Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijava inspekciji rada i problemi sa poslodavcima  (Pročitano 18469 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Uf, izbaci me s naloga pa sam na trenutak zaboravila i korisnicko ime i sifru Smile

Pa, ustvari postoji moj rukopis u knjizi dnevnih izvestaja od decembra 2011. i do marta 2012, a kasnije sam prebacena u drugu jedinicu iste firme, da to tako nazovem. Takodje postoji moj potpis na kopiji svakog izdatog racuna, koji nije kucan na kasi, vec pisan u onom malom blokcetu.

Kimi, hvala ti puno javicu ti se, samo da se malo smirim... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Uf, izbaci me s naloga pa sam na trenutak zaboravila i korisnicko ime i sifru Smile

Pa, ustvari postoji moj rukopis u knjizi dnevnih izvestaja od decembra 2011. i do marta 2012, a kasnije sam prebacena u drugu jedinicu iste firme, da to tako nazovem. Takodje postoji moj potpis na kopiji svakog izdatog racuna, koji nije kucan na kasi, vec pisan u onom malom blokcetu.

Kimi, hvala ti puno javicu ti se, samo da se malo smirim... Smile

E vidis to je odlicna stvar, sa datumom i potpisom samo je pitanje kako ces doci do tih papira? oslodavac mora godinu dana da cuva izvestaje i racune, kopije racuna i blokcice (taacno znam na cega mislis) i sada ti treba fotokopija toga da bi inspekcija krenula to da istrazi. Problem je ko ce tito kopiratti i ko ce zbog toga dobiti otkaz.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Pa, ustvari postoji moj rukopis u knjizi dnevnih izvestaja od decembra 2011. i do marta 2012, a kasnije sam prebacena u drugu jedinicu iste firme, da to tako nazovem. Takodje postoji moj potpis na kopiji svakog izdatog racuna, koji nije kucan na kasi, vec pisan u onom malom blokcetu.

vrlo ozbiljni dokazi, samo gledaj da dodješ do njihovih kopija pre nego njemu padne napamet da sa njimanešto uradi (znači nek ti pomogne neki bivši kolega)

ja bih prva verovatno odustala od svega i uzela to kao školu, nauk za ubuduće, pošto mrzim sudove i sve ostale ustanove gde ti je na prvom mestu krdo birokratije kojom se baviš, tako da zaboraviš suštinu za šta si došao, ali s obzirom na te pretnje oko obijanja radnje, za koje ti ovako na prvu verujem da nemaš vezesa istim  Smile ja bih mu ...........  Smile

da bi inspekcija krenula to da istrazi
inspekcija nema nadležnosti da vodi istragu i izvodi dokaze i veštačenja, ali sud ima
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Molim? Pa zar inspekcija ne moze da trazi na uvid sve potrebne papire i dokaze koji bi meni isli u korist. Ili da trazim od policije nalog za pretres hehehehhe

A da tek sad videh, da inspekcija naravno ne moze, razmislicu jos ovome, sigurno cu kontaktirati i inspekciju i advokata...
« Poslednja izmena: 22. Apr 2012, 18:09:57 od tufna do tufne tufnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Po kom osnovu? Rekla kazala?
Prvo ti odes u inspekciju lepo i prijavis doticnog , a onda ti oni kazu :"Ok da vidimo na osnovu cega ti mislis da je tvoja pruca tacna, da li imas neki dokaz?". Tu onda nastupas ti.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Molim? Pa zar inspekcija ne moze da trazi na uvid sve potrebne papire i dokaze koji bi meni isli u korist. Ili da trazim od policije nalog za pretres hehehehhe

evo još jednom, inspekcija rada odgovara za zaposlene (prijaveljene ili neprijavljene - rad "na crno") ali da bi inspekcija rada mogla da im pomogne ona ih mora zateći na radu, ili u radnoj okolini i tada može da traži svu potrebnu dokumentaciju.
Sve ostalo je slučaj za sud, a procedura je ta da se ti obratiš inspekciji rada prvo, a i ne moraš, a oni te onda upute na sud. Jbg birokratija, al tako je
sud moze da traži na uvid sva dokumenta koja ti predloziš kao dokaze, ali  ne znam konkretno ko je i šta je taj poslodavac i da li npr moze da antidatira te račune, tipa uzme novo blokče, kao staro je izgubio, popuni ga ponovo i potpis udari neki radnika koji je trenutno tamo zaposlen... ljudi su spremni na sve (to ti je jasno i tom pretnjom oko obijanja), tako da bi bilo dobro da dokaze imaš kod sebe, jer bi postupak pred sudom bio brzi, a i izvesniji po tebe Smile

A da tek sad videh, da inspekcija naravno ne moze, razmislicu jos ovome, sigurno cu kontaktirati i inspekciju i advokata...

to je to  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
A koliko postova je potrebno da napisem, da bih mogla da odgovaram na poruke?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Sony xperia
Nije puno. Samo budi aktivna.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Pa dobro, ja cu jos malo da pisem.
Sigurna sam da cu ja da se setim jos nekih stvari koji mogu da dokazu da sam radila tamo. Nema potrebe da uvlacim druge ljude u sve ovo.
Radila sam skoro mesec dana na uredjivanju njihovog sajta, tj, ubacivala sam njihove proizvode na sajt. Postoji oko 80 fotografija njihovih drvenih igracaka koje sam slikala kod njih u firmi. Originali tih fotki su kod mene u kompjuteru i na fotoaparatu, a te slike su jos uvek na sajtu. Postoje i SMS poruke u kojima sam se dopisivala sa gazdaricom u vezi posla. Cak postoji jedna poruka u kojoj mi je rekla da zatvorim radnju jer sumnja da se seta inspekcija po Zelenom vencu.........tako.... svasta nesto

Cak sam na drugom forumu napisala dosta detaljniju pricu o ovome, a doticni poslodavac se registrovao na forum i pisao svasta nesto protiv mene i to pod korisnickim imenom koje je isto kao i na administratorskom nalogu sajta. ( a imam jos dokaza da je to on)Pritom se nije predstavio kao poslodavac, vec je pricao u trecem licu. Ja imam pamcenje kao slon, kada bih pocela da pisem sve detalje kojih se secam od prvog dana posla.... ima tu svasta.
Ja se inace bavim slikarstvom, slikam ikone, postoji jedna ikona u njihovoj radnji, koja se prodaje i od koje bi oni dobili procenat kada se proda. Naravno, imam kuci jos gomilu takvih ikona i moze da se prepozna da je ikona moj rad. Tu ikonu naravno, nece da mi vrate, A TO SE ZOVE KRAĐA, zar ne ?
Prosto sam toliko besna, a nedelja je i ne mogu  da zovem odredjene ljude nadlezne za ovo ....ufffff


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Jesam ti lepo rekla da se ne obelezavas  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.