Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 181 182 184 185 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbor najatraktivnije voditeljke sa domaćih (ex YU) TV stanica  (Pročitano 987832 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 806
...kako bi je jebao daj joj pizda gori...razjebati je treba kao kurvu jer drugo i nije...kučka...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Teta mica 3.png
(2378.79 KB, 1365x722)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3593
Smiri malo strasti.

Ivona Pantelic se pre par meseci lecila od raka na dojku i nece sigurno tebi nesto lizati.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
jel ima netko info ?  Smile Smile

Jasna Djokic,pevacica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 806
Smiri malo strasti.

Ivona Pantelic se pre par meseci lecila od raka na dojku i nece sigurno tebi nesto lizati.  Smile Smile

...slažem se....isprika njoj...nisam znao da je bolesna....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Прошло је већ мало више од месец дана откако смо нешто наговестили у вези оживљавања ове одличне теме која је раније пружала забаву и зезање, и сада би био ред да се мало покренемо.  Smile

Овако, раније је било разних гласања и избора за најводитељку, ја сам за почетак мислио да кренемо са избором за најводитељку јутарњег програма (дакле класика нека) по оном куп систему са дуелима, који је већ био примењиван. Касније би се прешло на водитељке прогнозе и остале водитељке (ово "остале" бисмо вероватно мало боље разврстали, јер би у тој категорији вероватно било превише водитељки). Наравно, ако имате неки други предлог како да почнемо са оживљавањем ове теме слободно изнесите, па ако се већина сложи нема никаквих проблема можемо и на тај предложени начин гласати.

Ако сте за ову предложену опцију, молим вас да ако можете предложите све водитељке које су вам на уму и које воде јутарњи програм на подручју бивше Југе.

Хајмо људи, па да у наредним данима кренемо са гласањем и добрим зезањем. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
U odnosu na prethodna glasanja, ove godine su, za razliku od nekih ranijih, ex-Yu voditeljke, takoreći, konzervativne u pogledu oblačenja  Smile  Smile  Smile  Smile, što ne primećuje samo moja malenkost, što ne mora da znači da glasanje ne bi bilo zanimljivo, manje je nekih posebnih snimaka, koje bi obeležile godinu i koje bi se upamtile za antologiju, iako je nikada veća ponuda domaćih kanala. Ako se želi pojačati konkurencija, neka im se pridruže i voditeljke popodnevnih programa, kako se ne bi bunili poštovaoci Maje Japundže  Smile  Smile  Smile

Inače, postoje promene, koje zaslužuju da budu registrovane u ovom žanru u prethodnih 5 godina, nekoliko slučajeva, na koje treba obratiti pažnju: slučajevi Katarine Korše i Jelene Dimitrijević na Hepiju....., kao i Dee Đurđević na Pinku, te premeštanja Adriane Čortanu redakciju Studija B, na kojem je jedna od voditeljki Jutarnjeg programa, promene žanra Irine Vukotić,  kao i još jedne, nove voditeljke na TV BN, Teodore Tomanić, čijih klipova nema naročito na netu...Naravno, najveće pojačanje u ovom žanru, što je potrebno posebno naglasiti i podvući, istaći, je pojava Dragane Kosjerine, čije ime bi moglo da privuče veliki broj ljudi da se odluče za učešće u glasanju  Smile  Smile

Pretpostavljam da će kriterijumi za određivanje nositeljki da budu minuli rad, odnosno rezultati prethodnih glasanja, posećenost njihovih tema, pojavljivanje na temi o domaćim voditeljkama i klipovi na netu, koji su, više nego ikada u odnosu na poređenje sa prethodnim godinama, 2018-e godine oskudni. U tom slučaju, pretpostavka je da bi nositeljke bile:

1. Jovana Janković Joksimović
2. Maja Japundža Nikolić
3. Nataša Miljković
4. Dušica Spasić ili Dragana Kosjerina
6.Slađana Tomašević
7. Adriana Čortan,

dok osmu nositeljku ne bih mogao da odredim ja lično, morao bi da odlučuje neki kriterijum, o kojem ja nisam kompetentan da odlučujem, čak nemam ni neku ideju kako bi se utvrdila i na koji način osma nositeljka, pretpostavljam da bi kandidatkinje trebalo da budu Dea Đurđević, Jelena Dimitrijević, Irina Vukotić ili Katarina Korša  Smile  Smile  Smile

U međuvremenu, posle kraćeg razmišljanja, nametnula mi se ideja za nositeljku sama od sebe, jedna od 8 nositeljki bi, ako bi se poštovali neki kriterijumi, morala da bude Ivana Đorđević, koja vodi emisiju donekle sličnog žanra, Grand magazin na tv stanici GNTV, ukoliko bude odlučeno da u takmičenju za voditeljke jutarnjih programa može da učestvuje Maja Japundža, siguran sam da bi ime Ivane Đorđević još više pojačalo konkurenciju, izazvalo haos i pometnju  Smile  Smile  Smile i da niko ne bi protetsvovao protiv uključenja njih 2 u Izbor za najatraktivniju voditeljku......

Ljubazno se mole i ostali, ako su zainteresovani, ako žele nešto da dodaju, da podele zapažanja, primedbe, predloge i opservacije, da ih napišu pre formalnog početka teme, naročito ako postoje neke dileme i da se formulišu, odrede i precizno definišu pravila  Smile  Smile  Smile


To su moji prvi javni utisci i predlozi, koji će, što se iskreno nadam, biti pažljivo razmotreni i analizirani......


 Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 27. Dec 2018, 21:47:29 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3593
Iskreno receno, ne znam da li bi vise ucestvovao u glasanju, pre svega iz dva razloga:

Voditeljke koje su mi se nekada svidjale i za koje sam glasao vise ne rade na televiziju

ili

one koje su ostale nisu vise ni malo zanimljive za mene.

Eto, to je sve sa moje strane.
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4100
Dobra je stvar da se ovo pokrene. Mislim da bi I sledeće trebalo razmotriti:
1. Svetlana Ceca Aleksić
2. Milica Lukić
3. Irena Jovanović
4. Sanja Lubardić
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
U odnosu na prethodna glasanja, ove godine su, za razliku od nekih ranijih, ex-Yu voditeljke, takoreći, konzervativne u pogledu oblačenja  Smile  Smile  Smile  Smile, što ne primećuje samo moja malenkost, što ne mora da znači da glasanje ne bi bilo zanimljivo, manje je nekih posebnih snimaka, koje bi obeležile godinu i koje bi se upamtile za antologiju, iako je nikada veća ponuda domaćih kanala. Ako se želi pojačati konkurencija, neka im se pridruže i voditeljke popodnevnih programa, kako se ne bi bunili poštovaoci Maje Japundže  Smile  Smile  Smile

Inače, postoje promene, koje zaslužuju da budu registrovane u ovom žanru u prethodnih 5 godina, nekoliko slučajeva, na koje treba obratiti pažnju: slučajevi Katarine Korše i Jelene Dimitrijević na Hepiju....., kao i Dee Đurđević na Pinku, te premeštanja Adriane Čortanu redakciju Studija B, na kojem je jedna od voditeljki Jutarnjeg programa, promene žanra Irine Vukotić,  kao i još jedne, nove voditeljke na TV BN, Teodore Tomanić, čijih klipova nema naročito na netu...Naravno, najveće pojačanje u ovom žanru, što je potrebno posebno naglasiti i podvući, istaći, je pojava Dragane Kosjerine, čije ime bi moglo da privuče veliki broj ljudi da se odluče za učešće u glasanju  Smile  Smile

Pretpostavljam da će kriterijumi za određivanje nositeljki da budu minuli rad, odnosno rezultati prethodnih glasanja, posećenost njihovih tema, pojavljivanje na temi o domaćim voditeljkama i klipovi na netu, koji su, više nego ikada u odnosu na poređenje sa prethodnim godinama, 2018-e godine oskudni. U tom slučaju, pretpostavka je da bi nositeljke bile:

1. Jovana Janković Joksimović
2. Maja Japundža Nikolić
3. Nataša Miljković
4. Dušica Spasić ili Dragana Kosjerina
6.Slađana Tomašević
7. Adriana Čortan,

dok osmu nositeljku ne bih mogao da odredim ja lično, morao bi da odlučuje neki kriterijum, o kojem ja nisam kompetentan da odlučujem, čak nemam ni neku ideju kako bi se utvrdila i na koji način osma nositeljka, pretpostavljam da bi kandidatkinje trebalo da budu Dea Đurđević, Jelena Dimitrijević, Irina Vukotić ili Katarina Korša  Smile  Smile  Smile

U međuvremenu, posle kraćeg razmišljanja, nametnula mi se ideja za nositeljku sama od sebe, jedna od 8 nositeljki bi, ako bi se poštovali neki kriterijumi, morala da bude Ivana Đorđević, koja vodi emisiju donekle sličnog žanra, Grand magazin na tv stanici GNTV, ukoliko bude odlučeno da u takmičenju za voditeljke jutarnjih programa može da učestvuje Maja Japundža, siguran sam da bi ime Ivane Đorđević još više pojačalo konkurenciju, izazvalo haos i pometnju  Smile  Smile  Smile i da niko ne bi protetsvovao protiv uključenja njih 2 u Izbor za najatraktivniju voditeljku......

Ljubazno se mole i ostali, ako su zainteresovani, ako žele nešto da dodaju, da podele zapažanja, primedbe, predloge i opservacije, da ih napišu pre formalnog početka teme, naročito ako postoje neke dileme i da se formulišu, odrede i precizno definišu pravila  Smile  Smile  Smile


To su moji prvi javni utisci i predlozi, koji će, što se iskreno nadam, biti pažljivo razmotreni i analizirani......


 Smile  Smile  Smile

Јесте, доста тога се променило нажалост и то смо већ нагласили. Нисам за то да се убацују разне друге водитељке, већ да се стриктно држимо јер ако кренемо са убацивањима са стране неће бити стајања. Дакле требало би ту да буду, ако је такмичење у конкуренцији водитељки јутарњих програма, искључиво водитељке које воде јутарњи програм. Правилник ће бити јасно назначен на почетку гласања.

Ово са носитељкама је занимљиво, то је било прошли пут на основу пласмана на оном годишњем такмичењу водитељки. Сада тога није било, а и ја сам замислио да не буде тзв. полудиригованог жреба већ да буде "ни по бабу ни по стричевима", али ако се остали сложе може да буде носитељки. Неки критеријум који би могао да се примени је нпр. "стаж" вођења јутарњег програма.

Прихватају се предлози:

- Јована Јанковић Јоксимовић
- Наташа Миљковић
- Душица Спасић
- Драгана Косјерина
- Адриана Чортан
- Ирина Вукотић
- Деа Ђурђевић
- Катарина Корша
- Јелена Димитријевић
- Теодора Томанић
 Smile

Е сад да питам, које све водитељке воде јутарњи програм на Хепију? Јер, бар по мени, ту је улога водитељке помало чудна, и зато ме не чуди што врте више водитељки на тој тв.

Iskreno receno, ne znam da li bi vise ucestvovao u glasanju, pre svega iz dva razloga:

Voditeljke koje su mi se nekada svidjale i za koje sam glasao vise ne rade na televiziju

ili

one koje su ostale nisu vise ni malo zanimljive za mene.

Eto, to je sve sa moje strane.

Никакав проблем мајсторе, одговорио сам ти већ у приватној поруци. Smile

Dobra je stvar da se ovo pokrene. Mislim da bi I sledeće trebalo razmotriti:
1. Svetlana Ceca Aleksić
2. Milica Lukić
3. Irena Jovanović
4. Sanja Lubardić

Прихватају се предлози. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Upis na temu.  Smile

Moj predlog Lidija Kljajic. Od voditeljki jutarnjeg programa ne znam koju da predlozim, jer ne gledam ni jedan, a znam samo Jovanu Joksimovic koju ne mogu da smislim. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 181 182 184 185 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.