će ti se i samopouzdanje vratiti.

Srećno Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia 
Lijepo su ti rekli,ja ću samo malo da dodam..

I kad je dobro i kad nije,ti si tu i daješ max. Igraš kako svira i stalno mu nalaziš opravdanja u nadi da će se popraviti. On te zanemaruje i ne poštuje te. Kako li može izgledati vaša budućnost ako prvih 5 godina izgleda ovako,kad se kao trudi da te zadrži? Šamar može da se omakne i da se ne ponovi,nije to odma' znak da će da se nastavi.
Ali ako puca pri manjim svadjama tako što ti reprizira onaj isti šamar,onda će sjutra da ti lomi rebra kad se iz njegovog tripa osjeti jadno pred društvom,jer je njegov tim izgubio,jer si pitala kad ćete da platite račune blabla..
Osoba koja je u stanju da tuče ženu je obična pizda. Kompleksaš koji naravno neće ispoljiti slabosti pred društvom i okolinom,ali ima neku buvu u glavi da si dužna da budeš i ostaneš uz njega,pa će da se prazni na tebi. Niko,ni porodica,nije dužan da trpi džukelu.
Što se tiče nevinosti,boli te uvo,tvoja stvar!
Bolje da te malo boli raskid dugogodišnje veze i razočarenje,nego da ti sjebe život.
srećno i okreni novi list,zaslužuješ X klasa boljeg tipa  Smile
Sofija slazem se sa tobom  Smile ,a ovo crveno sto sam zaobelezila dobro procitaj i upamti
jer je to ziva istina!!
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
ако дочекаш трећи шамар од тог лика ... за боље и ниси.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Čisto još jedan glas za bežanje.
Ali opet ima žena koje vole batine  Smile možda ti baš takav odgovara.

IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.