Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 1599
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tiketi - Misljenja - Dojave  (Pročitano 331981 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
mob
Nokia 6610
Super je ovo!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Necu skoro onim sorom,ne znam posle put odande...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 147
Zastava Srbija
mob
Nokia N91
Ne znam da li ovde ima ozbiljnijih kladionicara,ali ako ih ima neka mi se jave radi saradnje.
Za danas Larisa 8.5/10,pogledajte www.asianodds.org i sve ce vam biti jasno ako se iole razumete u kladionicu,start je u 14:30.Predlazem vam da uplatite u Brazilu jer imaju @2.30 za razliku od astre i jakih online kladoinica koje imaju 1.75 pa cak i nize.GL!
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Necu skoro onim sorom,ne znam posle put odande...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 147
Zastava Srbija
mob
Nokia N91
0-1 FT  Bet WON  Smile
Danas Kalithea 2 @ 1.65 Putnik pozurite 14:30 9/10
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
Ako sam dobro video, Kalithea ti je igrala nereseno 1:1...
Kulski care, molio bih te da svoje predloge za tipovanje ako je ikako moguce objavis recimo veceras za sutra, a ne u 13.51 za utakmicu koja pocinje u 14.30 jer ne vidim smisao toga osim da proverimo dali si bio u pravu...
Pretpostavljam, da igras singlove, koliki ti je ulog i jel primenjujes neki sistem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Necu skoro onim sorom,ne znam posle put odande...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 147
Zastava Srbija
mob
Nokia N91
Uglavnom samo singlovi.Trudicu se,ali tesko je ostaviti utakmicu dan unapred kada su moji tipovi obicno bazirani na nekom insider info-u na osnovu kojeg jedan tim gubi/dobija,a ti infoi stizu do 2 sata pred tekmu.Mec je zavrsen 1:1,ali je poceo u 13:30,ja sam se rukovodio listom u Putniku gde je stajalo da je pocetak sat kasnije.Nisam isao do kladionice ali posto sam uplatio po pocetku meca,odnosno u 14:15,ulog bi mi trebao biti vracen.
Danas Olympiakos -2 AH @1.85 8/10(nadam se da znate sta to znaci,ako ne-to znaci da Oly mora dobiti 3 razlike za dobitak,a ako dobije 2 razlike,ulog se vraca).Info je da su igraci protivnickog tima igrali na svoj poraz od vise golova razlike,tako da je logicna opklada ovo.Mozete probati i Atromitos u Mozzart-u @ 1.9,trebalo bi da je namesten,ali nikako za veci ulog,4/10 sam uzeo.Obe startuju u 18:00.
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 98
Pozdrav svima ! Ja odigram po nesto sa vremena na vreme. Vecinom igram poluvreme-kraj i po mogucnosti iz x- , pa trazim sa uslovom 3/5.  Molim Culu da objasni azian hendikep sta sve znace one brojke i odnosi    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Necu skoro onim sorom,ne znam posle put odande...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 147
Zastava Srbija
mob
Nokia N91
xmmm,ocigledno nisi upucen u pro-betting,sto ne znaci da neces biti  Smile
odnosi se ticu uloga i variraju od 1/10(najmanji ulog) do 10/10(maximalni ulog).U retkim slucajevima prelaze tih 10/10 i to su uglavno potvrdjeno namestene utakmice iz prve ruke,sto se mene i mojih uloga tice.
Kvote se uglavnom oznacavaju sa @ posle koga se pise kvota(npr.@1.85).
Azijski hendikep je duza prica,evo ti c/p sa astrinog site-a(ujedno oni su jedini koji imaju ponudu u AH za uglavnom sve utakmice).
Objašnjenje igre "Azijski hendikep"

Azijski hendikep razlikuje se od običnog po tome što omogućava četvrtinske, polovične i tričetvrtinske hendikepe (0:1/4, 0:1/2, 0:3/4, 0:1 1/4). Za svaki važe drugačija pravila. Kvote za azijski hendikep su izmedju 1,8 i 2,0. Prednosti azijskog hendikepa su sledeće:
1. Kod azijskog hendikepa nema remija tako da se profit povećava iz 33% na 50%
2. Ako utakmica sa četvrtinskim hendikepom završi nerešeno i opklada se izgubi, gubi se samo pola opklade tj. polovina uloženog se vraća.
3. Zavisno od hendikepa, moguće je dobiti opkladu iako tim na kojeg se igrač kladio izgubi meč.
4. Moguće je klađenje na tim za koji postoji verovatnoća da će izgubiti utakmicu a da se, ipak dobije opklada zbog velikog hendikepa. Tipičan primer kad favorit pobedi sa jednim golom razlike.

Primeri azijskog hendikep-a

Azijski hendikep 0:0

Ako u toj utakmici nema favorita onda će hendikep biti 0:0, što znači da niti jedan tim nema početnu prednost.
Primer: Real Madrid - Barcelona 1,9 (0:0) 1,95
Ako se igrač kladi na Real, dobiće ako Real pobedi. Ako se kladi na Barcelonu dobiće ako Barcelona pobedi. Ako se kladi na ekipu i ona izgubi gubi se opklada, ali u slučaju nerešenog rezultata igrač dobija ulog nazad.

Azijski hendikep 0:1/4 

Kod ovog hendikepa važe druga pravila. Ako utakmica završi nerešenim ishodom igrač dobija polovinu mogućeg dobitka ili gubi polovinu uloga.
Primer: Arsenal - Liverpool 1,9 (0:1/4) 1,95
U ovom primeru Liverpool ima prednost 1/4 gola pre utakmice. Ako se igrač kladi na Arsenal, dobiće ukoliko Arsenal pobedi. Ako se kladi na Liverpool dobiće ukoliko Liverpool pobedi. Ako završi nerešeno a kladio se na Arsenal dobija polovinu svog uloga nazad. Ako se kladio na Liverpool a rezultat bude nerešen dobija polovinu mogućeg dobitka

Azijski hendikep 0:1/2

Kod 1/2 hendikepa postoji mogućnost dobijanja ili gubitka opklade. Mogućnost nerešenog rezultata ne postoji.
Primer: Man Utd. - Leeds 1,9 (0:1/2) 1,95
To znači da Leeds ima prednost od 1/2 gola pre početka utakmice. Ako se igrač kladio na Man Utd. dobija opkladu samo u slučaju da Man Utd. pobedi. Ukoliko se kladio na Leeds dobija opkladu ako Leeds pobedi ili ako bude nerešeno.

Azijski hendikep 0:3/4

Ako favorit pobedi sa razlikom od jednog gola igrač dobija ili polovinu od mogućeg dobitka ili gubi polovinu uloga
Primer: Milan - Roma 1,9 (0:3/4) 1,95
U ovom primeru Roma ima prednost od 3/4 gola pre početka utakmice. Ako se igrač kladio na Milan, dobija u slučaju da Milan pobedi sa bar dva gola razlike. Ako se kladio na Romu, dobija ukoliko Roma pobedi ili u slučaju da utakmica završi nerešeno. Ako Milan pobedi s golom razlike a igrač se kladio na Milan, dobija polovinu mogućeg dobitka, dok, ukoliko se kladio na Romu, gubi polovinu uloga.

Azijski hendikep 0:1

Primer: Real Madrid - Mallorca 1,9 (0:1) 1,95
Mallorca ima prednost od jednog gola pre početka utakmice. Ako se igrač kladio na Real dobija ukoliko Real pobedi sa bar dva gola razlike. Ako se kladio na Mallorcu dobija u slučaju da Mallorca pobedi ili ako utakmica završi nerešeno. Ako Real pobedi sa golom razlike igrač dobija ulog nazad.

Ostali Azijski hendikep-i

Ponekad hendikep jednog gola nije dovoljan i zato priređivač dodaje još jedan hendikep autsajderu.


Primer :
Milan - Brescia 1,9 (0:1 1/4) 1,95
Bayern - St. Pauli 1,9 (0:1 1/2) 1,95
Arsenal - Ipswich 1,9 (0:1 3/4) 1,95
Real - Malaga 1,9 (0:2) 1,95
Ajax - Groningen 1,9 (0:2 1/4) 1,95
Da bi igrač dobio opkladu potrebno je proći oba hendikepa, inače je opklada gubitna.
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MyIE 2
Da se i ja malo ukljucim u ovaj topic...
naime u dojave koje kruze internetom ili nekim slicnim izvorima ne verujem ni 1%
kad se namesti utakmica,za to zna uski krug ljudi koji lepo zarade na tome,ponekad taj info procuri i dalje ali retko(ja sam pravu dojavu dobio 2 puta,jedan put iz 1 u 2 (1-2) a drugu tacan rezultat,ja mislim da je bilo 3:6...uglavnom tada sam se usro od para jel sam stavljao i vecu kintu na to...
ono sto ja gotivim su sistemi,na HDD-u imam zapisano njih 15-ak i ako zelite mogu da ih postujem...
naravno predlozi meceva se podrazumevaju  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Dojave cesto lansiraju i same kladionice(naravno pogresne),pa se desi da gomila ljudi ulaze ogromnu kintu na meceve koji uopste nisu namesteni...Tako da kladze najvise profitiraju Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC One X
ono sto ja gotivim su sistemi,na HDD-u imam zapisano njih 15-ak i ako zelite mogu da ih postujem...
naravno predlozi meceva se podrazumevaju  Smile

zelimo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 1599
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 3.631 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.