Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:42:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nil Armstrong progovorio o spuštanju na Mesec  (Pročitano 9847 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Linux
Browser
Chrome 17.0.963.33
da bedak.  A zivio bi srecno da njegovu prevaru bistroumni potomci najstarijeg naroda na svijetu ne razotkrise! A ovako mora da place svaki put kad pogleda u mjesec  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S2
da bedak.  A zivio bi srecno da njegovu prevaru bistroumni potomci najstarijeg naroda na svijetu ne razotkrise! A ovako mora da place svaki put kad pogleda u mjesec  Smile

U Srbiji su zavere i sumnje da su se amerikanci spustili na mesec postale popularne negde pocetkom 90-tih. Razlozi daolaze iz politike.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Linux
Browser
Chrome 17.0.963.33
Da nazalost! Sa ekonomskom krizom, ratovima dosla je i do primitivizacije drustva u svim segmentima (kulturnom, obrazovnom, naucnom, itd...) Neki novi sistemi vrijednosti su se pojavili. Nekada su klinci citali Galaksiju, Isaka Asimova, Artura Klarka, Sagana itd (beletristiku itd...)...a devedesetih su stvorene generacije ciji su idoli: Arkan, Ceca, Jeca, Seka, razni krimosi itd...Iz takvih uslova je logicno da su danasnje siroke mase podlozne kojekakvim teorijama zavjera (ne samo u nauci nego teorije zavjera su objasnjenje za sva desavanje u politici, drustvu itd...) i nisu u stanju da samostalno procesiraju cinjenice iz vise izvora i sami donose zakljucke...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Видим, систем и његови миниони бриљирају и на овој теми, не може да прође тема, а да не помене Србе и деведесете.   Smile Прво, одмах након завршетка Аполо мисија појавиле су се сумње у њихову истинитост, и то, гле зачудо, у самој Америци. Друго, ништа не треба да се узима за готово, све је подложно критици и сумњи, све.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2012, 14:50:59 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Rusi su celo vreme pratili misiju pa nisu nasli nista sumnjivo, da su snimali neke filmice, cisto sumnjam da bi sa time zeznuli Ruse koji su u to vreme imali tehnologiju...
Al eto, Mesec, Amstrong, grejsi, Area 51, 2012 i jos dosta stvari gde moze da se posveti dosta vremena i potrosi para na dosta knjiga i DVD-a
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
 Smile svaka mu cast na otvorenosti
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Duboko u šumama Amazonije

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Duboko u sumama Amazona
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
mob
Nokia 2610
Rusi su tada preduhitrili apolo i poslali Lunu 9 da automatski uzme uzorke tla sa meseca i donese ih na zemlju. Tako su rusi imali te uzorke pre an=merikanaca. U jbte i ja se secam ponesto ali kao kroz maglu. Bio sam vrlo mali i cele noci se dirindzilo da bi se video taj snimak spustanja onog modula, a za sve vreme je mIlivoj Jugin sa nekim modelima igrackama pripovedao nesto (e toga se nesecam sta je sve pricao). Evo moj doprinos ovoj temi i koliko sam tada primetio a i svi ostali, nije bilo prevare stvarno su se spustili na MEJSEc
IP sačuvana
social share
zummba zlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Linux
Browser
Chrome 17.0.963.33
ne vrijedi prijatelju objasnjavati! Ti koji vjeruju u kojekakve teorije zavjere su uglavnom tehnicki i fizicki nepismeni i drze se kojakakvih 'cinjenica' koje ionako nisu u stanju sami da analiziraju!
S obzirom da su za mnoge ljude uspjesi na licnom, drustvenom, nacionalnom itd planu poslednjih godina izostali (sto zbog objektivnih ili subjektivnih okolnosti), onda ljudi traze lijek u nipodastavanju bilo kakvih dostignuca (sto pojedinaca, tako i citavih sistema, drzava itd.).
Umjesto da licnim uspjehom osjetim neko licno zadovoljstvo, napredak itd...ja cu da pokusam da spustim drugoga samim tim cu ja porasti! Valjda je to logika kojom se hrane!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
 Smile


« Poslednja izmena: 28. Maj 2012, 18:48:41 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Amerikanci su prvi posumnjali u istinitost misije. Još uvek nije objašnjeno kako jedna kanta može da se spusti u pojas sa visokom radijacijom, zašto se ne vide zvezde na nebu, zašto se zastava vijori, zašto su pronašli razliku u fotografiji, kada to kažem mislim na front projection tehniku - što je nepobitan dokaz lažnog spuštanja. Da se iko od vas vernika razume u ono o čemu govorim ne bi u obzir uzimao nacionalnost i druge teme kojima su vaše misli očito okupirane.

Kao i uvek, ni sada ne želim da ulazim u raspravu sa strancima. Svako ima pravo da veruje u ono što želi, bar što se mene tiče.  Smile
« Poslednja izmena: 28. Maj 2012, 18:55:47 od Zlaya90 »
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:42:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.