Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obeležava se 17 godina od "Bljeska"  (Pročitano 19152 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.55.3
pa zapoceo si rat
a u ratu se rusi
sto se bunis?
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 83
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat: thug_life
Da Milosevic nije povukao JNA nikad ne bi ni dobili drzavu. Smiley

Da nije bilo EU ne bi ni imali drzavu, 


da je moja baba imala muda, zvala bi se dida
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat: thug_life
Da Milosevic nije povukao JNA nikad ne bi ni dobili drzavu. Smiley

Da nije bilo EU ne bi ni imali drzavu, 


da je moja baba imala muda, zvala bi se dida

Jos jedan dokaz koliko su retardirani i glupi.

Kao prvo Tudjman i Milosevic su imali sastanak, druga stvar EU i SAD lupaju sankcije Srbiji, treca stvar NATO preuzima vazdusnu kontrolu BiH i Hrvatske i zabranjuje da srpski avioni lete iznad tih teritorija, jos uz sve to bombarduju srpske polozaje po BiH i Hrvatskoj.

JNA se povlaci iz Vukovara, tek nakon povlacenja JNA sledi Bljesak i Oluja.

I mnogo drugih stvari....
« Poslednja izmena: 09. Maj 2012, 15:17:42 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Motorola 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Tuđe poštuj,svojim se diči!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 56
Zastava Grubišno Polje
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Ne toliko koliko vi blato sa traktorskih guma.Zašto psuješ?
Sve srpske zemlje su mogle da se ujedine,zapitaj se kako ste prosli u Vukovaru  i okolini,Mitnica 1991 predaja vasih vojnika,onda Drnis,pa Baranja 1992 i tamo ste hteli da napadnete Baranju preko reke Drave pa ste doziveli debakl,i vojska Jugoslavije je imala embargo na oruizije pa su tukli Siptare,a vi niste mogli ni da prismrdite u Republiku Srpsku Krajinu sve dok Milosevic nije prodao sve,jedino je steta sto JNA i krajisnici nisu zauzeli Gospic 1991 bar bi se sprecio masakr Srba i to je bio znacajan grad Like.
Dok ste vi tukli po Vukovaru,mi smo vas zukli u zapadnoj slavoniji,a da sam srbin,bilo bi me stid uopće prićat o Vukovaru,jer ste tamo izgubili preko 300 tenkova,tisuće i tisuće vojnika,3 mjeseca ga držali pod opsadom,a u Vukovaru bilo 1800 naših vojnika sa 150 puta manjim naoružanjem.Gospić nije mogao past nikako,jer je tamo bio i ZNG i HOS,i niste se baš iskazivali u brdskoj borbi,to dokazuje akcija Medači đep i Maslenica,a to što ste si umislili da nam je EU pomogao,griješite.Akcija Maslenica je MORALA biti prekinuta zbog prijetnje NATO-a da će nas bombardirati,inače bi srbi bili puno više otjerani,NATO nije HV-u pomagao u hrvatskoj,nego u BIH,u završnoj akciji Hrvata i Bošnjaka,kada smo vas stjerali na 35 % teritorija.Akcija Baranja 92. je bila prodana i izdana od strane Tuđmana,ali to je bila 107. pješačka brigada,106. osiječka je zakazala lada je trebalo ići naprijed,a 136. slatinska topnička nije ni došla,iako je u Bistrincima bila naša topnička bitnica koja je dobro radila svoj posao,ali u 12 h dolazi do naredbe povlaćenja,i u povlaćenju gine 15-ak naših vojnika,2 su poginula u 5-ero satnoj borbi.To su činjenice koje vam govorim zbog informacija,a ne provokacija,u baranji su mi se borilo nekoliko prijatelja,u otkosu 10 također,a Gospić mi je bilo zborno mjesto kada sam bio u HOS-u dok nismo ošli u Bosnu 92. godine.
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!Svi su pozvani,rijetki su odabrani!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Ne toliko koliko vi blato sa traktorskih guma.Zašto psuješ?
Sve srpske zemlje su mogle da se ujedine,zapitaj se kako ste prosli u Vukovaru  i okolini,Mitnica 1991 predaja vasih vojnika,onda Drnis,pa Baranja 1992 i tamo ste hteli da napadnete Baranju preko reke Drave pa ste doziveli debakl,i vojska Jugoslavije je imala embargo na oruizije pa su tukli Siptare,a vi niste mogli ni da prismrdite u Republiku Srpsku Krajinu sve dok Milosevic nije prodao sve,jedino je steta sto JNA i krajisnici nisu zauzeli Gospic 1991 bar bi se sprecio masakr Srba i to je bio znacajan grad Like.
Dok ste vi tukli po Vukovaru,mi smo vas zukli u zapadnoj slavoniji,a da sam srbin,bilo bi me stid uopće prićat o Vukovaru,jer ste tamo izgubili preko 300 tenkova,tisuće i tisuće vojnika,3 mjeseca ga držali pod opsadom,a u Vukovaru bilo 1800 naših vojnika sa 150 puta manjim naoružanjem.Gospić nije mogao past nikako,jer je tamo bio i ZNG i HOS,i niste se baš iskazivali u brdskoj borbi,to dokazuje akcija Medači đep i Maslenica,a to što ste si umislili da nam je EU pomogao,griješite.Akcija Maslenica je MORALA biti prekinuta zbog prijetnje NATO-a da će nas bombardirati,inače bi srbi bili puno više otjerani,NATO nije HV-u pomagao u hrvatskoj,nego u BIH,u završnoj akciji Hrvata i Bošnjaka,kada smo vas stjerali na 35 % teritorija.Akcija Baranja 92. je bila prodana i izdana od strane Tuđmana,ali to je bila 107. pješačka brigada,106. osiječka je zakazala lada je trebalo ići naprijed,a 136. slatinska topnička nije ni došla,iako je u Bistrincima bila naša topnička bitnica koja je dobro radila svoj posao,ali u 12 h dolazi do naredbe povlaćenja,i u povlaćenju gine 15-ak naših vojnika,2 su poginula u 5-ero satnoj borbi.To su činjenice koje vam govorim zbog informacija,a ne provokacija,u baranji su mi se borilo nekoliko prijatelja,u otkosu 10 također,a Gospić mi je bilo zborno mjesto kada sam bio u HOS-u dok nismo ošli u Bosnu 92. godine.


Sta reci, hrvat koji laze kao pas....
« Poslednja izmena: 09. Maj 2012, 18:53:21 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Tuđe poštuj,svojim se diči!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 56
Zastava Grubišno Polje
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Nepokušavam vas srbe izvuć iz zablude jer vam je super živjet u laži i tražiti neke glupe isprike zašto ste izgubili rat u hrvatskoj,ali operacija bljesak je bila samo jedna šetnja kroz zapadnu Slavoniju,i pokazano je i vama i cijelom svijetu kako se ratuje sa štomanje žrtava.Kada smo prolazili kroz sela,u dvorištima je još bilo veša koji je visio na štrikovima,žvotinje lutale po polju,totalna pustoš,a bilo je i onih koji su ostali u svojim kućama,i dan danas žive tamo,dok oni srbi koji su se naselili u tuđe kuće protjeranih Hrvata su bježali ko muhe bez glave.Srbi su ostavljali svoje mrtve i ranjene(toliko o vašoj humanosti),napustili ih kako čovjek nebi životinju napustio,ranjeni plakali od straha jer su ih srbi plašili ko malu djecu da ćemo ih mi poklat.Istina,napali smo kada nije bilo JNA,ali kao što sam rekao,mi i krajišna vojska smo iste starosti bili,samo što ste vi imali gomilu oružja,a mi lovačke puške na početku,dok smo kasnije pravili topove,VBR-ove i tenkove,oružje najviše nabavljali i mađarske,a 95. smo imali toliko oružja da smo ratovali i u bosni i u hrvatskoj.Mi smo se sami pouzdali u sebe,a krajišnici u Slobu,koji vas je na kraju iznevjerio.To vam je pouka da više ni zračnu pušku nećete okrenit prema hrvatskoj,a kamoli nešta drugo.Još da EU ukine pokrajnu srpsku,Vojvodina se već lagano odcjepljuje,i eto vama vaša srbija,ali ne velika,nego onaka kakva i treba biti.Kosovo je samostalno,Crna Gora vas napustila,poslije Vojvodine ode i Sanđak,i onda će bit mira 1000 godina.
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!Svi su pozvani,rijetki su odabrani!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Samsung 111111
Blago vama vi nemate manjine..malo jasenovas malo ovo malo ono i mirnoo  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Citat
.Još da EU ukine pokrajnu srpsku,Vojvodina se već lagano odcjepljuje,i eto vama vaša srbija,ali ne velika,nego onaka kakva i treba biti.Kosovo je samostalno,Crna Gora vas napustila,poslije Vojvodine ode i Sanđak,i onda će bit mira 1000 godina.

војводина се одцепљује већ 100 година али не иде нешто Smile

Citat
Nepokušavam

сигуран сам да се и на твом хрватском језику не пише "непокушавам" него "не покушавам"
научи прво да пишеш неписмени бедниче Smile

него...знаш ли ћирилицу? да се пребацим на латиницу ако ти и ту фали знања? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.55.3
al neces ti biti miran i oni koji imaju srbe van srbije Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.