Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:30:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nil Armstrong progovorio o spuštanju na Mesec  (Pročitano 9850 puta)
Jet set burekdzija


Duboko u šumama Amazonije

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Duboko u sumama Amazona
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
mob
Nokia 2610
ne vrijedi prijatelju objasnjavati! Ti koji vjeruju u kojekakve teorije zavjere su uglavnom tehnicki i fizicki nepismeni i drze se kojakakvih 'cinjenica' koje ionako nisu u stanju sami da analiziraju!

Tacno je to da je drustvo palo u stanje apatije i iracionalnih percepcija. Kao sto rece ti: umesto da se pojedinci dokazuju kroz afirmaciju svoje licnosti oni to cine kroz negaciju uspeha drugih  i time se dokazuju, To je isto kao: ako ja nemogu u trci da trcim brze od tebe, a necu ni da se trudim za to, onda ti udarim nogu, klecku, i pobedim te. Kroz negaciju tvojih sposobnosti ja se afirmisem.
Azastava zasto se vijori ili ne pa prvo to je stara tehnika prenosa slike, azbog male gravitacije zastavu koju postavimo mora da se zatreperi odnosno zaosciluje, u polju  niske gravitacije oscilacije se sporo prigusuju pa traju duze jer ih gravitaciona sila slabije koci. Na mesecu je gravitacija 6 puta manja od zemljine i naravno da ce se oscilacije prigusiti u vremenu 6 puta duzem nego na zemlji, a da ne uzimamo u obzir nacin prenosa slike preko plazme u svemiru.
Ameri uvek uspevaju da stvari mistifikuju kako bi zaradili novce od praznovernih na rane nacine. Ne zaborvimo da su tamo veoma mocne satanisticke sekte kojima sve to i te kako odgovara.
Za apolo 9 je kod nas u to vreme cak ispevana narodna pesma (valjda braca Bajic) koja ide ovako, oprostite ako se ne secam dobro: lezim jadna u drveni krevet a moj MIle u Apolo devet itd....
IP sačuvana
social share
zummba zlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Ameri uvek uspevaju da stvari mistifikuju kako bi zaradili novce od praznovernih na rane nacine. Ne zaborvimo da su tamo veoma mocne satanisticke sekte kojima sve to i te kako odgovara.

Pa kolko su samo stvari prodali za 2012 godinu, knjiga, predavanja, DVD-a  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Smaradic

Smile
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S2
Amerikanci su prvi posumnjali u istinitost misije. Još uvek nije objašnjeno kako jedna kanta može da se spusti u pojas sa visokom radijacijom, zašto se ne vide zvezde na nebu, zašto se zastava vijori, zašto su pronašli razliku u fotografiji, kada to kažem mislim na front projection tehniku - što je nepobitan dokaz lažnog spuštanja. Da se iko od vas vernika razume u ono o čemu govorim ne bi u obzir uzimao nacionalnost i druge teme kojima su vaše misli očito okupirane.

Kao i uvek, ni sada ne želim da ulazim u raspravu sa strancima. Svako ima pravo da veruje u ono što želi, bar što se mene tiče.  Smile

Da je taj dogadjaj falsifikovan, obratili bi paznju na takve detalje. Ovako, dobio si snimak, takav kakv je.

Da nazalost! Sa ekonomskom krizom, ratovima dosla je i do primitivizacije drustva u svim segmentima (kulturnom, obrazovnom, naucnom, itd...) Neki novi sistemi vrijednosti su se pojavili. Nekada su klinci citali Galaksiju, Isaka Asimova, Artura Klarka, Sagana itd (beletristiku itd...)...a devedesetih su stvorene generacije ciji su idoli: Arkan, Ceca, Jeca, Seka, razni krimosi itd...Iz takvih uslova je logicno da su danasnje siroke mase podlozne kojekakvim teorijama zavjera (ne samo u nauci nego teorije zavjera su objasnjenje za sva desavanje u politici, drustvu itd...) i nisu u stanju da samostalno procesiraju cinjenice iz vise izvora i sami donose zakljucke...

ne vrijedi prijatelju objasnjavati! Ti koji vjeruju u kojekakve teorije zavjere su uglavnom tehnicki i fizicki nepismeni i drze se kojakakvih 'cinjenica' koje ionako nisu u stanju sami da analiziraju!
S obzirom da su za mnoge ljude uspjesi na licnom, drustvenom, nacionalnom itd planu poslednjih godina izostali (sto zbog objektivnih ili subjektivnih okolnosti), onda ljudi traze lijek u nipodastavanju bilo kakvih dostignuca (sto pojedinaca, tako i citavih sistema, drzava itd.).
Umjesto da licnim uspjehom osjetim neko licno zadovoljstvo, napredak itd...ja cu da pokusam da spustim drugoga samim tim cu ja porasti! Valjda je to logika kojom se hrane!


Da, dobro si rekao i podsetio me da sam u osnovnoj skoli jos procitao kompletan ciklus Dine Frenka Herberta, kao i Asimovljevu Zaduzbinu.

Sto se tice nipodistavnja tehnickih dostignuca, to je jednostavno potreba da se stvori iluzija o sopstvenoj naciji kao "visoj" i "boljoj". Bilo je i tehnickih dostignuca u drzavi koja je ovde postojala pre ove, samo retko kome odgovara da ih se seca.

Postoji jos jedan razlog za nipodistavanje tehnickih dostignuca u vojnoj industriji, ali to je vise prica za drugi podforum.
« Poslednja izmena: 29. Maj 2012, 10:33:17 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Tacno tako! Vracajte se na temu inace cu da zakljucam, malo fali Smile
Smile

p.s: drugari, bez uzbudjenja, svako ima svoje misljenje. Malo sam rascistio pa, ako ima ista suvislo da se kaze, izvol'te! Smile Smile
« Poslednja izmena: 29. Maj 2012, 13:31:47 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
p.s: drugari, bez uzbudjenja, svako ima svoje misljenje. Malo sam rascistio pa, ako ima ista suvislo da se kaze, izvol'te! Smile Smile

Slažem se, ne treba soliti pamet drugima. Samo reći svoje argumente sviđalo se to nekome ili ne.  Smile

Amerikanci su prvi posumnjali u istinitost misije. Još uvek nije objašnjeno kako jedna kanta može da se spusti u pojas sa visokom radijacijom, zašto se ne vide zvezde na nebu, zašto se zastava vijori, zašto su pronašli razliku u fotografiji, kada to kažem mislim na front projection tehniku - što je nepobitan dokaz lažnog spuštanja. Da se iko od vas vernika razume u ono o čemu govorim ne bi u obzir uzimao nacionalnost i druge teme kojima su vaše misli očito okupirane.

Kao i uvek, ni sada ne želim da ulazim u raspravu sa strancima. Svako ima pravo da veruje u ono što želi, bar što se mene tiče.  Smile
Da je taj dogadjaj falsifikovan, obratili bi paznju na takve detalje. Ovako, dobio si snimak, takav kakv je.

Mislim da ne treba da govorim o tome da se šezdesetih nije znalo kako naša planeta izgleda iz svemira. Da li samo znate kakvi su bili računari u tom periodu?  Smile

Što se front projection tehnike tiče, ona je neoborivi dokaz prevare. To je bila najnaprednija tehnika tog perioda gde se u studiju mogu projektovati snimci koji su ranije snimljeni i tako se dobiti veličina u majušnom studiju. Fora je u tome što su računari danas sposobni da filtriraju sliku, i onda se može videti razlika u fotografiji, što definitivno dokazuje prevaru, jer da je sve snimljeno na licu mesta, filtrirana slika bi bila ista u svakom svom delu.

A da zarađuju na tome, pa oni gledaju da od svega naprave biznis. Zato su uvek imali i imaju više novca od nas ovde.

Pozdrav  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Da nazalost! Sa ekonomskom krizom, ratovima dosla je i do primitivizacije drustva u svim segmentima (kulturnom, obrazovnom, naucnom, itd...) Neki novi sistemi vrijednosti su se pojavili. Nekada su klinci citali Galaksiju, Isaka Asimova, Artura Klarka, Sagana itd (beletristiku itd...)...a devedesetih su stvorene generacije ciji su idoli: Arkan, Ceca, Jeca, Seka, razni krimosi itd...Iz takvih uslova je logicno da su danasnje siroke mase podlozne kojekakvim teorijama zavjera (ne samo u nauci nego teorije zavjera su objasnjenje za sva desavanje u politici, drustvu itd...) i nisu u stanju da samostalno procesiraju cinjenice iz vise izvora i sami donose zakljucke...

Tacno, i veoma tuzno.

Kao Amerikanci su zeznuli na foru citav svijet.  Smile  Ne ide to tako u nauci. Sve je jako provjerljivo.
 Smile Prije svega Rusi su u Hladnom Ratu priznali sletanje, sta vise reci.


http://en.wikipedia.org/wiki/Lunar_Laser_Ranging_experiment

 Smile Eto naprimer tamo je ostavljeno neko ogledalo da se laserom provjerava distanca Zemlje i Mjeseca.

Smile Pogledajte Google Moon (opcija Google Earth) da vidite koliko je izdetaljisan mjesec.

 Smile Tito ima dio mjesecog kamena, dobio na poklon, faca.

http://www.mij.rs/Eksponat.aspx?id_art=14

===

E to vam izvora.. nemojte da se informisete na Americkim "dokumentarcima" o zavjeri  sa dramaticnom muzikom nego vidite malo sami.
« Poslednja izmena: 29. Maj 2012, 16:18:43 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
« Poslednja izmena: 29. Maj 2012, 17:46:55 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S2
p.s: drugari, bez uzbudjenja, svako ima svoje misljenje. Malo sam rascistio pa, ako ima ista suvislo da se kaze, izvol'te! Smile Smile

Slažem se, ne treba soliti pamet drugima. Samo reći svoje argumente sviđalo se to nekome ili ne.  Smile

Amerikanci su prvi posumnjali u istinitost misije. Još uvek nije objašnjeno kako jedna kanta može da se spusti u pojas sa visokom radijacijom, zašto se ne vide zvezde na nebu, zašto se zastava vijori, zašto su pronašli razliku u fotografiji, kada to kažem mislim na front projection tehniku - što je nepobitan dokaz lažnog spuštanja. Da se iko od vas vernika razume u ono o čemu govorim ne bi u obzir uzimao nacionalnost i druge teme kojima su vaše misli očito okupirane.

Kao i uvek, ni sada ne želim da ulazim u raspravu sa strancima. Svako ima pravo da veruje u ono što želi, bar što se mene tiče.  Smile
Da je taj dogadjaj falsifikovan, obratili bi paznju na takve detalje. Ovako, dobio si snimak, takav kakv je.

Mislim da ne treba da govorim o tome da se šezdesetih nije znalo kako naša planeta izgleda iz svemira. Da li samo znate kakvi su bili računari u tom periodu?  Smile

Što se front projection tehnike tiče, ona je neoborivi dokaz prevare. To je bila najnaprednija tehnika tog perioda gde se u studiju mogu projektovati snimci koji su ranije snimljeni i tako se dobiti veličina u majušnom studiju. Fora je u tome što su računari danas sposobni da filtriraju sliku, i onda se može videti razlika u fotografiji, što definitivno dokazuje prevaru, jer da je sve snimljeno na licu mesta, filtrirana slika bi bila ista u svakom svom delu.

A da zarađuju na tome, pa oni gledaju da od svega naprave biznis. Zato su uvek imali i imaju više novca od nas ovde.

Pozdrav  Smile  Smile

Samo jednu stvar si dobro rekao, a to je da je tehnika dokaz.

Ovo je vec bilo na forumu:



U pitanju je V-2 raketa i snimak njenog leta u orbiti. Raketu je razvio Fon Braun tokom drugog svetskog rata. Amerikanci su dosli do raketa i 46'-te jednu ili vise (mozda) poslali u orbitu.
« Poslednja izmena: 29. Maj 2012, 18:02:46 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 7534.48.3
mob
I-mate 30 Pro
Neke od fotografija su skoro sigurno sa nekog drugog mesta
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:30:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.