Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Betmen i Supermen zajedno na filmu  (Pročitano 41331 puta)
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
sinoc odgledao i cak nije toliko los koliko je napljuvan.

ni meni nije jasno sta je lutor mislio sa zverkom ali ajde, recimo da je bio u fazonu ''nek ide sve u qurac pa i ja..''

i wonder woman treba da ima mnogo vece sise.

ostalo, sasvim ok za film tog tipa.

i da, simpa je betmenova taktika ala ''valjda me nece odma oduvati nego ce me izmlatiti ko vola. ja cu mu se tako dok me mlati pribliziti, a onda ga prejebati na krivini...''
ja da sam supermen, odma zrak u vugla sa distance i cao zdravo... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Ако неког интересује, изашли су и 3д и блу реј издања... само колико видим продужене верзије неће бити у 3д...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
Samsung SGH-E590
Jbt bacio sam tri sata zivota. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Погледах коначно, прво обичну верзију у 3д а када будем имао времена и продужену... Smiley

Афлек је поцепао, ово је најприближнији Бетмен стриповима. Сам начин борбе је верно пренесен.

Мени прича није била проблем пошто познајем из стрипова, али мојима је било тешко да се уклопе, видећу шта су то додали у пола сата.

Ајзенберг није лош, али не може ни да присмрди Мајклу Росенбауму. Бољи је од Џина Хекмена и небулозних планова, а онај промашај од Повратка Супермена нећу ни да узмем у разматрање. Можда би најбоље било да су изабрали госн Хајзенберга лично за улогу Лутора. Smiley
« Poslednja izmena: 15. Jul 2016, 19:52:08 od lordvejder »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 142
Zastava BG
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Meni se film dopao  Smile
Ima par gluposti, ali nije toliko loš (gledao sam produženu verzijuod 3 sata).
Mislim da bi Mark Strong bio bolji kao Leks Lutor (bio bi i bolji Stanis u GoT), Ajzenberg ga malo preteruje sa glumatanjem.
Marvelovi (Vidonovi) Osvetnici mi se uopšte nisu svideli (toliko da čak nisam mogao istrpim da odgledam film do kraja), kao da je namenjen nekome ko ima ispod 12 godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mozes danas, ostavi za sutra...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1207
Zastava Stairway to heaven-Highway to hell
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Погледах коначно, прво обичну верзију у 3д а када будем имао времена и продужену... Smiley

Афлек је поцепао, ово је најприближнији Бетмен стриповима. Сам начин борбе је верно пренесен.

Мени прича није била проблем пошто познајем из стрипова, али мојима је било тешко да се уклопе, видећу шта су то додали у пола сата.

Ајзенберг није лош, али не може ни да присмрди Мајклу Росенбауму. Бољи је од Џина Хекмена и небулозних планова, а онај промашај од Повратка Супермена нећу ни да узмем у разматрање. Можда би најбоље било да су изабрали госн Хајзенберга лично за улогу Лутора. Smiley

Ja sve vreme pricam ljudima da film uopste nije toliko los, ali to izgleda razumeju samo oni koji su citali Betmena i eventualno igrali Arkham serijal. Problem je u tome sto svi uporedjuju film sa Nolanovim, koji nema veze sa ovom verzijom stripovskog Betmena. A mislim da ce se ljudima mozda vise dopasti kada budu saznali zasto je uopste Betmen poceo da ubija, pozadinu price koju ce valjda obraditi samostalni film o Betmenu koji Aflek rezira, a ima jos jedna teorija koja (ako je tacna) ce napraviti bolestan preokret u celom ovom "novom" univeruzmu. U svakom slucaju svima koji su citali stripove se uglavnom svidja, a ovima koji nisu se ne svidja uopste i to je to...
IP sačuvana
social share
De Gustibus Non Est Disputandum


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Филм је реално бољи за класу од свих Марвелових филмова. Као и претходни део.

Бетмен убија и убијао је у свим филмовима до сада. Овде је прсо од када Џокер убио Робина. Супермен убија такође.

Сви упоређују са Ноланом, али реално његов Бетмен није Бетмен из стрипа. Добри филмови али мени се ово више свиђа.

Да прође викенд па да погледам и продужњну верзију.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
  Daleko od toga da je film loš. Pre će biti da je nedorečen jer bi da bi morao da zbog onog trčanja kroz vreme traje bar još dvadesetak minuta. Sama radnja bukvalno nema praznog hoda i treba koncentracije i strpljenja da se odgleda kako treba. Onih dvadesetak minuta bi u svakom slučaju malo objasnile samu radnju prosečnom gledaocu. Nemam komentar na glumu B.Afleka jer je skoro ceo film proveo pod maskom. I da dodam, čekam njegovog Betmena jer je mnogo bolji iza kamere.

Sama dilema da li je bolji film ili strip će potrajati. Ljudi poput Žiroa i Žodorovskog prvenstveno iz sveta stripa i filma koji su najviše uticali na sf filmove neće nikad više raditi zajedno a njih bi, na primer, voleo da vidim u ovom slučaju.

  Sve u svemu ovo u mom slučaju nije izgubljeno vreme.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.106
Problem je u tome sto svi uporedjuju film sa Nolanovim, koji nema veze sa ovom verzijom stripovskog Betmena.
Sa ovom verzijom gde je Betmen manijakalnii ubica koji zigise ljude(i koji u igrici prebije i izazove abortus jednog lika) svakako. Sa vecinom verzija stripa gde se Betmen grozi oruzja i ne ubija jednostavno zato sto, hm, jer su mu ubili hebene roditelje istim pa ih se jednostavno grozi, nikako.  Smile

Al dobro, branite par vas Snajdera koji nije procitao nijedan strip o Supermenu niti o Betmenu. Ali radi filmove o istima i prodaje vam pricu kako je sve to mnogo super.  Smile Smile Smile

Mislim, ja bih najvise voleo da je DC sa nekom ozbiljnom pricom presisao Marvel. Al jbg, Marvel zaradjuje jer pravi zabavne filmove. DC ce da se usere jer su za pocetak fransize uzeli idiota koji ne ume da prenese najbazicniju pricu gde je Supermen vanzemunac koji daje nadu covecanstvu a Betmen najpametniji covek na svetu( uz to imilijarder) koji bi svakako prehebao Leksa Lutora koji pokusava da ga prehebe na idiotsku foru kako je vanzemunac koji spasava macice sa drveca zao. I toliko je prosto, ako treba da pravis fransizu ne treba ti Supermen protiv Betmena vec samo ovo



Jednostavan koncept, ubacis par superheroja sa nekom pozadinskom pricom i to je to. Al jbg, bolje je da se Supermen i Betmen biju zbog nicega(Boze sacuvaj da to bude Milerov san o tome kako stvarno imaju oko cega da se biju), Nego je bolje da napravis Leks Lutora koji je ustvari Dzoker i gde ubacis ostale heroje( osim feministickog sna u najavi Wonder Woman) na po minut svakog. I gde cak i u produzenoj verziji to ispada idiotski sukob. A to dolazi od coveka koji misli da je Aflek obavio sjajan posao a Kavil OK. Samo sto je realizacija svega jednostavno idiotska.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
a sta se to tacno zamera kavilu, ne razumem?
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.