Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:17:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 57
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mesto susreta Boga i čoveka  (Pročitano 108400 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7008
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Analogije su mu užasno šuplje, a na pitanja nikada ne ume da da odgovor.

Napisao je:
...svetlo-fama,zlo-dobro,život-smrt.kada se ti u radu nehatno udariš,posečeš,da li si namerno stvorio božanstvo sečenja? posledica sečenja je dokaz postojanja rada i namere koja je najpre dobra,korisna i svrsishodna.

Pitanje je bilo:
Ko je onda stvorio tamu, zlo i smrt, ako je sve posledica nehata?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
Analogije su mu užasno šuplje, a na pitanja nikada ne ume da da odgovor.


 Zato si tu da ga raskrinkaš  Smile

Uživaš da se prepucavaš sa njim , kad kod se on pojavi i napiše nešto evo i tebe .....  Smile

 Imam osećaj da je božijičovek neko ko je saznao za internet pre godinu dana , ali vidi se iz njegovih postova da nije loš čovek , u smislu nikog ne vređa , odlučio je da veruje , kao što si ti odlučio da ne veruješ.
 
 Jel te možda uvredio nešto preko privatnih poruka ( ne znam da li ume i da ih šalje )   Smile , pa si se toliko okomio na njega . Daviš ga ko zmija žabu . Tako su rimljani bacali hrišćane lavovima , dok je masa žedna krvi tražila još .  Smile
« Poslednja izmena: 15. Jun 2012, 15:47:33 od sova9072 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Samsung S7
Jedan od najnemoralinijih cinova, ako se moral moze klasifikovati ili ocenjiavati, bio bi u sledecem:

Pera Peric, prilikom inaguracije u Velikog Grand Mastera za Istazivanje Rude i gubljenje vremena, daruje na poklom, dobrom ali blago retardiranom radiku u svojoj fabrici Jovici, poklon, recimo Laptop.

Posle 60 godina Pera, iz nekog razloga trazi taj isti Laptop nazad, i kad Jovica odbije da mu vrati, braneci se sasvim opravdano, da ono sto je poklon se ne vraca, Pera uz pomoc sile i prinude otima Laptop Jovici. Jovica skrusen, jer nema nikakve vise instance kojoj moze da se obrati za pravdu, skrusen umire u zalosti.

P.S. Svaka slicnost sa poznatom bajkom je namerna, samo su imena zamenjena radi zastite svedoka Smiley

@sova

Majstore, jos si ti mlad, da procenjujes ko je dobar a ko nije po pisanju po forumima.

« Poslednja izmena: 15. Jun 2012, 15:50:05 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
 Smile Smile Smile Smile

Citat
@sova

Majstore, jos si ti mlad, da procenjujes ko je dobar a ko nije po pisanju po forumima.

 Smile Smile Smile

Ako ti tako kažeš. Evo upravo si me ubedio kako sam mlad , i lepo si me nasmejao. Nisam neki dečak u kratkim hlačicama , ali nisam više ni toliko mlad.

Hvala ti.....  Smile
« Poslednja izmena: 15. Jun 2012, 15:58:13 od sova9072 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Samsung S7
Smile Smile Smile Smile

Citat
@sova

Majstore, jos si ti mlad, da procenjujes ko je dobar a ko nije po pisanju po forumima.

 Smile Smile Smile

Ako ti tako kažeš.

Ne mislim da se prepucavam sa tobom, ok mi je da te citam, ali ne mogu da zakljucim da je neko dobar samo iz pisanija.


Drugo ne moze biti dobar covek onaj koji deli devojke na device i ne-device.
« Poslednja izmena: 15. Jun 2012, 15:57:40 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
Smile Smile Smile Smile

Citat
@sova

Majstore, jos si ti mlad, da procenjujes ko je dobar a ko nije po pisanju po forumima.

 Smile Smile Smile

Ako ti tako kažeš.

Ne mislim da se prepucavam sa tobom, ok mi je da te citam, ali ne mogu da zakljucim da je neko dobar samo iz pisanija.


Drugo ne moze biti dobar covek onaj koji deli devojke na device i ne-device.

Ma sve ok , bez brige  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Smile Smile Smile Smile

Citat
@sova

Majstore, jos si ti mlad, da procenjujes ko je dobar a ko nije po pisanju po forumima.

 Smile Smile Smile

Ako ti tako kažeš.

Ne mislim da se prepucavam sa tobom, ok mi je da te citam, ali ne mogu da zakljucim da je neko dobar samo iz pisanija.


Drugo ne moze biti dobar covek onaj koji deli devojke na device i ne-device.
sova vam je odgovorio,i ne vidim da je to učinio da mi se udvori.nisam doista iskustan,ljudi mi pomognu koliko mogu koji su voljni i tako sam ovde. to je i moderator primetio.hvala njemu. a i sovi.za razumevanje. a hvala i vama obojici za nerazumevanje,pa i to je za ljude,jer forum nije samo forum istih razumevanja. govorim reč i samo reč. odgovore dajem kako mi Bog stavi u srce,po meri.nekom je to neodgovor,ali ja tu ne mogu nešto više.u stvari sve više ne bi ste sigurno primili,kad ovo malo ne primate ,ovo ljudsko upriličeno kroz prispodobe-priče. mir svima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7008
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2

...svetlo-fama,zlo-dobro,život-smrt.kada se ti u radu nehatno udariš,posečeš,da li si namerno stvorio božanstvo sečenja? posledica sečenja je dokaz postojanja rada i namere koja je najpre dobra,korisna i svrsishodna.

Ko je stvorio tamu, zlo i smrt?
Koga prate oni koji insistiraju na tami, zlu i smrti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0
mob
Bosch ima centrifugu
Kako sresti nesto sto nikada nije niti moze biti razdvojeno. Sama pomisao na susretanje sa Bogom te sorecava da ga nadjes tamo gde je uvek bio - u centru sopstvenog bica.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Procitao sam bozijicovece,pa i odgledao.U ovu dubiozu ili bilo kakav vid "standard" prepiske u vidu komentara,mogu uci samo ako dobijem odgovor na dva pitanja: "Ko je bog?" i drugo "Ko je napisao bibliju?".
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 57
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:17:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.