Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vređanje, šamar prilikom svađe, u vezi može li se promeniti?  (Pročitano 35489 puta)
23. Jun 2012, 16:24:25
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 45
Browser
Opera 11.64
Zdravo svima.

Više na znam šta da radim ni kome da se obratim. Htela bih da čujem tuđa mišljenja. Imam prilično dugu vezu, ukupno oko 5 godina smo zajedno (to mi je drugi dečko u životu). Ne umemo da se svađamo. Zameram mu što se naši susreti svode na boravak u krugu porodice sa bratom i sestrom i njihovim porodicama i decom. Tako svaki dan, i praktično smo zajedno pola sata, kada ostanemo sami. Uredu je ponekad, ali stalno...Ne želi da izlazimo, šta god predložim odbija, ovako mu odgovara. Zameram mu na nedostatak pažnje, i ljubavi. Ako negde odemo na izlet, kao da me samo odvezao, ostavi me sa sestrom i snajom a šeta s bratom. Meni pola sata posveti od dana, a to svodi na pet minta a ostalo vreme spava. Mislim jel to ljubav.

Nema majku, od skoro ni oca, spremim i večeru, kolače i nekako ne ume to da ceni. Kao da je to sad velika stvar. Kada mu je društvo tu onda se njima u potpunosti posveti, meni kaže da sam zahtevna, da ne može da mi udovolji. Šta da mi udovolji? Imam momka i 23 godine, očigledno je da želim da me mazi i čuva. Meni je prvi i posle njega nisam bila nisakim. Prvi put me ošamario prošle godine prilikom svađe. Prešla sam preko toga bez njegovog izvini. Sada u poslednja dva meseca, baš nakon smrti njegovom oca, opet je to uradio tokom svađe, što i nije bila neka svađa. Zamerala sam mu to kako me tretira. Nema izvini ni ništa s njegove strane.

Nekada mi se ceo dan ne javi i ne odgovara na poruke, a znam kao ima neki posao i odem do njega kad on s drugovima gluvari, a meni posle kao baterija bila pri kraju, očekivao važan poziv i tako priče za malu decu. Zaista ga mnogo volim,ali ovo poslednje ne mogu da prevaziđem. Trebalo je da se uzmemo ali od pošle godine stvari nisu kako treba, baš otkada mu se otac razboleo. Problem mi je i što više nisam nevina, (već druga godina) ne mogu sada i to da prevaziđem. Prilikom svađe me čak optužio da nisam bila nevina, bez obzira što je laž i krvarila sam prilikom tog prvog odnosa.

Da li neko misli da se takve stvari mogu ispraviti, ne bih da me tuče u braku. Da li je takav možda zbog gubitka oca, sada živi potpuno sam? Može li neko stručan da mi objasni zašto se tako ponaša a tvrdi da me voli i da ne može bez mene. 90% sam sigurna da ne postoji druga. Sve manje priča i ne želi da mi se otvori. Praktično kao da nemamo o čemu da pričamo. Sve se svodi na moje strpljenje i čekanje da mi pruži par minuta pažnje.

Znam primer da je suprug ženu jednom udario u braku i nikad više. Da li imam osnova da se nadam? Ima li saveta kako da prekinem vezu, jer se uvek na isto vraćam. Moral me ubi, i plus mi on ruši samopouzdanje takvim ponašanjem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia zvrr
A zbog čega ta tačno voliš? Šta je to u njegovom karakteru što te inspiriše, šta je to u vašem odnosu što tebe ispunjava, čini te zadovoljnom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Citat
Može li neko stručan da mi objasni zašto se tako ponaša a tvrdi da me voli i da ne može bez mene.
Da te voli pokazao bi ti malo postovanja pa ti ne bi udarao samare nego bi te cenio za ono sto radis za njega i makar odgovarao na poruke i pozive a ne bi te kulirao ako nista vise. To nije ljubav, moze da bude neka navika jer ste u dugoj vezi a i ovakvo stanje gde ti njemu pezis i dozvoljavas da ti lupa samare ako mu nesto nije po volji mu odgovara.

Citat
Da li neko misli da se takve stvari mogu ispraviti, ne bih da me tuče u braku.
Tesko. Ispravljanje takvih stvari zahteva da ta druga osoba ima zelju za promenom i da potom promeni svoj karakter a cini mi se da on nema nameru da to radi zbog tebe. Mozes probati da popricas sa njim i da mu kazes da ti neke stvari ne odgovaraju i da treba da se promene ali tesko ces nesto uraditi sa tim.

I ovo

Citat
Moral me ubi, i plus mi on ruši samopouzdanje takvim ponašanjem.

nikako nije primer jedne zdrave veze. Svadje su normalne i to se desava ali ako se ti konstatno osecas lose zbog toga sto te druga strana "gazi" to je daleko od neke zdrave veze gde su i jedna i druga strana tu zato sto im je lepo i gde jedno drugome cine da se tako osecaju.

Zapitaj se jednu stvar: Taj ako te tretira tako i ne brine o tebi sada posle 5 godina veze, ne javlja se na telefon i samara te sta ce tek da ti radi u braku kada si sa njim svaki dan a on je navikao da se tako ponasa prema tebi? Begaj od toga jer ce taj tesko da se menja a nije ti za racun da budes sa nekim ko te uopste ne ceni.
« Poslednja izmena: 23. Jun 2012, 17:14:02 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
S obzirom da zivis u maloj sredini, decko te je bas posteno zeznuo...
Zna da bi pocela prica da si takva i takva jer si krenula dalje... Kako te nije sramota da ostavljas tako dobrog decka... Buhu... Cak te je primio i u porodicu... A ti si tako nezahvalna... i tako dalje...
Ocigledno misli da ima pravo da gospodari sa tobom... tako da, posto nije dobio odgovarajucu reakciju na prvi samar, npr. da su ga posteno izmlatili tvoji muski clanovi porodice i prijatelji, smatra da moze dalje da te drzi u saci...

A godine prolaze... posebno za tebe...
Ti si tu da sedis, cutis i izigravas dobru zenu...

Iskreno... to je jako nezavidna situacija... tesko je izaci iz svega toga... Ali, mozda ne bi bilo lose da porazgovaras o svemu tome sa majkom, sestrom ili drugaricom... Verovatno i sa ocem, bratom... Tako ces sebi ostaviti dovoljno prostora da sprecis ogovaranje kad i ako ga ostavis...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia 6630, valjda
bezi, i ne okreci se. ozbiljno, bezi... jedan shamar moze da bude jedan. dva shamara ce uskoro biti tri a onda cesh u jednom trenutku prestati da brojish. jako brzo cesh upasti u lepu sadistichko mazohistichku vezu gde cesh umesto neznosti i seksa dobijati shamare i legalizovana brachna silovanja...


nisi nevina? big deal... nastavi dalje, ako imash brace koji te mogu odbraniti, na tracheve koje bude pustio kad ga ostavish odgovori tako shto cesh pustiti  trach kako nisi mogla da budesh vishe sa njim jer je trazio od tebe da mu prvo tokom seksa gurnesh prst u anus, pa je prst doshao do alkoholnog markera pa da je poslednji put od tebe trazio krastavac... pa kako si odbila jer ti se gadilo on te je istukao...

e sad volish ga? osim ako nisi mazohista ili je toliko dobar u krevetu... ustvari kako ti je prvi sa kim si spavala, nemash ti pojima shta je dobar seks... dakle osim ako nisi mazohista, bezi odatle i odrasti, pusti idiJota, ima boljih...
« Poslednja izmena: 23. Jun 2012, 17:39:01 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
ovi iznad su sve lepo rekli.Bezi od njega ko djavo od krsta !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
A zbog čega ta tačno voliš? Šta je to u njegovom karakteru što te inspiriše, šta je to u vašem odnosu što tebe ispunjava, čini te zadovoljnom?

Da odgovorim prvo na ovo. Sada nisam zadovoljna. Ljubav ne prestaje preko noći. Stabilan je i ima stav, vredan i radi ne žali se, mislim da bi bio dobar otac i suprug. Osećam se sigurno pored njega i puno mi je srce. Ovo što se deseilo, mi se ne uklapa u to. Takođe je bio pažljiv, romantičan, čak je on prvi koji je uvek tražio nežnost i bliskost. Umeo je i da me iznenadi, da mi spremi večeru, da me izvede. Kad god smo bili s njegovom porodicom, jedva je čekao da ostanemo sami. Naravno, i fizički izgled mi po volji. Ja u stvari nisam ni svesna šta se to desilo. Naravno da moji neznaju za ništa od toga, čak ni da idem kod njega jer mi nisu dali kad sam pitala prvi put za dozvolu. Čak nisam osećala ni strah kad me udario, sada kao da se ništa nije desilo. Ovo je prvi dan da se nečujemo. Pokušala sam razgovor juče, i naravno neće prstom da mrdne, rekao mi je da sam ja za sve kriva, da ga ne zovem više i da ne zna šta više samnom da radi. Kaže mnogo znam zato tako prolazim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Hvala svima koji su se javili, zaista mi treba bilo čija podrška i mišljenje s obzirom da imam problem sa samopouzdanjem. Takođe mislim da se plašim da ne ostanem sama, izgubila sam neko svoje društvo zbog njega, on je to i hteo. Mislim, ok sam sa svima, ali nije više onako da bih mogla da kažem, "e izlazimo večeras u grad". Kad god me pozvao trčala sam za njim, eto mi ga sad. Jednom drugu sam se poverila da sam spavala s njim, sada se više ne družimo, razočarao se u mene, jer je i on od tih koji bi da ožene nevinu. Kao ja fina cura a tako. Daj koliki je to greh. Mislim okruženje mi je užas. Jeste da sam studira do skoro i bila na relaciji moje mesto-urbana sredina, ali ipak za stalno ovde živim. Verujem da su me studije, i drugačije okruženje bez tabua, ohrabrili da pogrešim i predam mu se, ali bila sam sigurna da je to gotovo. Čak bi sad bili u braku da mu se otac nije razboleo. I sada sam upropastila sebi život.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Diži sidro ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Hvala svima koji su se javili, zaista mi treba bilo čija podrška i mišljenje s obzirom da imam problem sa samopouzdanjem. Takođe mislim da se plašim da ne ostanem sama, izgubila sam neko svoje društvo zbog njega, on je to i hteo. Mislim, ok sam sa svima, ali nije više onako da bih mogla da kažem, "e izlazimo večeras u grad". Kad god me pozvao trčala sam za njim, eto mi ga sad. Jednom drugu sam se poverila da sam spavala s njim, sada se više ne družimo, razočarao se u mene, jer je i on od tih koji bi da ožene nevinu. Kao ja fina cura a tako. Daj koliki je to greh. Mislim okruženje mi je užas. Jeste da sam studira do skoro i bila na relaciji moje mesto-urbana sredina, ali ipak za stalno ovde živim. Verujem da su me studije, i drugačije okruženje bez tabua, ohrabrili da pogrešim i predam mu se, ali bila sam sigurna da je to gotovo. Čak bi sad bili u braku da mu se otac nije razboleo. I sada sam upropastila sebi život.

izgleda da ti je uzeo malo, ne dozvoli mu da ti uzme vise (malo po malo).Uvek ima prilike da upoznas nove ljude i steknes nove prijatelje !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.