Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 182 183 185 186 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbor najatraktivnije voditeljke sa domaćih (ex YU) TV stanica  (Pročitano 987733 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 937
Pozdrav svima Smile
Ako se ja dobro secam?
Prosli put kada smo glasali bilo je mnogo nepravilnosti Smile bilo je lobiranja,od pojedinih clanova je preko privatnih poruka trazeno da glasaju za odredjene voditeljke Smile
na kraju nismo se mogli dogovoriti ko je zasluzeno pobedio Smile i tema je propala Smile
Sad ako pokrecemo temu? moramo angazovati posmatrace da izbori budu regularni Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 355
Zastava

Primio sam privatnu poruku. Svoje mišljenje ću izneti ovde da mogu da ga pročitaju svi.

Prvo, mislim da je odlično što postoji ova tema na Bureku i da bi trebalo da bude neprekidno aktivna. Baš šteta ako ne bude tako.

Drugo, teško da će tema funkcionisati onako dobro kao nekad ukoliko ne postoji jedna (SAMO JEDNA) osoba koja rukovodi. Ta osoba mora da ima volju za takav rad i dovoljno vremena. Prema ovome što vidim u poslednjih mesec-dva, to bi mogao biti 1286zenabre, tako da ja predlažem da njega postavimo na zaduženje koje je imao gosn Nidzulence.

Pošto je sada kraj godine, mislim da bi za ponovno pokretanje teme bilo idealno da se organizuje izbor za naj TV voditeljku u 2018. godini. To bi moglo da traje desetak dana u januaru, ne znam da li je isuviše naglo da počne odmah 1. januara. Možda bolje za Božić ili na Badnji dan... Glasanje da bude najjednostavnije moguće, recimo da svako napiše ime i prezime voditeljke za koju glasa i to je to. Samo jednu, da ne komplikujemo sa 3 ili 5, pa onda da bude rasprava koliko bodova za prvu a koliko za drugu. Samo naj voditeljka, ne i ono za debitantkinju što je bilo ranije.

E, kada se završi taj izbor onda dobijeni redosled može da bude kriterijum za ono što je i pre bilo i što je ovde spomenuto, kada ide duel jedan na jedan kako uparivati.

I ja mislim da treba krenuti od takmičenja voditeljki jutarnjeg programa. NE ubacivati i one iz popodnevnih emisija istog tipa. Nema veze što se neko zove Maja Japundža i što ima titule iz prošlosti. Samo jutarnji program, samo sadašnje voditeljke i samo one koje su baš domaćin emisije (ne spikerke i ne prognpozerke).

Realno je odabrati 16 takmičarki. Koje su to, pa možda je bolje sačekati rezultate glasanja za voditeljku 2018. godine, ali mislim da bi na listi morale biti Kosjerina, Spasić (RTS), Joksimović, Miljković (Prva), Đurđević (Pink), Senka Stanković (RTV), Sanja Lubardić (Studio SNS), obavezno iz Bosne Merima Šemić i Hana Sokolović (pravi su šećer, pravi ratluk sa orasima... ispravite me ako one nisu voditeljke jutarnjeg) i kako izostaviti Milicu Lukić? Naravno da nju ne smemo izostaviti. A Svetlana Aleksić i Irena Jovanović... ne znam je li ta emisija jutarnji program ili neko sranjce, ne pratim, samo vidim ovde na temi izlaze fotkice. TV Happy takođe ne pratim, jedino ranije mi je bila omiljena Vladana Savović. E, da, Dajana Paunović, jel ona vodi jutarnji, jebozovna je pica.

Eto, napisah na brzinu, danas sam u nekoj gužvi, valjda će biti razumljivo...

Dopuna! Teodora Tomanic... ako sam shvatio, cica radi, atraktivna je ali nemamo fotke i video da je pokazemo. Pa onda znaci da ne moze ici u takmicenje.

Sta je sa teta Snezom Petrovic, da li je ona napustila TV profesiju? Steta bi bila...



« Poslednja izmena: 28. Dec 2018, 11:28:30 od bezobrazan i fin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Upis na temu.  Smile

Moj predlog Lidija Kljajic. Od voditeljki jutarnjeg programa ne znam koju da predlozim, jer ne gledam ni jedan, a znam samo Jovanu Joksimovic koju ne mogu da smislim. Smile

Хвала што си се одазвао! Smile Лидија Кљаић је водитељка временске прогнозе па ће свакако бити у тој конкуренцији. Smile

Pozdrav svima Smile
Ako se ja dobro secam?
Prosli put kada smo glasali bilo je mnogo nepravilnosti Smile bilo je lobiranja,od pojedinih clanova je preko privatnih poruka trazeno da glasaju za odredjene voditeljke Smile
na kraju nismo se mogli dogovoriti ko je zasluzeno pobedio Smile i tema je propala Smile
Sad ako pokrecemo temu? moramo angazovati posmatrace da izbori budu regularni Smile

Хм да, ово је озбиљна ствар... Ангажовање модератора је свакако пожељна ствар, али најгоре је од свега што се поставља питање да ли модератор има времена за зафрканцију око теме и гласања, и друга ствар да ли је уопште присутан, јер ево ја већ дуже време сумњам да има модератора на целом овом форуму, а и ови што су као присутни отаљавају посао, али добро сад шта је ту је... Свакако бих могао да контактирам модератора кад буде почело гласање.

Иначе колико се ја сећам не знам је ли било лобирања, али су многи оптужени да су правили дупле налоге, па су се накнадно поништавали гласови итд... У сваком случају, када буде почело такмичење, тј. овај вид забаве пре свега, нагласићу у правилима да такве глупости пре свега нису пожељне Smile Јер ако нам већ смета у стварности шта се дешава са правим изборима, ваљда нико не жели да на овим баналним "изборима" има таквих глупости као у стварности. Smile


Primio sam privatnu poruku. Svoje mišljenje ću izneti ovde da mogu da ga pročitaju svi.

Prvo, mislim da je odlično što postoji ova tema na Bureku i da bi trebalo da bude neprekidno aktivna. Baš šteta ako ne bude tako.

Drugo, teško da će tema funkcionisati onako dobro kao nekad ukoliko ne postoji jedna (SAMO JEDNA) osoba koja rukovodi. Ta osoba mora da ima volju za takav rad i dovoljno vremena. Prema ovome što vidim u poslednjih mesec-dva, to bi mogao biti 1286zenabre, tako da ja predlažem da njega postavimo na zaduženje koje je imao gosn Nidzulence.

Pošto je sada kraj godine, mislim da bi za ponovno pokretanje teme bilo idealno da se organizuje izbor za naj TV voditeljku u 2018. godini. To bi moglo da traje desetak dana u januaru, ne znam da li je isuviše naglo da počne odmah 1. januara. Možda bolje za Božić ili na Badnji dan... Glasanje da bude najjednostavnije moguće, recimo da svako napiše ime i prezime voditeljke za koju glasa i to je to. Samo jednu, da ne komplikujemo sa 3 ili 5, pa onda da bude rasprava koliko bodova za prvu a koliko za drugu. Samo naj voditeljka, ne i ono za debitantkinju što je bilo ranije.

E, kada se završi taj izbor onda dobijeni redosled može da bude kriterijum za ono što je i pre bilo i što je ovde spomenuto, kada ide duel jedan na jedan kako uparivati.

I ja mislim da treba krenuti od takmičenja voditeljki jutarnjeg programa. NE ubacivati i one iz popodnevnih emisija istog tipa. Nema veze što se neko zove Maja Japundža i što ima titule iz prošlosti. Samo jutarnji program, samo sadašnje voditeljke i samo one koje su baš domaćin emisije (ne spikerke i ne prognpozerke).

Realno je odabrati 16 takmičarki. Koje su to, pa možda je bolje sačekati rezultate glasanja za voditeljku 2018. godine, ali mislim da bi na listi morale biti Kosjerina, Spasić (RTS), Joksimović, Miljković (Prva), Đurđević (Pink), Senka Stanković (RTV), Sanja Lubardić (Studio SNS), obavezno iz Bosne Merima Šemić i Hana Sokolović (pravi su šećer, pravi ratluk sa orasima... ispravite me ako one nisu voditeljke jutarnjeg) i kako izostaviti Milicu Lukić? Naravno da nju ne smemo izostaviti. A Svetlana Aleksić i Irena Jovanović... ne znam je li ta emisija jutarnji program ili neko sranjce, ne pratim, samo vidim ovde na temi izlaze fotkice. TV Happy takođe ne pratim, jedino ranije mi je bila omiljena Vladana Savović. E, da, Dajana Paunović, jel ona vodi jutarnji, jebozovna je pica.

Eto, napisah na brzinu, danas sam u nekoj gužvi, valjda će biti razumljivo...

Dopuna! Teodora Tomanic... ako sam shvatio, cica radi, atraktivna je ali nemamo fotke i video da je pokazemo. Pa onda znaci da ne moze ici u takmicenje.

Sta je sa teta Snezom Petrovic, da li je ona napustila TV profesiju? Steta bi bila...

Прво, хвала пуно на поверењу! Smile

Друго, још један корисник има такав предлог, да се бира најводитељка за 2018. Као што рекох, ако се већина (или хајде боље рећи доста људи) сложи са тим нема никаквих проблема, може и такав вид такмичења. Предлог гласања није лош, мада по мени ни тај са додељивањем бодова рецимо од 1 до 5 није био лош, али што кажеш своди се на исто.

Што се тиче водитељки јутарњих програма, до сада има 14 предлога (многе водитељке које си навео су међу њима):

1. Јована Јанковић Јоксимовић
2. Наташа Миљковић
3. Душица Спасић
4. Драгана Косјерина
5. Адриана Чортан
6. Ирина Вукотић
7. Деа Ђурђевић
8. Катарина Корша
9. Јелена Димитријевић
10. Теодора Томанић
11. Светлана Алексић
12. Милица Лукић
13. Ирена Јовановић
14. Сања Лубардић

Ирена Јовановић и Светлана Алексић воде програм у 5 ујутру буквално, тако да се подразумевају као водитељке јутарњег програма. Smile Прихвата се предлог за Сенку Станковић, јер колико сам и ја приметио води јутарњи на РТВ. За Мериму Шемић и Хану Соколовић не знам воде ли јутарњи, то би могао неко да нам потврди. Smile

За Дајану Пауновић ни ја не знам тачно, мислим да води јутарњи али такође би ваљала потврда и за њу. Да, то се и ја питам, где је и шта ради чувена тета Снежа? Smile

Иначе, један корисник има предлог за Ану Бабић као водитељку Шаренице, сматра Шареницу јутарњим програмом. Да ли Шареница (било РТС-ова било Жикина на Пинку) може да се сматра као јутарњи програм? Smile
« Poslednja izmena: 28. Dec 2018, 12:09:09 od 1286zenabre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1208
mob
Nokia 
Ovo je odlicna ideja da se tema ozivi. Jedino bih dodao da bi bilo dobro da se glasa i za voditeljke vremenske prognoze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Тога ће сигурно бити ако тема оживи, написао сам већ у првој поруци јуче. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3042
Zastava
Odlicno,podrzavam..To je ta grupica voditeljki koju ste naveli,ja bih dodao samo Cecu Aleksic iz ''Svitanja'' i Anu Mihajlovski koja se poprilicno prolepsala.Svidja mi se i sto se pominje Irina Vukotic  Smile
I naravno Joka  Smile .
« Poslednja izmena: 28. Dec 2018, 16:33:42 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Хвала на подршци! Smile

Цеца је већ предложена као водитељка јутарњег, а шта беше води Ана Михајловски? Мислим да сам је последњи пут видео у неком талент шоу или тако нешто.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Moj ће вас предлог оборити са ногу и изненадити..., и 100% сам сигуран да ће да буде одзива, јер подразумева проширење списка учесница на цео еx-Yu регион.

Нисте ни свесни колики потенцијал би поседовала тема за предлог избора Најатрактивније спортске водитељке/ новинарке:

Теодора Челебић, Сара Дамњановић, Јована Гузијан, Биљана Обрадовић, која је ПР ФК Партизан, њена колегиница по функцији из ФК ЦЗ, Татјана Шајковић, водитељка специјал емисије о Лиги Првака на ТВ ОБН, Адријана Куртишај, као и спикерке/ водитељке емисија из Хрватске, али не знам да ли је још увек активна Lana Banely, Мила Хорват, која је водитељка на Арени Спорт у Хрватској, као и проверити да ли је још увек актуелна на РТРС, Звјездана Марчета. Значи, сигуран сам да би се они који прате спорт, које занимају спортске теме, можда укључили у избор, можда бар, ако ништа друго пристрасно, навијачки  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

Дајана Пауновић је водитељка викенд-издања Јутарњег програма на Пинку......

Проверићу да ли има неки клип Теодоре Томанић, она је тек неколико месеци водитељка на ТВ ОБН, и мој предлог, који проширује листу за водитељке јутарњег програма, на коју сте сви заборавили, иако ме то изненадило:

Ивана Ерић са ТВ БН, као и Миња Милетић са тв станице Н1, што заокружује број учесница на 16 и омогућава куп систем гласања  Smile  Smile  Smile Smile  Smile  Smile

Уколико не буде могуће пронаћи неки клип Теодоре Томанић, најбоље решење да је замени Дијана Радуљ, водитељка Јутарњег програма на тв станици ATV из БиХ! Доказ, клипови:







Јелена Димитријевић је водитељка Јутарњег на Хепију викендом, а Катарина Корша буквално сваки дан, заменила је Ирину Вукотић  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile


Иначе, пошто се не прихвата предлог за укључење сличних емисија поподне, то значи да у овом првом гласању не могу да учествују Милана Милованов и Маја Јапунџа  Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 28. Dec 2018, 17:44:13 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
nije bitno koji je profil emisije u pitanju jer voditeljka je voditeljka ,tako da deoba po kategorijama samo unosi zabunu ,jednostavno svako navede 5 favoritkinja, bez liste kandidatkinja ,svako po svom izboru i to je to ,recimo prva dobija 5 poena a peta 1 poen i sve bude prosto i jednostavno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
За живот теме је битно да се одреде профили емисије и жанрови, јер ако би се гласало на начин који предлажеш, потрајала би само неколико дана, овако можемо да је раширимо и на два, три месеца....., ево, ја сам схватио, када сам прегледао имена водитељки које би могле да учествују у Избору за најатрактивнију спортску ex-Yu водитељку/ новинарку, чијег потенцијала се нико не би сетио  Smile  Smile  Smile, а ја сам пронашао топ избор водитељки/новинарки и за ту категорију, може се, због динамике, ако недостаје више од 5,6 за неки жанр организовати и онај систем распоређивања бодова од 1-5......, типа емисије Студио знања- Ана Рељић, Винка Мариновић Ковачевић, Ивана Миленковић..... Иначе, једва се тема некако опет покренула са мртве тачке...... 

На пример, Теодора Челебић је водитељка емисије на РТВ Заједно у пола два, која донекле личи на поподневни жанр, а пошто није за јутарњи програм директно, може да се распореди, убаци у Избор за најатрактивнију спортску водитељку/новинарку, пошто је водитељка емисије Спортска Војводина на РТВ  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 28. Dec 2018, 18:12:25 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 182 183 185 186 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.