Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:39:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najveci blam?  (Pročitano 20123 puta)
24. Dec 2003, 15:42:41
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Koji je najveci blam koji vam se dogodio sa nekim ko vam se svidja?

Meni se dopadala neka cica na skijanju. Lose je skijala i ja hteo da se pokazem, pa sam hteo naglo da stanem ispred nje. Presao sam joj preko skija, ona je pala pravo na facu i pojela sneg  Smile

Tad mi se cinilo da vise nikad nece prestati da me mrzi.

Ipak sam je smuvao. Kad smo se vratili u Bgd Smiley
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Isprozivao ... al bas onako do dna... najbolju drugaricu devojke koja mi se mnogo svidjala... ne znajuci da se njih dve druze... od tad... prvo se dobrano raspitam...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
pricao ribi kako sam muvao neke dve nadobudne cice u nekom klubu...ispalo da je ona jedna od njih dve...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
jebem ti alkohol...navukla me budala...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Upoznam tipa u kladionici i bas se onako lepo ispricamo o svemu i svacemu.. Onda pocnemo temu o drugarici.. ispostavi se da je i on zna... Pita on mene sta je sa njom, sta radi... Ja mu kazem, ma imala nekog glupog tipa, bezveze frajer koliko znam, zovu ga Zeka... Kaze on: "Drago mi je: Ja sam Zeka!!"  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
moj najveci...najveci na svetu...blam nad blamovima:
2 puta godisnje se okupljaju studenti ekonomije iz Srbije, Crne Gore i Republike Srpske (...kao i mnogi gosti iz ino) clanovi organizacije za razmenu studenata.
To druzenje traje po 5-7 dana i puno je ludovanja,. zurki ali se i radi...ozbiljno...
E sad ono sto je neizbezbno kad je na okupu 200-300 mladih ljudi jeste...pa zna se sex.
E sad ja sam procitala negde da svaka cura do 30 godine mora da ima vezu za jednu noc i videla ja da druge cure to tako olako rade, pa ajde i ja da probam , a i svidjao mi se jedan tip.
E, ali meni moje vaspitanje (otac vojno lice, majka profesor-ne mozes gore) nije dopustalo da ja to tek tako uradim, pa sam ja pribjgla tajnom oruzju...alkoholu.
Sto pijes kad ti skodi, svi bi rekli ,ali ja sam malo jela taj dan i... mnogo popila i...bila je izuzetna mala kolicina krvi u alkoholu na kraju.
I da ne duzim mnogo, bila sam dovoljno ubedljiva pa je decko nakraju ukapir`o da treba da odemo u sobu.I...otisli smo...I ovo pricam slabo iz mog secanja vise iz tudjih prica...
I poceli smo mi da se ljubimo (on bar tako rece) i on je poceo da me skida ...i ...
rekao...
"Izvini, ja ne mogu, ti si mnogo pijana"....................
Ja, meni je blam da bilo sta vise dodam....
Toliko od mene








Ovo se meni desilo pre 3 godine, apisano je pre vis eod godinu dana...
IP sačuvana
social share
[Ove poruke usera [erica] su vracene iz backupa, nakon sto je isti pokusao da edituje sve svoje postove ne bi li narusio komplet diskusiju na forumu. Zbog toga erica je banovana. Ima ljudi koji imaju probleme sa mozgom, zaista je niko nije dirao, sto se moze videti i po postovima ostalih, tj niko je nije dirao vise nego sto je to sama trazila.] - main admin.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
Imam ih stvarno mnogo... Mozda zato sto ponekad ne slusam stvarno sta mi sagovornik prica. Tako sam pre 3 meseca iskulirao devojku koja mi se svidjala duzi vremenski period, jednostavno je nisam cuo kada mi je zakazala sastanak. Tek posle 3 dana je srecem ponovo i ona me samo tako izvredja... Ne mogu da kazem da nije u pravu...
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Citat: Erica
moj najveci...najveci na svetu...blam nad blamovima:
2 puta godisnje se okupljaju studenti ekonomije iz Srbije, Crne Gore i Republike Srpske (...kao i mnogi gosti iz ino) clanovi organizacije za razmenu studenata.
To druzenje traje po 5-7 dana i puno je ludovanja,. zurki ali se i radi...ozbiljno...
E sad ono sto je neizbezbno kad je na okupu 200-300 mladih ljudi jeste...pa zna se sex.



AIESEC?
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Jao jao Smiley
Citat
"Izvini, ja ne mogu, ti si mnogo pijana"....................


 8O  8O  e smesna si stvarno Smiley mogu samo da zamislim koliko ti je znacilo to sto ti je rekao, samo si se okrenula i zahrkala Wink

Sto se mene tice ili me pamcenje bas ne sluzi ili se nisam nikada jako izblamirala, ali dacu sve od sebe da se setim ako imam cega. Smile Smiley
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 113
Ponedeljak jutro dolazim pijan u skolu,sedam na cas ucimo nesto novo iz filozofije
profa nesto pita ja nesto kazem, posle par minuta opet on pita nesto ja opet nesto ispricam, i treci put on nesto pita i gleda u mene ocekujuci odgovor i kaze "Ajde Dusane...." ja nesto kazem kaze on "opet tacno" ja pocnem da aplaudiram i govorim "bravo Dule, bravo Dule, a jeli profesore u sta vi verujete ?"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:39:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.