Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:37:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Fašizam je ...
definitvno pobeđen
21.1%  (4)
nije mu još javljeno da je pobeđen
78.9%  (15)
Ukupno glasova: 19
Idi dole
Stranice:
1 ... 29 30 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 9. maj - Dan kada je fašizam pobeđen!  (Pročitano 38572 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Naravno. Kome nisu dovoljni milioni mrtvih po evropi ima dovoljno srpskih grobova koji svedoce o nacizmu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Милионе Немаца Smile Све и да је истина, заболе ме. Дај неке слике где Срби убијају Немце, рецимо негде у Франкфурту, или било ком другом издрканом немачком граду. Е то кад ми даш, а не да ми трабуњаш ња ња ња Немци доживели неправду од Јевреја ња ња ња комунисти ња ња ња фашизам је суперишка, само глупи Срби то не виде итд. НЕ ИНТЕРЕСУЈЕ МЕ! Е кад ми документујеш српско јебање Немаца, српско терорисање јадног немачког народа, онда можемо о нечему да причамо. И када буде било нерешено, за сада је 3:0 за Немце. До тада довиђења пријатно, илити ауфидерзен што би твоји Немци рекли. Са троловима и нацистима избегавам било какву дискусију. Ако сад будеш ОПЕТ рекао "е а знаш шта су комунисти све радили ретарду глупи, побили су милијарде Срба и билионе Немаца а ти се ухватио за само пар стотина хиљада Срба што су фашисти побили", бићеш још 5 пута јаднији и беднији.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Напишем практично исто што пише у претходна два коментара, и наравно само ја немам појма. Smile Поента је ту, избегавање одговора, избегавање доказивања било чега, и наравно вређање. Крај приче.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Fasizam nije pobedjen u Evropi..samo je evoluirao da prihvatljivih granica.
Danasnja EU je naslednik..ili bolje da kazem unapredjena verzija onoga sto je Hitler zamisljao.
ЕУ је апсолутни непријатељ фашизма и било ког облика национализма. То што неке методе НАТОа су фашистичке, када говоримо о масовним убијањима цивила, какве то везе има са фашизмом, па и разни комунисти света су масовно убијали цивиле, па их не можемо назвати фашистима.

Ми смо већи фашисти од данашњих Немаца, зато што данашњи Немци су одлучили да униште своју нацију и пре свега породицу и то добровољно, али наравно уз деценијску пропаганду глобалиста.
Није све у материјалном богатству, јер Хитлер је желео и здраву расно чисту нацију, радећи све супротно од ЕУ вредности, пропагирајући и стимулишући рађање деце, породице од 5-6 деце, а и то му није било довољно па је подржавао и насилну асимилацију туђе расно чисте деце.

Kao deo feste prikazivace se "Balkanska medja" na platou ispred Skupstine Beograda...

Mi sramote, zaista, nemamo...


Ali i pored toga... Smrt fasizmu, sloboda narodu!
Свака част организаторима и треба да прикажу тај филм, зато што промовише исламофобију и русофилију и наравно српски национализам, а самим тим је антикомунистички што се тиче домаћег издајничког комунизма.

Наравно руски комунизам је био патриотски и наравно да треба да бринемо о њиховим споменицима, као што морамо да бринемо и о нашим споменицима који су посвећени наших херојима и људима који су заслужни за нашу нацији, државу и културу.

Да се не лажемо, српски комунизам и НОП је са разлогом доживео пораз чим је Слоба ослободио дуго утамничени српски национализам и то ће остати тако вечно, осим ако Хрвати опет не пошаљу неког свог комунисту.
Једино се слажем са комунистима да је немогуће неговати национализам, а немати везе са набилдованим национализмом званим фашизам/нацизам.
На крају крајева није страшно ни признати да није лоше неке добре ствари преузети од комуниста и фашиста и применити у условима данашње идеологије национализма.
« Poslednja izmena: 11. Maj 2019, 11:15:24 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Враћамо се на славну причу о руском патриотском комунизму и издајничком српском.  Smile Ти би за руско говно да ти потуре под нос реко да је љубичица а за домаћу љубичици да је говно. Теби помоћи нема.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Имамо ми довољно домаћих хероја, тако да нам нису потребни Титови злочинци.
Имају и Руси издајнике и они су издајници и овде.

А теби је као стало до ''домаћих'' југо изрода, како да не.  Smile



IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ne mosh biti izrod od necega sto je izmisljeno
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米


Управо овакве појаве потпирују фашизацију. Smile



IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米


НЕД, 12. МАЈ У 12:00
У СЛАВУ ДРАЖИ!

Окупљање: КОД ДЕЛИЈСКЕ ЧЕСМЕ
Knez Mihailova
11000 Belgrade, Serbia
Прва монархистичка - антифашистичка шетња

Први пут после 77 година, 12. маја у 12ч, монархисти ће уједињени у једну колону и јавно подсетити, да је Дража Михаиловић био антифашиста, а његова Југословенска војска у отаџбини главни противник немачког окупатора. Изнећемо на скупу кључне, историјске, необориве чињенице и доказе да је то тако. Ако сте поштовалац Драже Михаиловића, његових идеја и борбе, придружите нам се, да заједно искажемо свој револт што се неправедно умањује његова улога и значај у борби против фашизма, поводом Дана победе над фашизмом. Међу окупљенима ће бити академик Матија Бећковић, песник Благоје Баковић, чланови Крунског савета, као и многе друге познате личности.

Присутнима ће се обратити народни посланик и председник Покрета обнове Краљевине Србије (ПОКС) Жика Гојковић, унук ђенерала Драже, Војислав Михаиловић, председник Удружења „Југословенска војска у отаџбини“ Милош Павковић, председник Удружења „Краљевина Србија“ Марио Мајсторовић и други.

Након одржаних говора, предвиђено је да окупљени прошетају до споменика Војводи Вуку и положе венце, а након тога прошетају улицама Београда. Дођите у што већем броју, да покажемо да идеали за које се борио наш славни Чича, живе и даље са нама!

Скуп монархиста-антифашиста организују:
Покрет обнове Краљевине Србије (ПОКС)
Југословенска Војска у Отаџбини
Удружење "Краљевина Србија"
Савез равногорских покрета
Четници 1848
Уједињени равногорски покрет Србије, Републике Српске, Црне Горе и дијаспоре
Гвоздени пук
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
да је Дража Михаиловић био антифашиста, а његова Југословенска војска у отаџбини главни противник немачког окупатора.
Главни противник.  Smile До краја 1941. је био противник након тога колаборант.
« Poslednja izmena: 11. Maj 2019, 14:38:53 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 29 30 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:37:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Dan maj kimi5 pobe izam

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.