Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:32:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Horor Igre - Silent Hill 2  (Pročitano 7069 puta)
26. Okt 2005, 07:35:59
Ucesnik diskusija

Karakter je mala stvar koja cini veliku razliku

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 66
Od horor igara pre Silent Hill 2 igrao sam samo Undying koji je takodje na mene ostavio izuzetan utisak.Sada nakon sto sam savladao pocetne teskoce sa upravljanjem mgou reci da je Silent Hill 2 otisao korak dalje, jer sve sam ocekivao osim ovog lagonog atmosfericnog dizanja jezive atmosfere koji igra nosi. Iskreno mislim da je ovo pravi nacin napraviti igru jer u svakom dobrom Horor filmu upravo je iscekivanje ono sto vas najvise drzi prikovanim za mesto.E sad igru sam juce presao i vec mogu reci da je igra jedno od najprijatnijih iznenadjenja (eh jos da su bolje kontrole) jer zaista celokupna prica me je drzala izuzetno napetim i prosto da sam jedva cekao da dojem do kraja igre. Inace cuo sam da igra ima 6-7 krajeva ja sam igru zavrsio sa onim kada James otseta iz Silent Hilla sa onom devojcicmo Laurom i pitam se da li je neko od vas imao drugaciji kraj. Ono sto sam hteo reci je to da ova igra ima smeka nesto slicno Max Payne kada su u pitanju pucacke igre jer jednostavno vas od pocetka veze za glavnog lika i jednastovno vam daje neki filmski ugodjaj dok je igrate.

Ono sto sam zeleo da vas upitam da li su i ostali delovi 3 i 4 ovako dobro uradjeni i da li postoje igre slicnog profila. Dakle igre u kojima se tenzija zasniva na ne na besomucnom tamanjenju cudovista i jeftinim trikovima kao sto su iznendno pojavljivanje cudovista iza vas, vec na atmosferi i postepenom odmotavanju price. Jednostavno likovi iako ih je malo su zaista sablasni pogotovo ona devojcica koja si igra i trckara po gradu kao dao je u pitanju Diznilend a ne Silent hill. Upravo ovi momenti su mi i najstrasniji kada vidis normalno i smireno ponasanje nekog lika u mestu u kome bi svako normalan prvo se pomolio a onda brzinom Brzog Gonzalesa uhvatio tutanj u neke mirnije predele.

Dakle predlozi i misljenja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
mob
Samsung G880
Mislim da nikada necu zaboraviti momenat kada sam prvi put poceo da igram Silent Hill na PS i koliko me je nervirala mozgalica sa klavirom,koju bih sada pojeo posle nekoliko godina igranja igrica slicnog karaktera.

Super je to sto kada obrnes igru mozes da je igras ponovo sa nekim malim razlikama i naravno razlicitim krajem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
@tiberije dok sam citao tvoj opis ove igre, odlucio sam da je nabavim. stvarno dobra preporuka a prijalo bi mi nesto posle Doom 3 ili Resident evil (davno bese)
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Karakter je mala stvar koja cini veliku razliku

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 66
Neces se pokajati ja sada jurim 3 i 4 deo. Ja sam ovu igru nabavio pre 6 meseci,odmah sam probao da je igram i odustao sam zbog kontrola koje su sve na tastaturi bez upotrebe misa. Ja naravno odustanem i igru ostavim da miruje 3-4 meseca nakon toga na jednom forumu pre nekih mesec dana postavim pitanje da li vredi igrati igru i svi mi odgovore da je u pitanju jedna od najboljih igara i da se prilagodim na kontrole jer cu propustiti izuzetno igracko iskustvo.
E sad ja tebi kazem da je igra perfektna sa pricom toliko dobrom i jezivom kao da je pisao sam Steven King. veruj mi da nakon ove igre tesko da ces uspeti da odigras ijednu horor igru a da je ne uporedis sa ovim remek delom.I na kraju se samo plasim da necu skoro naleteti na igru kod koje je sve toliko savrseno bez ijedne mane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
The Suffering je zakon `bes Silent Hill
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
Igrali ste mozda Alone in the dark? Jeste stara ali je i dalje dobra. Pitam se kakva bi bila sa modernom grafikom.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
El gledao neko film "Alone in dark" unistio je igricu samo tako.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Thug it out 'til we get it right

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1538
Zastava Perlez
mob
SonyEricsson w810i
Silent Hill je moja omiljena igrica,naravno imam 2,3,4 deo.Keca ne mogu da nadjem za PC,ako ga neko ima mozemo da se menjamo!2 deo sam presao sa tri razlicita kraja,od mogucih 6.3 deo mi se bas i ne svidja je je glavni lik devojka po imenu Heder(ako ste presli Silent Hill 1 na playstationu ili PC ona je beba koju je Henri Mejson izneo iz Silent Hilla na kraju igrice),nisam ga jos presao i ne znam koliko krajeva ima!4 deo sam presao sa 2 kraja koliko ih i ima,ali ovaj deo je naj komplikovaniji ne po mozgalicama vec zato sto je namesten da ides po nivojima(kao doom 3),a i zombimene ne mozes ubiti,stalno ustaju(moras imati mac da bi ih skinuo sa dnevnog reda).Ako neko zeli neku razmenu neka mi se obrati na e-mail karanfilovicdejan@yahoo.com Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

IC XC NI KA

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 552
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Motorola ROKR E1
Silent 3 je odlichna igrica dok je kod 4 dela losa prica, sve se vrti oko sobe, kojoj se stalno vraces.Pogotovu sto sam zamalo batalio igricu odmah na samom pocetku kada me je iznerviralo prvo lice na koje nisam navikao u Silent hill serijalu.
Suffering je prevezbotina od igrice, mnogo je dobra i bolesna, ne znam kakav je 2 deo!
A Alone in the dark sam igrao jedan deo i izuzetno je tezak, mozda najtezi od pomenute tri!
Cuo sam da je i Clock Tower ubitacna igrica istog zanra!
Izgleda da je mogucnost razlicitih zavrsetaka igrice zajednicki za sva horor prezivljavanja!
« Poslednja izmena: 05. Dec 2005, 02:33:05 od Villain »
IP sačuvana
social share
Рeчe безумник у срцу своме: Нема Бога. Пс.(13;1)
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 239
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
ja sam igrao drugi , treci i cetvrti deo , ali cetvrti deo The Room je definitivno najbolji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:32:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.